Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Magia makijażu Megi
Autor Wiadomość
motylica 
Firma
more than a woman.


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Mar 2006
Posty: 588
Skąd: łdz
Wysłany: Sob Lip 16, 2011 11:12 am   

slicznie kasia!
_________________
 
 
skowronek2323 

Wiek: 37
Dołączyła: 04 Gru 2010
Posty: 107
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 16, 2011 3:45 pm   

Mnie też malowała MEGI. Jedyne co moge powiedzieć to POLECAM POLECAM POLECAM!!!
 
 
anooleczka 
Szczęśliwa Żona


Wiek: 40
Dołączyła: 23 Mar 2010
Posty: 1040
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 19, 2011 9:05 am   

Mam juz zdjecia :D
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---

Magdaleno jeszcze raz baaaaardzo dziekuję :)
_________________
 
 
anuszkaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 23 Lis 2009
Posty: 777
Skąd: Zgierz
Wysłany: Wto Lip 19, 2011 9:12 am   

i ja tez dodam dzieło Megi. szkoda, ze tak kiepsko widac, bo makijaz byl świetny. :) :)
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---

więcej mojej fryzury w odpowiednim wątku
_________________
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 19, 2011 11:54 am   

To ja również wrzucam swój ślubny makijaż :)
Megi- dziękuję, dziękuję, dziękuję!!! :)



_________________
 
 
gosza 


Dołączyła: 24 Maj 2011
Posty: 1352
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 19, 2011 1:13 pm   

agulka1989, wyglądałaś ślicznie :) makijaż super i te fioletowe pazurki miodzio :)

coraz bardziej upewniam się w tym, że makijaż ślubny musi być makijażem mocnym i widocznym :) Megi trafia w mój gust i upodobania na 200 % :wink:
_________________
Ostatnio zmieniony przez gosza Wto Lip 19, 2011 1:15 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ewa.krzys 


Dołączyła: 17 Lut 2011
Posty: 2643
Skąd: z niedaleka
Wysłany: Wto Lip 19, 2011 3:50 pm   

agulka1989, świetny makijaż! :)

Choć Megi jest dla mnie ciut za droga i ciut za daleko to uważam, że warto ją polecać patrząc na Wasze makijaże :)
_________________


 
 
madzik_86 

Wiek: 38
Dołączyła: 28 Lip 2009
Posty: 662
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 21, 2011 12:29 am   

tak przeglądałam zdjęcia na dysku i znalazłam zdjęcia z próby od Megi więc wstawię :) próba była ponad rok temu :D
to była próba makijażu i fryzury

tu byłam testem dla nowej pani fryzjerki pracującej u Megi

tu fryzura ślubna


a tu z pleneru

a ogólnie włosy mam takie więc cud, że Megi je ogarnęła :)


makijaż ślubny i plenerowy był prawie taki sam jak ten próbny no i nie mam zdjęć na których go dobrze widać dlatego nie wstawiam :)

po roku się zebrałam, żeby tu pokazać jak to wyglądało u mnie :D

Megi jeszcze raz (tak rocznicowo) Ci bardzo dziękuję :*
_________________
 
 
Klaudus 

Dołączyła: 24 Sty 2009
Posty: 23
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 21, 2011 9:51 am   

Megi wykonuje fantastyczne makijaże-zupełnie w moim stylu :)
A jeśli chodzi o fryzury,to czy zawsze wykonuje je Megi i czy są trwałe?
 
 
onaaga 

Dołączyła: 09 Wrz 2010
Posty: 47
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 21, 2011 11:17 am   

wykonuje też koleżanka
 
 
All-me 


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Kwi 2011
Posty: 1018
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 21, 2011 11:21 am   

anooleczka, czy Tobie Megi robiła fryzurkę?
_________________

Nasz Skarbeczek
 
 
anooleczka 
Szczęśliwa Żona


Wiek: 40
Dołączyła: 23 Mar 2010
Posty: 1040
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 21, 2011 11:33 am   

All-me napisał/a:
anooleczka, czy Tobie Megi robiła fryzurkę?

Tak :)
_________________
 
 
madzik_86 

Wiek: 38
Dołączyła: 28 Lip 2009
Posty: 662
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 21, 2011 12:44 pm   

Klaudus napisał/a:
A jeśli chodzi o fryzury,to czy zawsze wykonuje je Megi i czy są trwałe?

moje były bardzo trwałe :)
_________________
Ostatnio zmieniony przez madzik_86 Czw Lip 21, 2011 1:11 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
tweety_666 

Dołączyła: 22 Lut 2010
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 21, 2011 12:58 pm   

Ja też będę miała makijaż robiony przez MEGI:)
 
 
Hellen 


Wiek: 45
Dołączyła: 18 Paź 2010
Posty: 1861
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 21, 2011 1:23 pm   

To moja fryzurka i makijaż od Megi. Foto bez jakiejkolwiek obróbki... bo takowych nie mam jeszcze.
_________________

 
 
gosza 


Dołączyła: 24 Maj 2011
Posty: 1352
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 21, 2011 2:48 pm   

Hellen, świetna fryzura :) jak to jest dziewczyny... jeśli bierzemy makijaż u Megi to ona także czesze czy np już ktoś inny czesze ? Może zdarzyć się tak, że Megi nas umaluje a druga osoba uczesze ?
_________________
 
 
All-me 


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Kwi 2011
Posty: 1018
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 21, 2011 11:09 pm   

Hellen napisał/a:
To moja fryzurka i makijaż od Megi. Foto bez jakiejkolwiek obróbki... bo takowych nie mam jeszcze.
anooleczka napisał/a:
All-me napisał/a:
anooleczka, czy Tobie Megi robiła fryzurkę?

Tak :)

...śliczne fryzury miałyście :)
_________________

Nasz Skarbeczek
Ostatnio zmieniony przez All-me Czw Lip 21, 2011 11:09 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
dagii 


Wiek: 38
Dołączyła: 16 Paź 2009
Posty: 3215
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 01, 2011 11:20 pm   

Super są te dzieła :) Gratuluję Wam dziewczyny :)
_________________


 
 
malutka8888 

Wiek: 30
Dołączyła: 06 Wrz 2010
Posty: 13
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Sie 05, 2011 12:24 pm   

CZYTAM TE WSZYSTKIE KOMENTARZE O MEGI...I SZCZERZE MÓWIĄC NIE WIEM CZYM SIE ZACHWYCACIE....JA BYŁAM NA MAKIJAŻU U WW , NIE BYŁAM ZADOWOLONA-NARZUCAŁA MI SWOJE RACJE I NIE SŁUCHAŁA MOJEJ WIZJI NA TEMAT JAK BYM CHCIAŁA WYGLĄDAC W DNIU MOJEGO ŚLUBU ,WYSZŁAM NIEZADOWOLONA, WYSMAROWANA NA CZARNO JAK NA IMPREZĘ W KLUBIE , ALE ONA TWIERDZIŁA ZE TAK MUSI BYC BO "ZNIKNĘ NA ZDJĘCIACH"...NO OK ALE PRZEDE WSZYSTKIM CHCIAŁABYM SIĘ DOBRZE CZUC ,SZCZEGÓLNIE W TAK WAZNYM DLA MNIE DNIU....NIE POLECAM!!!!!
 
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Pią Sie 05, 2011 12:30 pm   

malutka8888, rozumiem że byłaś rozczarowana ale pisanie całego postu dużymi literami (w netykiecie oznaczające krzyk) jest niezgodne z regulaminem
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
Esmeralda 

Dołączyła: 09 Sie 2011
Posty: 37
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 09, 2011 3:15 pm   

ja również korzystałam z usług Magdy już nawet 3 razy (próbny makijaż, do ślubu i potem na sesję plenerową) i muszę przyznać, że makijaże naprawdę ładne i dobrane do twarzy, a z fixerem trzyma się świetnie i nie rozmazuje; czesła mnie p. Sylwia i również polecam, zrobiła mi bardzo ładną fryzurę, dokładnie taką jak chciałam
 
 
ola_82 


Dołączyła: 06 Sie 2010
Posty: 158
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Sie 11, 2011 9:34 pm   

jestem na etapie szukania fryzjera więc może tam się przejdę bo fryzurka Hellen bardzo mi się podoba może ściągne ją :oops:
_________________
 
 
gosista 


Wiek: 38
Dołączyła: 08 Sie 2010
Posty: 67
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 18, 2011 11:36 am   

Jestem już po weselnym upiększaniu u Megi i jestem bardzo zadowolona. Makijaż był zachwycający i wszystkim bardzo się podobał, nawet mojej mamie, która jak usłyszała o kolorowym makijażu to mało mnie nie zabiła :-P Oczywiście skleroza po powrocie od Megi zapomniałam zrobić zdjęć przez cały ten stres i tłum ludzi w domu. Na tą chwilę wrzucam fotki z próbnego, a jak dostane zdjęcia od znajomych i fotografa może odnajdę jakieś z zamkniętymi oczami :-P

próbny2.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 699 raz(y) 39.21 KB

próbny.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 631 raz(y) 40.03 KB

_________________

 
 
All-me 


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Kwi 2011
Posty: 1018
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 19, 2011 1:07 am   

gosista, ładnie :)
_________________

Nasz Skarbeczek
 
 
desti 

Dołączyła: 05 Paź 2009
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 21, 2011 9:06 pm   

Polecam megi z całego serca. Makijaże super dobrane kolorystycznie, jeśli lubisz kolor to dobrze trafiłaś:)Madzia pracuje tylko na oryginalnych kosmetykach co widać po efekcie wykonania, makijaż długo się trzyma.
Mnie Megi malowała na plener, nie strasznie jej było nawet wstawanie na 8.00 rano !! !Zuch dziewczyna na pewno wrócę
 
 
joanna8411 
Firma


Wiek: 40
Dołączyła: 18 Mar 2009
Posty: 576
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Sie 26, 2011 12:39 pm   

Ja mogę powiedzieć ze moje klientki przychodzą do Megi i nigdy nie usłyszałam złego słowa 100% profesjonalizm.
p.s Megi twoj filmik na Face jest rewelacyjny:)
_________________

 
 
 
Dosia_Zosia 


Wiek: 44
Dołączyła: 31 Sie 2007
Posty: 931
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 27, 2011 11:01 am   

Właśnie wróciłam od megi i powiem krótko:re-we-la-cja! Jestem bardzo zadowolona. Makijaż zrobiony bardzo profesjonalnie, megi na prawdę zna się na tym co robi. Jeszcze się odniosę do zarzutów,że megi nie potrafi zrobić delikatnego makijażu, otóż ja jestem doskonałym przykładem,że potrafi. Fryzurka też super, pani fryzjerka bardzo sympatyczna :) Ogółem polecam :)

[ Dodano: Sob Sie 27, 2011 11:43 am ]
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________
 
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 27, 2011 5:40 pm   

Ja też byłam dziś u megi :)




_________________
 
 
baila 


Wiek: 39
Dołączyła: 06 Kwi 2010
Posty: 151
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 28, 2011 10:31 am   

Czy możecie napisać jakich podkładów używa Megi?
 
 
tomcia 


Wiek: 39
Dołączyła: 04 Wrz 2010
Posty: 320
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 28, 2011 11:00 am   

baila napisał/a:
Czy możecie napisać jakich podkładów używa Megi?

mnie malowała Revlonem
_________________
 
 
Hellen 


Wiek: 45
Dołączyła: 18 Paź 2010
Posty: 1861
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 28, 2011 9:35 pm   

Dobra dusza się znalazła i możecie podziwiać fryzurkę i makijaż tomci
P.S. Na tym uśmiechniętym wyglądasz najśliczniej!

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________

 
 
tomcia 


Wiek: 39
Dołączyła: 04 Wrz 2010
Posty: 320
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 28, 2011 10:17 pm   

Hellen, dzięki! :D
Dodam tylko, że "zjedzony" błyszczyk był półtransparentny z drobinkami złoto-(chyba)koralowymi.[/b]
_________________
 
 
gosza 


Dołączyła: 24 Maj 2011
Posty: 1352
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 28, 2011 10:55 pm   

Tak to uśmiechnięte zdecydowanie rewelacyjne :) Megi to jednak potrafi :) ja jestem umówiona za dwa tygodnie, wtedy też będzie umowa na nasz ślub:) jupi jupi :smile: nawet namówiłam M żeby się oddał w ręce Megi :)
_________________
 
 
niem 


Dołączyła: 08 Kwi 2011
Posty: 252
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 28, 2011 10:56 pm   

pozwolę sobie podejrzeć, bo do tej pory się nie mogę przekonać..
ps. jaki jest koszt makijażu "u Megi"?
 
 
anooleczka 
Szczęśliwa Żona


Wiek: 40
Dołączyła: 23 Mar 2010
Posty: 1040
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 29, 2011 9:25 am   

niem, zajrzyj na strone megi to zobaczysz.. tam naprawde wszystkiego sie dowiesz :)
_________________
 
 
Dosia_Zosia 


Wiek: 44
Dołączyła: 31 Sie 2007
Posty: 931
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 29, 2011 7:42 pm   

agulka1989, super ale kolory :)
niem napisał/a:
jaki jest koszt makijażu "u Megi"?

ja płaciłam 100zł za makijaż i 100zł za czesanie ale byłam tylko gościem, w przypadku panny młodej cennik jest inny.
Jeszcze się wypowiem odnośnie trwałości. Fryzura wytrzymała całe wesele i dotrwała aż do poprawin choć podczas spania troszkę się przyplaszczyła. Makijaż-do godz.20 nic nie musiałam poprawiać, potem troszkę nos zaczął mi się błyszczeć. Potem po oczepinach była tak śmieszna zabawa,że aż się popłakałam i tusz na dolnych rzęsach się rozmazał. Cienie na powiekach przetrwały aż do rana, nawet w czasie snu się nie starły a o to najbardziej mi chodziło. Jeszcze raz polecam :)
Ps.Dodam,że oprócz makijażu megi posmarowała mnie na dekolcie,plecach, rękach i szyi takim kremem brązującym bo mówiła,że twarz mam ciemną a resztę ciała białą i żeby nie było tak widać tej różnicy użyła tego kremu, który miał błyszczące drobinki :) Super to wygladało, szkoda że po kąpieli ten krem się zmył ale megi mówiła,że tak będzie.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Dosia_Zosia Pon Sie 29, 2011 7:46 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
niem 


Dołączyła: 08 Kwi 2011
Posty: 252
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 29, 2011 8:15 pm   

Dosia_Zosia napisał/a:
ja płaciłam 100zł za makijaż i 100zł za czesanie ale byłam tylko gościem, w przypadku panny młodej cennik jest inny.


dlaczego cena jest inna, przeciez tak czy siak makijaż jest ważny i powinien wytrzymać kilka/kilkanaście godzin
 
 
Hellen 


Wiek: 45
Dołączyła: 18 Paź 2010
Posty: 1861
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 29, 2011 9:27 pm   

niem, wszędzie w cennikach u różnych osób makijaż ślubny jest droższy. A dlaczego? Może Megi powinna się wypowiedzieć. Fryzura ślubna tez zawsze więcej kosztuje niż każda inna.
_________________

 
 
tomcia 


Wiek: 39
Dołączyła: 04 Wrz 2010
Posty: 320
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 29, 2011 9:37 pm   

niem, załóż po prostu nowy temat. Póki co, czyli dopóki mojego posta moderartorka nie usunie, powiem tylko, że tak to już jest ze slubami. Jeśli masz odwagę, to tam gdzie to możliwe, to nie dodawaj słowa "ślubny/ślubne", bo to podnosi cenę o ładnych kilkadziesiąt procent. Wydaje mi się natomiast, że może to wynikać też stąd, ze np taki miakijaż slubny jest dodatkowo utrwalony fixerem (bynajmniej u Megi).
_________________
 
 
martusiaaaaaa 

Wiek: 39
Dołączyła: 13 Maj 2007
Posty: 141
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 29, 2011 10:11 pm   

Jak ja żałuje, że nie uda mi sie skorzystać z usług Megi, moglabym być wtedy pewna, że makijaż w tym dniu bedzie w 100% dobry.
 
 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Sie 30, 2011 9:32 am   

Makijaz slubny , jest zawsze robiony na kilku bazach fixerze, dochodzi czesto wyrownanie dekoldu szyi, drobinki rozswietlacze ( dekold) czasem rece, korekty brwi, czy kepki na zew czesci koncika ( depilacja) i inne rzeczy potrzebne na dany moment ( a jest ich wiele) .

kwestia swiecenia zalezy, indywidualnie od rodzajow cery, typu sebum, lekow, kremow,
jezeli ktos ma bardzo tlusta buzie , oczywiscie o kilka godzinek szybciej zacznie sie swiecic , ( potrebuje wtedy bibulki) nawet fixer przy tak tlustych buziach nie wytrzyma 20 h, jedynie wydluzy trwalosc o kilka godz. NIe wspominajac o pocie ( teraz jak jest cieplo) ktory jest mylony ze swieceniem, Nie ma mozliwosci aby osoby w upale 30 stopni sie nie pocily, wtedy potrzebujemy zwyklej chusteczki ( przykladamy tylko i woda sie wchłania)
normalna rzecza jest ze u kazdego to bedzie inaczej wygladalo, mozna cos wydluzyc ale cudów tez nie ma:) Pozdrawiam !! !!!!!
_________________

 
 
Amelia 

Wiek: 38
Dołączyła: 28 Lip 2010
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 02, 2011 12:10 pm   

W ubiegłą sobotę korzystałam z usług Megi. Mam bardzo tłustą cerę, do tego 30 stopniowy upał sprawił, że musiałam kontrolować makijaż. Jeśli będziecie się stosowały do indywidualnych uwag Megi (chusteczki i bibułki) to na pewno makijaż Wam wytrzyma :)

Ja jestem baaardzo zadowolona. Megi w dniu ślubu oprócz mnie malowała jeszcze 5 innych osób z mojej rodziny i wszystkie byłyśmy zachwycone!!! Także gorrrąco polecamy :P
_________________
 
 
madziuja 

Wiek: 41
Dołączyła: 18 Sty 2011
Posty: 37
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 06, 2011 10:31 am   

Ja ide do Megi w sobote na makijaż ślubny.Już mam takiego stresa że głowa boli.Oglądam te wszystkie zdjęcia i chyba powinnam byc spokojna ale jednak stres mnie zzera:P
 
 
Justyss 

Wiek: 34
Dołączyła: 15 Wrz 2010
Posty: 70
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 06, 2011 7:54 pm   

Mnie też Megi malowała na ślub, a Marlena czesała. Byłam bardzo zadowolona, fryzura i makijaż wytrzymały do następnego dnia :smile:
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---

Tak jak pisała wcześniej Megi makijaż ślubny nie dotyczy tylko buzi. Jestem tego najlepszym przykładem.
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---

Z makijażu i fryzury skorzystała również moja mama i siostra. Dodam jeszcze, że Megi nie maluje tylko mocno (jak ktoś kiedyś to zarzucił), przykładem na to była moja mama, która na codzień raczej się nie maluje bo szczypią ją oczy (po makijażu u Megi, żadna alergia się nie pojawiła, zero szczypania):
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________
Ostatnio zmieniony przez Justyss Wto Wrz 06, 2011 9:32 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Dosia_Zosia 


Wiek: 44
Dołączyła: 31 Sie 2007
Posty: 931
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 06, 2011 8:54 pm   

Justyss, oba makijaże super :)
_________________
 
 
 
asiaj2001 

Dołączyła: 02 Sie 2010
Posty: 206
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 07, 2011 8:48 am   

bardzo ładne
_________________




 
 
kasienka.1988 

Dołączyła: 15 Sie 2011
Posty: 108
Skąd: konstantynow
Wysłany: Sro Wrz 07, 2011 9:52 am   

Czytajac wasze posty chyba tez zdecyduje sie na makijaz u Megi...
 
 
Aga1986 
Żołnierzowa Żona


Wiek: 38
Dołączyła: 15 Wrz 2009
Posty: 1572
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 07, 2011 11:12 am   

Justyss, wyglądałaś pięknie :) wiedziałam, że tak jak ja będziecie zadowolone z makijażu u Megi :smile:
_________________



Tam skarb Twój, gdzie serce Twoje...
 
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 07, 2011 8:43 pm   

Dziewczyny dziś byłam na próbnym makijażu i fryzurze z moją siostrą :)
Dodam tylko, że megi oprócz tego, że cudnie maluje i super czesze to jest meeeeeeeega kochana.

Madzia miała tylko malować moją siostrę. W zeszłym tygodniu Marysia była na próbnej fryzurze u pani "fryzjerki", która miała ją czesać do ślubu... I Bogu niech będą dzięki, że na tę próbę poszła, bo szanowna pani odwaliła jej taką masakrę, że obie wyszłyśmy ze łzami w oczach. Ja oczywiście zadzwoniłam do Madzi a ona była tak kochana, że mimo, że już nie przyjmowała zapisów na 10.09 to powiedziała, że jakoś da radę i że nie zostawi mojej siostry samej sobie.

No i dziś pojechałyśmy... Madzia w 20 minut zrobiła cudną fryzurę, kolejne tyle zajął jej makijaż :)
Siostra wyszła bardzo zadowolona i teraz już jesteśmy obie pewne, że w sobotę będzie pięknie!




_________________
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Sro Wrz 07, 2011 8:55 pm   

Justyss, bardzo ladnie wygladalas, fryzurka pelna wdzieku, a na oczkach moj ulubiony fiolet:)

Aga, no rewelacyjne te kolory na oczach siostry, ja co prawda na slub bym nie brala takiego, tylko na panienski lub inna impreze, ale makijaz pierwsza klasa!

Ja z mojego slubnego make upu jestem bardzo zadowolona, byl boski, wszyscy zwracali uwage, oczywiscie kolor byl fioletowy. Wrzuce fotki jak bede miala. Madzia odealnie maluje, a cerę miałam świetną, prawie się nie pudrowałam, makijaz przetrwał do rana w nienaruszonym stanie.

Madziu, po raz kolejny dziekuje!
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl