Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Magia makijażu Megi
Autor Wiadomość
Klaudynka 


Wiek: 39
Dołączyła: 20 Kwi 2008
Posty: 1321
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 24, 2010 9:39 am   

Brinka, cuudo :)
_________________
 
 
 
Justyss 

Wiek: 34
Dołączyła: 15 Wrz 2010
Posty: 70
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 24, 2010 2:05 pm   

Teraz to już na 101% jestem pewna, że dobrze wybrałam osobę robiącą makijaż na mój dzień :)
_________________
 
 
charlottka 

Wiek: 42
Dołączyła: 17 Cze 2010
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 24, 2010 7:54 pm   

I ja za namową forumowiczek skontaktowałam się z Megi. Próbny makijaż i dwie wersje fryzury utwierdziły mnie w przekonaniu, że w dzień ślubu też oddam się w ręce dziewczyn z Sienkiewicza, ale wersja ostateczna przeszła moje najśmielsze oczekiwania. Zdecydowałam się na makijaż w wersji mocniejszej (Magda od początku mnie na niego namawiała, ale uparłam się, że ma być delikatnie) i byłam zachwycona… Fryzura utrzymała się mimo tanecznych szaleństw, a makijaż zmyłam dopiero w niedzielę wieczorem, bo wcześniej było mi szkoda się go pozbywać. To pewnie naturalne, że panna młoda zbiera mnóstwo komplementów, ale naprawdę czułam, że wyglądam jak na gwiazdę wieczoru przystało 
_________________
charlottka
 
 
 
joanna8411 
Firma


Wiek: 40
Dołączyła: 18 Mar 2009
Posty: 576
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Wrz 24, 2010 8:25 pm   

i tak ma byc;) brawo kochanie za talent i tak mile komentarze;)
_________________

 
 
 
anooleczka 
Szczęśliwa Żona


Wiek: 39
Dołączyła: 23 Mar 2010
Posty: 1040
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 26, 2010 6:34 pm   

Megi obejrzalam Twoj wywiad. Gdzie tam byla trema?? Nic takiego nie zauwazylam :)
Uwazam, ze wypadlas swietnie, bardzo profesjonalnmie i naturalnie.
Ogladalam tez Twoje prace- dziewczyny wklejaly zdjecia- REWELACYJNE.
Byc moze i ja sie do Ciebie usmiechne i poprosze o zrobienie makijazu.
Narazie troche za wczesnie zeby takie decyzje podejmowac, jednak ciesze sie, ze itnieja tacy Artysci.

Mam nadzieje ze dziwczyny w 100% sie ze mna zgodza :)
_________________
 
 
lemonka 


Wiek: 49
Dołączyła: 08 Lut 2010
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 28, 2010 4:40 pm   

Za sprawą Megi , czułam się rewelacyjnie , makijaż i fryz robione o 8 rano , ślub o 17.30 .
Wszystko przetrwało w nienaruszonym stanie do niedzielnego wschodu słońca , później siłą rzeczy musiałam się jednak zmyć do spania ;)

Jeszcze raz dziękuję !! !

edit: usunęłam zdjęcia jako niezgodne z Regulaminem Forum
Pusiak
_________________
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Pon Mar 28, 2011 8:24 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
caixa 

Dołączyła: 06 Sty 2008
Posty: 1076
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 28, 2010 7:01 pm   

Moja Madziulka jest sławna :smile: :smile: :smile: Nonono kochana gratuluję :)
 
 
gosista 


Wiek: 38
Dołączyła: 08 Sie 2010
Posty: 67
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 28, 2010 7:28 pm   

Dziewczyny (albo sama megi :) ) powiedzcie mi ile wcześniej trzeba się umówić do megi na ślubny makijaż i fryzurkę?
_________________

 
 
Frezja1980 


Dołączyła: 10 Wrz 2010
Posty: 492
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 28, 2010 7:50 pm   

gosista, ja wolałam nie ryzykować i na maj zapisałam się już...
_________________

 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Wto Wrz 28, 2010 7:53 pm   

lemonka super!

ja uwielbiam w makijażach megi to, że oprócz oczu super zrobiona jest cera, wygląda naturalnie, a nie błyszczy się i czuję się swobodnie i świeżo (a mam obsesję na punkcie pudrowania....)
 
 
 
Tatarak 

Wiek: 41
Dołączyła: 25 Lut 2010
Posty: 98
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 29, 2010 9:18 am   

Malena napisał/a:
lemonka super!

ja uwielbiam w makijażach megi to, że oprócz oczu super zrobiona jest cera, wygląda naturalnie, a nie błyszczy się i czuję się swobodnie i świeżo (a mam obsesję na punkcie pudrowania....)


Ech, no ja nie wiem, czy tak naturalnie. U tej babki z filmiku z daleka widać podkład na twarzy, jakaś taka żółtawo-beżowa jest - no chyba, że to mój monitor...
Ale widziałam też ostatnio (nie ostatnio to widziałam całkiem sporo) na żywo* jedną naszą ślubującą forumkę i po kościele jej twarz nie bardzo mi się podobała. Błyszczała się (może cera nie "uregulowana") i miałam wrażenie, że podkład za ciemny był (a ja kojarzę dziewczynę raczej jako bladą zawsze),na plus,że ciemna była również szyja, dekolt, ramiona, czyli nic się nie odcinało.

Dla mnie, makijaże Megi są za mocne, bo ja raczej na co dzień albo nic, albo tylko puder transparenty (co by się nie błyszczeć za bardzo) albo jakiś nawilżacz lekko koloryzujący używam + tusz do rzęs (i eyeliner na imprezę). I dla mnie zdecydowanie lepiej wygląda dziewczyna nawet z jakimś pryszczem na wierzchu niż z makijażem korygującym, czy innym grubym klajstrem na twarzy.

Tylko mnie nie bijcie.

* na zdjęciach, wiadomo, inaczej. Ale tam pewnie jakaś obróbka wchodzi w grę. A na żywca, jak się ma nos tuż przy twarzy PM, to się zauważa to i owo. Dla mnie dobry makijaż, to taki, którego nie widać (podkład, puder). Oczywiście za wyjątkiem cieni czy czy kreski na oku. Ale, podkreślam, nie lubię i nie używam ciężkich, kryjących podkładów.
_________________
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Sro Wrz 29, 2010 10:42 am   

Tatarak, ja pisałam o swoich doświadczeniach, mnie się buzia nie błyszczała, tyle co w tańcu, ale to chusteczka i lekki puder, a wyglądałam naturalnie, jak na tę ilość makijażu..ja się nie zgadzam, że najlepszy makijaż to taki, którego nie widac - ja chcę, żeby było widać, że jestem umalowana, super wytuszowane rzęsy, sporo fajnych ciemnych cieni itp.
 
 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Wrz 29, 2010 11:24 am   

Tatarak prosze podaj nick forumki u ktorej tak bardzo bylo widac podklad:)
Tego jestem pewna ze jaklade minimalne ilosc w porownaniu do innych wizazystow, zdjecia nie sa retuszowane na tyle aby ukryc swiecenie tego sie nie da, a blysk na zdjeciach czesto jest efektem swiatla ( zlego). lampy blyskowej kiepskiego aparatu itp
klientki maja prbe, i po akiej wracaja wiec widocznie mloda byla z tego zadowolona.
A co do ciemniejszej cery , dziewczyny sie opalaja, brazuja, ja mam za zadanie dopasowac to do reszty a nie zmieniac kolor calego ciala,( chyba ze ak by chciala)

A co do pryszcza widocznego to jezeli masz taka ochote oczywiscie mozesz z takowym powedrowac do oltarza, makijaz slubny jest zarazem makijazem fotograficznym, i raczej niesmacznie jest ogladac plamy, przebarwienia i pryszcze w dniu slubu, Sa cery idealne ktore tego wogole nie wymagaja i wtedy praktycznie nie ma wogole podkladu

Co do cer na 30 osob trafia sie jedna ktora ma tak mocne sebum ze nawet jak nalozysz laminat to i tak bedzie wymagala przypudrowania i poprawek ,
sa tez inne czynniki ktore na to wplywaja leki, zabiegi maseczki bezposrednio przed slubem


a jezeli chcesz ocenic moja prace zaprasza na zywo na targi , ile ludzi tyle gustow i o nich sie nie dyskutuje.

Prosze podaj nick chetnie zobacze zdjecie Tej Panny Młodej:) Pozdrawiam

[ Dodano: Sro Wrz 29, 2010 11:26 am ]
z filiku cera zoltawa?? zobacz ile tam jest sztucznego swiatla? u mnie w monitorze jest oki.
_________________

 
 
katrina 


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Gru 2009
Posty: 759
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 29, 2010 11:38 am   

ja byłam bardzo zadowolona z makijażu - był wyraźny i miał być widoczny :) byłam dość opalona przed ślubem ale makijaż nie był mocny jak dla mnie :)

zdjęcia nie były jeszcze obrabiane przez fotografa

Na plener makijaż też był super :D Dzięki Megi !! !



_________________
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Czw Mar 31, 2011 11:49 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Sro Wrz 29, 2010 11:53 am   

katrina, bardzo fajny makijaż:):) zdecydowanie widoczny i dobrze:)
 
 
 
lemonka 


Wiek: 49
Dołączyła: 08 Lut 2010
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 29, 2010 12:17 pm   

O losie ... Makijaż za mocny ? Tapety za dużo ? Z pryszczem na nosie no ślubu ? Uśmiałam się do łez .
Tatarak , ja się wcale nie maluję i makijaż Megi wcale nie był dla mnie za mocny .

Ty sobie idź do ślubu z tym pryszczem jak Ci wyskoczy - wszyscy będą zachwyceni a ślubny będzie pękał z dumy, że ma tak zadbaną kobietę ....

Krytykę własnego pyska sote zniosę :d ale makijażu Megi never :mrgreen:
_________________
 
 
caixa 

Dołączyła: 06 Sty 2008
Posty: 1076
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 29, 2010 12:41 pm   

Tatarak napisał/a:
U tej babki z filmiku z daleka widać podkład na twarzy, jakaś taka żółtawo-beżowa jest - no chyba, że to mój monitor...

Ja nie mam takiego wrażenia. Moim zdaniem jest ładnie zmatowiona.
Tatarak napisał/a:
Błyszczała się

nie widziałam więc nie mogę się wypowiedzieć. Ale są różne cery i neiktóre dziewczyny szybciej się świecą. Ja sama po ślubie z wrażenia miałam lekko czerwone policzki. Na sali lekko je przypudrowałam i było ok. Pewnych cech się nei przeskoczy...

Tatarak napisał/a:
Dla mnie, makijaże Megi są za mocne, bo ja raczej na co dzień albo nic, albo tylko puder transparenty (co by się nie błyszczeć za bardzo) albo jakiś nawilżacz lekko koloryzujący używam + tusz do rzęs (i eyeliner na imprezę).


ale ślub nie jest codziennie :) więc warto się zmienić. Megi dopasowuje zawsze makijaż do osoby ( a znajdzie się zawsze taka, która woli słabszy makijaż- wystarczy powiedzieć)

Tatarak napisał/a:
I dla mnie zdecydowanie lepiej wygląda dziewczyna nawet z jakimś pryszczem na wierzchu niż z makijażem korygującym, czy innym grubym klajstrem na twarzy.


chyba żartujesz :roll: Chyba bym się ze wstydu spaliła gdybym miała iść z pryszczem do ołtarza. Megi świetnie tuszuje takie sprawy. Na zdjęciach ( a raczej to się ogląda) wszystko wygląda naturalnie i NIE SZPECI :-? jeśli ktoś ma problematyczną cerę to jest oczywiste, że trzeba to zatuszować... Nie wiem czy wygląda to na żywo ciężko czy nie bo nigdy nie miałam ciężkich podkładów...
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Sro Wrz 29, 2010 12:59 pm   

Tatarak napisał/a:
I dla mnie zdecydowanie lepiej wygląda dziewczyna nawet z jakimś pryszczem na wierzchu niż z makijażem korygującym


ha ha ha ha ha, no raczej wręcz przeciwnie. dla mnie lepiej wyglada panna młoda z idealną cerą, niż niczym rusałka, bez makijazu i super naturalna - ani nazywo, ani na zdjęciach nie będzie to dobrze wyglądać. Makijaż korygujący jest ZAWSZE konieczny, bo nawet na ładnej cerze pojawiają się zaczerwienienia, a ja na łsubie chcę być pewna, ze mam idealny makijaż. Byłam na 2 weselach z makijażem megi i miałam bardzo duży komfort, mimo, ze wtedy miałam problemy z cerą, było idealnie.

Tatarak napisał/a:
Dla mnie, makijaże Megi są za mocne, bo ja raczej na co dzień albo nic, albo tylko puder transparenty (co by się nie błyszczeć za bardzo) albo jakiś nawilżacz lekko koloryzujący używam + tusz do rzęs (i eyeliner na imprezę


zgadzam się z Caixą, ślub ma się raz i trzeba wyglądać powalająco, a nie tylko "ładnie i naturalnie". Przecież megio nie robi masek transwestyty, tylko podkresla urodę:)
Ostatnio zmieniony przez Malena Sro Wrz 29, 2010 1:00 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
caixa 

Dołączyła: 06 Sty 2008
Posty: 1076
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 29, 2010 2:46 pm   

Żeby nie było...Chciałam również pokazać to co zrobiła Megi z moimi oczami w dniu ślubu :) Ja byłam baaaaardzo zadowolona :)

Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Czw Mar 31, 2011 11:49 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
wisieneczka85 


Wiek: 38
Dołączyła: 29 Lip 2008
Posty: 385
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 29, 2010 3:19 pm   

oto dzieło Megi :smile:

edit: usunęłam zdjęcia jako niezgodne z Regulaminem Forum
Pusiak
_________________

Ostatnio zmieniony przez Pusiak Pon Mar 28, 2011 8:27 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
kasia_m85 


Wiek: 38
Dołączyła: 29 Paź 2008
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 29, 2010 3:47 pm   

Tatarak napisał/a:
no chyba, że to mój monitor...

No raczej:)

Malowałam się już u Megi x razy i nigdy nie miałam na twarzy tapety! Więcej- nigdy nie widziałam,żeby komukolwiek ją zrobiła (a malowało się już u niej kilka znajomych osób m.in moja mama, która za każdym razem jest zachwycona)... Także czego jak czego ale "tapety" zarzucić Megi nie można!
Jeśli chodzi natomiast o jasność/ciemność makijażu to kwestia gustu. Ja na co dzien nie maluję się prawie w ogóle więc u Megi lubię zaszaleć:)Mój makijaż ślubny był dość mocny,ale w całości i na zdjęciach prezentował się rewelacyjnie:

PS:I kto powiedział,ze żeby zakryć pryszcza potrzebna jest tona podkładu?

_________________
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Czw Mar 31, 2011 11:50 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
becky232 


Wiek: 39
Dołączyła: 09 Lut 2010
Posty: 86
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: Sro Wrz 29, 2010 7:13 pm   

Nie jestem z Łodzi i nigdy nie malowała mnie Megi ale po tym co sobie teraz pooglądałam to makijaże są naprawdę pierwsza klasa.

P.S ja też mam super makijażystkę - na szczęście :padam:
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 29, 2010 7:29 pm   

Tatarak napisał/a:
Dla mnie, makijaże Megi są za mocne, bo ja raczej na co dzień albo nic, albo tylko puder transparenty (co by się nie błyszczeć za bardzo) albo jakiś nawilżacz lekko koloryzujący używam + tusz do rzęs (i eyeliner na imprezę).


Ja też się nie maluję wcale na co dzień i część z makijaży prezentowanych przez dziewczyny sprawia na mnie wrażenie zbyt mocnych, ale:
:arrow: sama malowałam się u Megi, poprosiłam, żeby nie był zbyt wyrazisty i Megi dopasowała się do moich życzeń idealnie :
:arrow: makijaż ślubny, jako wieczorowy i często fotografowany i filowany musi być mocniejszy niż zwykły dzienny
:arrow: cery idealnej nie mam i cieszyłam się, że w dniu ślubu malował mnie ktoś, kto potrafił zatuszowćc niedoskonałości mojej skóry.....
_________________

 
 
 
anooleczka 
Szczęśliwa Żona


Wiek: 39
Dołączyła: 23 Mar 2010
Posty: 1040
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 29, 2010 8:21 pm   

Zgodze sie z Pusiak, makijaz wykonywany jest na zyczenie klientki :)
Jesli klientka zyczy sobie ciemny i wyrzaisty makijaz taki dostaje, choc znajac profesjonalistki (takie jak Megi) doradzaja one jaki powinien byc makijaz...
Owszem musi tez byc mocnijszy- trwalszy niz codzienny.
_________________
 
 
joanna8411 
Firma


Wiek: 40
Dołączyła: 18 Mar 2009
Posty: 576
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Wrz 29, 2010 11:25 pm   

oj tak makijaze sa superowe;)
ja tam sie chowam:)
_________________

 
 
 
m_aadzik 

Dołączyła: 18 Lut 2010
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 30, 2010 3:03 pm   

byłam dzisiaj u Megi podpisać umowę :) naczytałam się tyle POZYTYWNYCH opinii, że postanowiłam "zaufać w ciemno" i nie szukać nikogo innego :)
mam spokojną głowę, że oddam się w tym wyjątkowym dniu w ręce profesjonalistek 8)
_________________
"Najistotniejszym elementem w dobrym małżeństwie nie jest szczęście, ale trwałość..."
 
 
Greginia 
improvers salseros


Dołączyła: 10 Gru 2008
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 30, 2010 8:00 pm   

gosista napisał/a:
ile wcześniej trzeba się umówić do megi na ślubny makijaż i fryzurkę?

m_aadzik napisał/a:
byłam dzisiaj u Megi podpisać umowę

Ja też mam już podpisaną umowę z Megi na makijaż, tak więc Tobie Gosista radzę także "zakręcić się" koło tematu :wink:

A Tobie Megi powiem, że Tatarak zrobiła Ci niezłą REKLAMĘ - jeden słaby komentarz na rzecz dziesięciu mega pochlebnych :D Twoje fanki stoją za Tobą murem. Coś w tym musi być... :wink:
_________________
 
 
Mika 


Wiek: 44
Dołączyła: 19 Mar 2005
Posty: 1034
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 30, 2010 8:23 pm   

Byłam dzisiaj u Megi zrobiła mi super makijaż, bardzo delikatny, dzienny jak to Megi stwierdziła biznesowy :) Jeszcze raz dziękuję, mąż zachwycony :) Jesteś świetna w tym co robisz :)
_________________
http://www.biurotassa.pl
 
 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Wrz 30, 2010 8:43 pm   

dzięki Dziewczyny:) dajecie mi powera jeszcze większego:)
A Kolezanka zrobila Mi reklamę:):):) ile ludzi tyle opini,kazdy ma prawo mieć swoją , ale chetnie Cie zaproszę Tatarak może zmienisz zdanie:):)

Pusiak to było wyzwanie miałaś swoja stala wizazystke ( udalo sie delikat)

MIKA potrafię delikatnie? sama się dziwię:)

Joanna8411 dzięki............kwestia czasu i ciężkiej pracy, zycze sukcesow:)

kasia_m85 jak wstawiłabys reszte to juz widzę miny dziewczyn, te mocne nasycone, kolorowe makijaże:)

Dziewczyny wszystko dobieram indywidualnie , a nasycone mocne makijaze pokazuja dokladniej techniki makijazu,styl, rodzaje cieniowania, stylizacje, itp:) reszta kwestia rozmowy , rozmowy jeszcze raz rozmowy:)

Pozdrawiam Wszystkich
_________________

Ostatnio zmieniony przez megi Czw Wrz 30, 2010 9:03 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
PositiveAga 
PozytywneInspiracje


Wiek: 37
Dołączyła: 21 Cze 2009
Posty: 1844
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 30, 2010 9:29 pm   

to ja bardzo bym chciała zobaczyć delikatny makijaż w wykonaniu megi (do tej pory oglądam cały czas kolorowe makijaże i mam pewne obawy czy megi umie również pomalować oczka bez używania intensywnych kolorów) ... któraś z dziewczyn może się pochwalić tymi delikatnymi makijażami??
_________________

Rafałek 09.04.2014 | 3200g | 55cm | 10pkt Apgar
 
 
kasia_m85 


Wiek: 38
Dołączyła: 29 Paź 2008
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 30, 2010 9:38 pm   

Aga- Megi wszystko umie:)Chociaż sama nigdy nie miałam,widziałam delikatny makijaż w jej wykonaniu na kimś innym i był równie efektowny i piękny jak te wyraziste!
_________________
 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Wrz 30, 2010 9:45 pm   

AGA ma profil na maxmodels , wystepuje na sesjach wiec powinna wiedziec ze baza wyraznego, mocnego makijazu jest delikatny,gozej w druga stronę, :) raczej to nie sztuka zrobic delikatnie, taki makijaz nie zaszkodzi, tak zwany bezpieczny makijaz:)

wystarczy przejzec portfolio na mm:)
Pozdrawiam
_________________

 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 30, 2010 9:55 pm   

Aguś przejrzyj stronkę megi- tam masz też zdjęcia delikatnych makijaży :)

Ja uwielbiam mocne makijaże i wiem, że mój ślubny taki będzie, już Megi o to zadba :)
_________________
 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Wrz 30, 2010 9:56 pm   

i opinie w Twoim watku na temat makijazu Twojej wizazystki :) ale rozumie ze chcesz mnie sprawdzic:) no problem! przeslalam na priv link do mojej strony na maxmodels:)
_________________

 
 
PositiveAga 
PozytywneInspiracje


Wiek: 37
Dołączyła: 21 Cze 2009
Posty: 1844
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 30, 2010 10:04 pm   

szukam dobrej wizażystki która zrobi mi piękny makijaż, tutaj na forum masz same pozytywne opinie i wierze że można ci zaufać ale ja bym wolała mieć pewność na 100% że będziesz potrafiła zrobić taki makijaż jaki ja będę chciała, na razie widzę same mocne, kolorowe makijaże w twoim wykonaniu i stąd moje obawy

nie wiem co to znaczy "Twoja" "Moja" wizażystka itp., jest to dziewczyna z która kilka razy miałam przyjemność współpracować i nie widzę powodu abyś mi to wypominała
_________________

Rafałek 09.04.2014 | 3200g | 55cm | 10pkt Apgar
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 30, 2010 10:08 pm   

Aguś ja byłam u Megi raz ale wiem, że zrobi wszystko co tylko sobie zażyczysz!!! :)
Przecież możesz się przejść do niej na makijaż i sprawdzić... zbliża się okazja- bal forumowy, andrzejki... :)


A tak jeszcze w temacie...
buszując na facebook-u znalazłam takie cacuszko...
zgadnijcie czyim dziełem jest makijaż i fryzura Moniki :)

edit: usunęłam zdjęcia z Facebooka jako niezgodne z Regulaminem Forum
Pusiak
_________________
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Czw Mar 31, 2011 11:51 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Wrz 30, 2010 10:08 pm   

nie wypominam..........sama ja reklamujesz) wyslalam Ci linka............na mm
a zeby mnie sprawdzic chyba lepiej przyjsc na probe, bo zdjec mam tysiace:)

Pozdrawiam
_________________

 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 30, 2010 10:34 pm   

Aguś a makijaż Brinki? Przecież był delikatny :) I mówiłaś, że ślicznie wyglądała :)
_________________
 
 
PositiveAga 
PozytywneInspiracje


Wiek: 37
Dołączyła: 21 Cze 2009
Posty: 1844
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 30, 2010 10:37 pm   

tak makijaż Brinki był śliczny
_________________

Rafałek 09.04.2014 | 3200g | 55cm | 10pkt Apgar
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 30, 2010 10:43 pm   

PositiveAga napisał/a:
makijaż Brinki był śliczny

No widzisz :) A był delikatny :)

Każda z nas jest inna i dlatego Megi się pyta zanim zacznie malować, czy lubisz mocno, czy delikatnie, lubisz kreskę czy nie lubisz...
_________________
 
 
anuszkaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 23 Lis 2009
Posty: 777
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pią Paź 01, 2010 8:42 am   

co prawda tak wstępnie sobie swoją datę zarezerwowałam na makijaż u Megi, ale muszę się chyba pospieszyć i podpisać w końcu umowę, prawda Megi ?? :)
Nie mogę się doczekać kiedy zobaczę siebie w lustrze z makijażem Megi :)
_________________
 
 
m_aadzik 

Dołączyła: 18 Lut 2010
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 01, 2010 9:21 am   

odnośnie wpisu o za ciemnym makijażu - nie rozumiem tylko jednego jak makijaż mógł być za ciemny jak nic się u dziewczyny nie odznaczało? CYTUJĘ: "na plus,że ciemna była również szyja, dekolt, ramiona, czyli nic się nie odcinało. " - tzn że młoda sama sobie zafundowała ciemną karnację przed ślubem; a Megi po prostu makijaż IDEALNIE DOPASOWAŁA :)

Ciekawa jestem jaki byłby wpis jak byś Madziu zrobiła jasny makijaż dziewczynie, która miałaby ciemną karnację :D po za tym myślę, że bardzoooo interesująco by to wyglądało i na żywo i na zdjęciach czy nagraniu z wesela :D

Po za tym uważam, że Megi dokłada wszelkich starań żebyśmy wyglądały przepięknie w tym naszym wyjątkowym dniu 8)



POZDRAWIAM :)

PS. Ja jakoś na żadnym zdjęciu, czy na profilu u Megi czy zdjęciu od forumowiczek nie dostrzegłam, żeby któraś miała tzw. maskę na twarzy czy za ciemny makijaż :)
Ostatnio zmieniony przez m_aadzik Pią Paź 01, 2010 9:22 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Justyss 

Wiek: 34
Dołączyła: 15 Wrz 2010
Posty: 70
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 01, 2010 11:58 am   

m_aadzik napisał/a:
byłam dzisiaj u Megi podpisać umowę :) naczytałam się tyle POZYTYWNYCH opinii, że postanowiłam "zaufać w ciemno" i nie szukać nikogo innego :)
mam spokojną głowę, że oddam się w tym wyjątkowym dniu w ręce profesjonalistek 8)


ja też wczoraj byłam podpisać umowę i też zaufałam w ciemno (dzięki opinią forumek i zdjęciom makijażów)
Po wizycie u Megi jestem pewna, że jest to najlepszy wybór jaki mogłabym dokonać :hurra:
_________________
 
 
katarynka14 

Dołączyła: 08 Sty 2009
Posty: 47
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 01, 2010 3:28 pm   

AGA-ja miałam makijaż w wykonaniu Megi bez żadnych mocnych, nasyconych kolorów typu fiolet, róż itd. Powiedziałam Megi, że nie widzę się na własnym ślubie w takich kolorach!!! Chciałam delikatny makijaż i mi go zrobiła:)I byłam bardzo zadowolona!Fotki wklejać tu nie będę, ale mogę ewentualnie przesłać zdjęcie na maila.
_________________
Kasiak
 
 
gosista 


Wiek: 38
Dołączyła: 08 Sie 2010
Posty: 67
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Paź 02, 2010 2:31 pm   

A ja przedwczoraj wysłałam maila do Megi, ale jak na razie cisza :( i nie wiem czy mail nie doszedł i wysłać jeszcze raz czy po prostu jest zajęta i głupio będzie pisać jeszcze raz i się narzucać. Chyba poczekam do poniedziałku i jak coś to jeszcze raz napisze.
_________________

 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Paź 02, 2010 3:02 pm   

dziewczynki:)
tego maila nie mam od 3 lat:)
aktualny jest na mojej stronie:)
a w ustawieniach forum nie moge tego zmienic:)
nie wiem dlaczego:) pewnie ze tak mam zarejestrowany nick:)

albo piszcie na priv to podam.

buziaki
_________________

 
 
emi82 


Wiek: 42
Dołączyła: 28 Kwi 2010
Posty: 32
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 05, 2010 10:00 am   

Witam,

Wreszcie zabrałam się do zmieszczenia zdjęć. Makijaż i uczesanie w wykonaniu Madzi. Makijaż prosiłam aby był delikatny i taki tez był- delikatny smoky eyes (szrość z brudnym różem) . Włoski lekko pokręciłyśmy na wałkach i Megi wyczarowała cudne upięcie z boku z żywymi kwiatami. Zaznaczę, że mam naprawdę marne włoski i innym fryzjerom nie udało się stworzyć wczesniej nic sensownego. Ja byłam baaaaardzo zadowolona ale może oceńcie sami.

Pozdrawiam, Emi

[ Dodano: Wto Paź 05, 2010 10:17 am ]
Zamieszczam równiez zdjęcia z sesji w plenerze. Makijaż i wlosy to również wykonanie Megi. Zdjęcie, które zmieściłam jako ostatnie (pierwsze widoczne poniżej) było zrobione po 8 godzinach sesji- jak widać trzyma sie rewelacyjnie, włosy nieco sie rozprostowały ale takie już są (cud, że w ogóle się zakręciły). Oj ta Madzia to tworzy cuda :)

PS. Kwiaty we włosach oczywiście od Pana Jerzego z Flor-Art, ale o tym już w innym wątku.

Emi

edit: usunęłam zdjęcia jako niezgodne z Regulaminem Forum
Pusiak
_________________
Pozdrawiam emi82
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Pon Mar 28, 2011 8:32 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
paulii 
bella coZa


Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 500
Skąd: zewsząd
Wysłany: Sro Paź 06, 2010 1:37 pm   

Podpisałam umowę z Megii :smile: :smile: :smile: Miałam fart, bo troszkę już nas jest na 25 czerwca :smile: :smile: :smile:
_________________


dziennikarsko http://www.forum.wesele-l...der=asc&start=0
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 06, 2010 2:12 pm   

Ja umowę z Megi podpisałam w poniedziałek :) Na szczęście byłam pierwszą osobą podpisującą umowę na ten dzień, więc miałam możliwość wyboru odpowiedniej godzinki :)
Madzia umaluje mnie, moją siostrę-świadkową i moją przyszłą bratową :) Będzie wesoło :)
_________________
 
 
gosista 


Wiek: 38
Dołączyła: 08 Sie 2010
Posty: 67
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 06, 2010 7:30 pm   

Ja też w poniedziałek byłam u Megi podpisać umowę i przez małe zamieszanie miałam okazje poznać pewnego małego przystojniaka :razz: Teraz tylko muszę jakąś okazję znaleźć co by próbny fryz i make-up wypróbować :smile:
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl