Warning: include(./cache/board_config.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /var/www/html/common.php on line 259

Warning: include() [function.include]: Failed opening './cache/board_config.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /var/www/html/common.php on line 259

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/html/common.php:259) in /var/www/html/includes/sessions.php on line 548

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/html/common.php:259) in /var/www/html/includes/sessions.php on line 549

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/html/common.php:259) in /var/www/html/includes/page_header.php on line 423
:: View topic - W czym na wesele

Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Warning ! cookie path is empty! Check in in the Admin Control Panel or set it in the PhpMyAdmin table: prefix_config - cookie_path row
 Forum Index


FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  CalendarCalendar
RegisterRegister  Log inLog in

Previous topic «» Next topic
W czym na wesele
Author Message
dzarusia


Posted:    W czym na wesele [ !!! ]

nie wiem czy umieszczam temat w dobrym dziale ale wiem ze wszystko w razie czego bedzie uporzadkowane
we wrzesniu ide na wesele i zupelnie nie wiem w co sie ubrac .... nie chce wydawac nie wiem ile kasy ale chce wygladac modnie :)
co mi radzicie? :roll:
 
 
Klaudia22

Posted:     [ !!! ]

[color=darkblue][b]Ja tez ide na wesele we wrzesniu i tez mam podobny problem :( [/b][/color]
 
 
dzarusia


Posted:     [ !!! ]

moze na to samo? :D
 
 
fiona83

Posted:     [ !!! ]

Ja we wrześniu idę na dwa wesela i mam sukienkę i na wesele, i na poprawiny :mrgreen:

Ponieważ jestem z modą na bakier, nie wiem czy są "dżezi" ;)
Grunt , że mnie się podobają.

Weselna zakupiona w Galerii Centrum, poprawinowa w Pasażu Łódzkim.
 
 
evcia84


Posted:     [ !!! ]

teraz dżezi jest juz nei modne mówi sie "fazzi" hehe
 
 
fiona83

Posted:     [ !!! ]

Taaa - no to widać jaka na czasie jestem ;)

W każdym razie Szreku zjada mnie wzrokiem w tych 'kreacjach' :mrgreen:
 
 
evcia84


Posted:     [ !!! ]

żeby mu tylko nei zaszkodziło :P
 
 
Olusia


Posted:     [ !!! ]

Ja idę niedługo na wesele i w ostatni weekend kupiłam sobie bardzo ładną sukienkę na wesele, mnie się bardzo podoba i jest skromna, ma długość do kolan. A wydałam na nią 140 zł na Ptaku, tam naprawdę jest duży wybór.
 
 
fiona83

Posted:     [ !!! ]

[size=9]evcia - Zielony siedzi obok obruszony twoimi przypuszczeniami :zly:
[/size]

Wracając do tematu : za weselną zapłaciłam 190 zł, za poprawinową 100 zł.
 
 
evcia84


Posted:     [ !!! ]

Oj zartowałam na pewno mu nie zaszkodzi. Pozdrowienia dla Zielonego :) (wybacz)
 
 
adriannaaa


Posted:     [ !!! ]

ja na ostanie wesele kupiłam 2 super suknie jedną na allegro -nowiutką, z metkami, projektu jaspera conrana - czarną, satynową tubę ledwo za kolano, a potem w moim ulubionym sklepie na piotrkowskiej - czyli wielkiej wyprzedaźy odzierzy - cazrną, długą dopasowaną, bez pleców też satynową. Za pierwszą zapłaciłam 40 złotych, za drugą około 10;)
Zresztą, ja mam manię, i ciągle kupuę jakieś ciuchy... więc w mojej szafi znalazło by się pare szmatek całkiem odpowiednich na wesela i inne takie;)
 
 
dzarusia


Posted:     [ !!! ]

manie to ja tez mam tylko funduszy brak :rotfl: ale czasami sie wyciagnie od tego czy tamtej :rotfl: ... mam sukienke zakupiona w tamtym roku na bal sportowca ale nie wiem czy wypada taka zalozyc ... poza tym podobno (ale to jeszcze nic pewnego) jest tam na wsi taki zwyczaj ze sie przbiera po polnocy ( Czarnolas) ... no i jeszcze nie wiem w co na poprawiny :roll:
 
 
adriannaaa


Posted:     [ !!! ]

[size=9]dzarusia, a myślisz, że ja mam fundusze? jak widzisz obie keicki kosztowały mniej niż jedna w zwykłym sklepie, czasami warto zajrzeć do odzierzy używanej, bo można znaleść super ciuch za śmieszne pieniądze - ja osobiście polecam - ten wielki na piotrkowskiej, na kościuszki przy placu wolności, i na samym placu wolności, ale nie ten przy biurach festiwalu, a ten 2. Wiele rzeczy wygląda jak nowe, są dobrej jakości, znanych marek, i tanie...a nie sądzę by ktoś się zastanawiał, czy suknia, którą masz na sobie kosztowała majątek i była kupionaw markowym sklepie, czy też kupiłaś ją za grosze na pchlim targu;) przemyśl to:)))[/size]
 
 
dzarusia


Posted:     [ !!! ]

co do sklepów z używaną odzieżą, to wcale nie omijam ich szerokim łukiem .... wręcz przeciwnie ... a tak po prawdzie to moja mama ciągle robi mi dostawy z nich i ciągle jestem zadowolona ... ale tam gdzie wskazujesz jeszcze nie byłam .... zaopatruemy się w takim naszym pobliskim sklepie ... mam nadzieje że w żaden sposób Cię nie uraziłam? :oops:
 
 
adriannaaa


Posted:     [ !!! ]

oj przestań:))) zupełnie nie jestem przewrażliwiona na tym pukncie:))) ja uwielbiam sklepy w używkami:))) szczerze, to nie pamiętam, kiedy ostatnio kupiłam jakiś ciuch tak normalnie, w sklepie:)))
A do tego nieraz słyszę komplementy dotyczące tego jakie mam fajne ubrania:D:D:D co mnie niezmiernie bawi, bo nieraz te komentarze wypowiadają osoby omijające tego typu sklepy szerokim łukiem:)
 
 
dzarusia


Posted:     [ !!! ]

coś wiem o tych komentarzach :)
 
 
fiona83

Posted:     [ !!! ]

dzarusiu - może najpierw ustalmy i uporządkujmy pewne sprawy :

:arrow: jaka długość sukienki ?
:arrow: jaki (mniej więcej) krój ?
:arrow: kolor ?
:arrow: przedział cenowy ?

[size=9]Babeczki - a mój problem nadal pozostaje :roll:
Pamiętacie złotą kieckę ?? Nadal nie mam do niej złotych, delikatnych i płaskich butków :([/size]
 
 
dzarusia


Posted:     [ !!! ]

zacznijmy od tego czy moge iść w takiej? a później zastanówmy sie co teraz jest modne i co pasuje .... najlepiej jak dla mnie chyba dluga abo do pol lydki (moze taka strzempiona jak sa na czasie) ... gora najlepiej podkreslajaca biust :oops: a kolor jakis ladny :D
kolezanki mnie zabija jak sie dowiedza ze umiescilam to zdjecie :D
ta w środku to ja ... chociaż nie widać dołu :(
  
 
 
Megusia

Posted:     [ !!! ]

Sukienka bardzo ładna. Moim zdaniem odpowiednia na wesele.
Ja za 1,5 tygodnia też idę na wesele, ale szkoda mi wydawać dużo pieniędzy na strój, więc idę w starej sukience( którą kupiłam chyba 3 lata temu, ale ciągle wyglądam w niej ładnie), a na poprawiny wybiorę jakąś taneczną spódniczkę i fajną bluzkę. Zwykle na poprawiny zakłada się już luźniejszy strój, nie musi to być super kreacja.

A wiecie może gdzie można kupić niedrogie buty? Potrzebuję czarne, skórzane, na pasek, o stabilnym, niezbyt wysokim obcasie- max.6 cm.

P.S. Mój P. właśnie zobaczył Cię w tej sukni i stwierdził, że jest świetna :lol:
 
 
dzarusia


Posted:     [ !!! ]

super ... Dziękuje :)
 
 
kryszka
z doskoku ;)


Posted:     [ !!! ]

Odsyłam do podobnych wątków - może tam znajdziesz inspiracje:

[URL=http://www.forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=2737]Gdzie w Łodzi można znaleźć ładne sukienki na wesele?[/URL]

[URL=http://www.forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=2540]Gdzie kupić suknię na poprawiny?[/URL]

[URL=http://www.forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=1159]suknie wieczorowe[/URL]

[URL=http://www.forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=69]Linki do stron z sukniami wieczorowymi.[/URL]

[URL=http://www.forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=571]Krótsze suknie - mini, do kolanka, do łydki[/URL]
 
 
adriannaaa


Posted:     [ !!! ]

no to się nie załapałam na fotki:))))
ps. tanie buty są w sklepie koło kina "cytryna"


fiona właśnie myśklę, gdzie ja widziałam płąskei złote delikatne.. bo neideliktne balerinki to widziałam w GC w manufaktyrze i GŁ. ale one były takei troche przybrudzione złoto, i wydaje mi się nei pasowąły by do tej twojej sukieneczki.... powiedzx lepiej gdzie byłaś, to nie bedę się zastanawiac czy tam widziałam;)
 
 
fiona83

Posted:     [ !!! ]

dzarusia - sukienka bardzo fajna - szkoda,że dół niewidoczny, a góra kartką zakryta ;) Piękny kolor (bardzo twarzowy !!!).

Ada - wszędzie byłam i kilka znalazłam - piękne, eleganckie, delikatne, idelanie na nodze leżą i ... na 7cm obcasie :zly: Manufakturę trzy razy obeszłam. Noo były jedne za .... 300 zł :(
Może do GŁ podjadę, ale ...:/ Trudno jak mnie przypili to wezmę jakie będą :(
 
 
Kot


Posted:     [ !!! ]

Fionuś, moja koleżanka z pracy niedawno szukła właśnie złotych butów do kreacji na wesele. Kupiła za 90 zł. Na Piotrkowskiej, na odcinku między Zieloną a Więckowskiego. To jest sklep z ciuchami i butami. Ona akurat nabyła w kolorze takiego ciemnego złota ale może jaśniejsze też będą :D
 
 
Lucky

Posted:     [ !!! ]

A ja nie widze zdjęcia sukienki, więc nie wypwoeim sie :(
 
 
Display posts from previous:   
[ REPLY ]
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron
www.foto-sobieraj.com.pl