Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Sprawy ślubno-weselne - Rozważania pogodowe

lvi - Czw Mar 10, 2005 11:49 pm
Temat postu: pogoda :)
Czy pod koniec kwietnia będzie pogoda?Ja ślubuję 23 kwietnia i zastanawiam się nad szyciem jakiegoś bolerka.Jednak
nie mogę się zdecydować ponieważ jakoś zaden nie pasuje do sukni.Moja znajoma
brała słub 24 stycznia tamtego roku, było strasznie zimno i miala tylko bolerko
z cienkiego materiału,wiec wydaje mi sie ze 23 kwietnia napewno bedzie cieplej
niz w styczniu :) i takie bolerko jest chyba nie potrzebne.A co Wy myślicie?

Agni - Pią Mar 11, 2005 11:18 am

ja mam 2-go kwietnia i też bolerka ani futerka jeszcze nie mam - licze na zwrot pogody i wiosnę :christmas: a jak nie to kila dni wcześniej coś wypożyczę z salonu..
Viola - Sob Mar 12, 2005 10:32 am

Ivi, ja również ślubuję 23 kwietnia :lol: I ja również nie mam źadnego bolerka - do mojej sukni kompetnie by nie pasowało. Jestem jednak wielkim zmarzluchem i nie wierze w zapewnienia wszystkich, źe emocje będą mnie wystarczająco ogrzewały! Dlatego poprosiłam panie w salonie o uszycie mi szalu z materiału podobnego do dołu spódnicy (złota satyna) To musi wystarczyć :lol:

Zresztą spoko! Na kwieciień zamówiłam już śliczną pogodę! :wink:

megi - Pon Mar 14, 2005 5:23 pm

ja ślubuję 11 czerwca i mam gorącą nadzieje że bedzie gorąco, ale kto wie pogoda lubi płatać figle! :lol: :wink: :lol:
Marzena - Sro Mar 23, 2005 2:52 pm

Ja też martwię się o pogodę, ślub 09.IV.2005r. mam jednak nadzieję, że będzie ciepło i nie będzie potrzebne okrycie, choć mam przygotowaną etolę. Nie chciałabym zasłaniać sukni, może przy życzeniach założę jeśli bardzo zmarznę.
gambi - Sro Mar 23, 2005 3:44 pm

Dziewczyny Kwietniowe
widzac pogode za oknem i pamietajac co mowili specjalisci od wrozenia pogody powinnyscie miec swietna pogode. zycze tego z calego serca!!

Pusiak - Czw Mar 31, 2005 10:34 am

No własnie... cały poczatek kwietnia ma być ładny i ciepły, więc sie nie martwcie, a my trzymamy kciuki :D
Viola - Pią Kwi 15, 2005 8:19 am

Jejku jejku! Jak dziś pięknie! :-) ?eby tak też i było za tydzień... Tfu tfu tfu.. żeby nie zapeszyć 8)
Malgoosia - Pią Kwi 15, 2005 12:24 pm

Marzena napisał/a:
Ja też martwię się o pogodę, ślub 09.IV.2005r. mam jednak nadzieję, że będzie ciepło i nie będzie potrzebne okrycie, choć mam przygotowaną etolę. Nie chciałabym zasłaniać sukni, może przy życzeniach założę jeśli bardzo zmarznę.


Ja mysle, ze emocje człowieka tak grzeja, ze nie ma mowy o zmarznieciu (przynajmniej wtedy sie tego nie czuje). :D :D :D Mam nadzieje, ze nie bedzie potrzeby zasłonieca sukni. Nie po to tak sie staramy, zeby bylo pieknie, zeby potem ja zasłaniac :D :D :D

gosiaczek - Czw Maj 12, 2005 9:47 pm

Zaczynam się też niepokoić. Kombinowałam jak koń pod górę z jakimś ustrojstwem na ramiona, a kiedy patrzę za okno to raczej wizja norrrrrrmalnej pelerynki (polarynki ;) ) staje się coraz wyraźniejsza.
opium - Pon Cze 06, 2005 10:04 pm

A ja nadal niedopuszczam deszczu w dniu swojego ślubu - choć prognozy mówią co innego...
megi - Pon Cze 06, 2005 11:23 pm

jak z ta pogodą? tego 11ego>? to bedzie straszne? czy to ma byc duzy deszcz?
zy przelotny, wszedzie inna prognoza? dajcie cynk jak ma byc w te sobote!

opium - Wto Cze 07, 2005 4:07 pm

Słuchajcie Jedenastki (to znaczy Ci którzy mają ślub 11.VI), mój brat załatwia pogodę:

Sobota - 11.06.2005


dzień
7-19 15/20/25 °C 997 hPa Wiatr: 6 km/h NE Deszcz: 0 mm


noc
19-7 11/17/20 °C 994 hPa Wiatr: 5 km/h ENE Deszcz: 0 mm


będzie dobrze!!!

lazy - Wto Cze 07, 2005 4:09 pm

Hmm....ja mam trochę inne info :wink:

Sobota, 11.06.2005

16/24 °C
Wiatr: 7 km/h
Deszcz: 3.3 mm

Ale chyba generalnie i tak powinno być :spoko:

opium - Wto Cze 07, 2005 4:13 pm

hmmm, proszę mi tu nie wyskakiwać z takimi. Skąd to masz? :hm:
lazy - Wto Cze 07, 2005 4:23 pm

Onet, onet... :lol:
Ale ja też mam nadzieję, że z tym deszczem się nie sprawdzi :wink:

Kasiawka - Sro Cze 08, 2005 9:36 am

lazy na onecie sa czase przekłamania :wink: Opium ma na pewno lepsze źródło inf. :mrgreen:
megi - Sro Cze 08, 2005 11:54 am

oj opium jak twoje sie sprawdza skad masz tvn? ma najlepsze podobno. dziewczyny piszcie jak tylko cos nowego wiecie o pogodzie!!! plisssssssss
fjona - Sro Cze 08, 2005 3:23 pm

oj coś jmi się wydaje, że ta prognoza dla nas z 11 nie jest za piękna.
w podziemiach przy Centralu są przezroczyste parasole i chyba sie trzeba będzie w takie zaopatrzyć. niestety.

Kati - Sro Cze 08, 2005 3:58 pm

A ktoś słyszal co będzie 18 czerwca?

Może kupić jednak etolę i parasol :cry:

pipi - Sro Cze 08, 2005 4:04 pm

Kati spokojnie od poniedziałku widziałam upały takie że hej.
Etola i parasol jak na razie na bok :D

Kati - Sro Cze 08, 2005 4:09 pm

No właśnie... na osławionym onecie jest do środy deszcz i 24 stopnie w porywach :?
megi - Sro Cze 08, 2005 4:11 pm

pipi a ta sobota?
pipi - Sro Cze 08, 2005 4:21 pm

Ta sobota też mogłaby być przyzwoita, bo jadę się piknikować. :mrgreen:
A tak serio nie martwcie się aż tak pogodą poniżej 15 stopni nie będzie, a tyle już wystarczy żeby w kiecce nie zmarznąć, "mówię to ja Jarząbek" hehe :wink: . Emocje naprawdę bardzo grzeją, a upał da się we znaki i Wam i gościom.

Ja jestem straszny zmarźluch a jak sobie odszukacie moją relację to zobaczycie jaką miałam pogodę katastrofalną, a zimno mi nie było, na sali w trakcie wesela było gorąco a na zewnątrz panował ziąb. Czyli jakby było cieplej to w środku byłoby koszmarnie. Czyli nie ma tego złego...

Ważne żeby nie lało, żeby słonko zaświeciło w trakcie zdjęć plenerowych (u mnie swoją drogą nie zaświeciło) i tyle. Przez kałuże kiecę się przeniesie :D

megi - Sro Cze 08, 2005 4:23 pm

bardzo optymistyczne, poprawiłaś mi humor hhehe. nawet nie jestem gotowa na zimno i deszcze !! :wink: :wink: :wink: :wink:
tusia_queen - Sro Cze 08, 2005 4:23 pm

nie martwcie się dziewczyny!!

pogoda lubi płatać figle i może ją zaczarujecie!!

i bedzie piękne słońce i żadnego deszczu.......

trzymam kciuki :iconpray: :iconpray: :iconpray:

kryszka - Sro Cze 08, 2005 5:58 pm

Zimnem się nie przejmujcie. :) U mnie było 8 stopni i przynajmniej do czasu wesela wcale nie czułam chłodu. Natomiast jak ostatnio w weekend było 14 stopni to myślałam że zamarznę i się dziwiłam jakim cudem w dzień ślubu było mi ciepło. :lol:


Ja tam trzymam kciuki żeby nie padało, bo to jest ważniejsze. :kciuki:

opium - Czw Cze 09, 2005 8:56 am

Miejmy nadzieję Kryszka, że emocje nas ugrzeja - inaczej możemy stać się ślubnymi mrożonkami... bbbrrrrr
sękuś - Czw Cze 09, 2005 11:39 am

Na pocieszenie..........
My w sobote jedziemy do Krakowa na ślub i wesele i tam podobno ma być zimniej i ma lać !! !

Pusiak - Pią Cze 10, 2005 8:28 am

megi, opium i fjona, wszystko będzie na pewno ok, a poza tym myślę, że doświadczone mężatki mają rację i nie poczujecie tej odrobinki zimna :D Trzymam kciuki za ładną pogodę jutro :!:
gosiaczek - Czw Gru 29, 2005 9:26 am
Temat postu: Rozważania pogodowe
ewig napisał/a:
W dniu mojego zajdzie o 19:32,slub tez o 18-tej :graba: Wiec rowniez blask zachodzacego slonca prz skladaniu zyczen...-jesli oczywiscie nie bedzie padac( a ostatnio obie mamy przepowiedzialy nam deszcz w dzien slubu :( :roll: )

W deszczu tez może być pieknie, nie przejmuj się :)

rorrim - Czw Gru 29, 2005 12:59 pm

Ewig - a na podstawie czego mamy przepowiedziały ten deszcz :?:
ewig - Sro Sty 04, 2006 9:45 am

Obie mamy spisuja kazdego dnia, jaka byla pogoda przez caly dzien. Nie znam sie na tym dokladnie,ale konkretne dni wyznaczaja pogode na inne dni. I co najgorsze moja mama robi to odkad pamietam, N. mama tez bardzo dlugo i sprawdza im sie :roll: Mam tylko nadzieje,ze tym razem sie pomyla. Choc to chyba malo realne :?
Alma_ - Sro Sty 04, 2006 9:54 am

Ewig, podobno to dobry znak, jak jedziesz do kościoła w desczu. A poza tym jaką krzywdę zrobi Ci sierpniowy deszczyk? Ot, będzie ładna tęcza ;)

A może te Twoje mamy przepowiedziałyby pogodę dla nas wszystkich po kolei? ;)

rorrim - Sro Sty 04, 2006 10:11 am

Ewig - PROSZ? - weź od mam te przepowiednie pogodowe i zamieść na forum!
Na pewno każda z panien młodych 2006 chciałaby je znać... a ja chyba najbardziej :oops:

Alma_ - Sro Sty 04, 2006 10:14 am

Ej, ej, a panny młode 2007 to co? :hm:
Ja też chcę wiedzieć! :D

rorrim - Sro Sty 04, 2006 10:31 am

Alma_ z tego co się orientuję - pogodę przepowiada się na podstawie obserwacji pogody w kolejnych dniach pomiędzy ?więtami Bożego Narodzenia a Sylwestrem (czy jakoś podobnie) z danego roku na rok następny. Czyli w 2005 na 2006.

Więc o Twojej pogodzie będzie można wróżyć dopiero za rok :)

Alma_ - Sro Sty 04, 2006 11:02 am

Ale to już jakaś informacja - może poobserwuję w przyszłym roku... ;)
ewig - Sro Sty 04, 2006 11:07 am

Ok.Postaram sie to zrobic jak najszybciej.Ale nie obiecuje,ze nastapi to w tym tygodniu. :roll: Ale nie martwcie sie, jak tylko juz bede miala to wszystko, to na bank zamieszcze na forum :wink:
bajeczka - Sro Sty 04, 2006 8:47 pm

czekamy niecierpliwie :)
Alma_ - Sro Sty 04, 2006 8:50 pm

Mam! :D
anula200 na forum.gazeta.pl napisał/a:
Od dawna moja babcia mówiła mi że od 12(dwunastu) dni przed wigilią sprawdza się pogodę na przyszły rok, tzn. każdy dzień oznacza kolejny miesiąc roku, i tak od wtorku 13grudnia, który oznaczał styczeń2006, przez kolejne dni środa-14.12-luty2006, czwartek-15.12-marzec2006, piątek-16.12-kwiecień2006, sobotę-17.12-maj2006, niedzielę-18.12-czerwiec2006, poniedzialek-19.12-lipiec2006, wtorek-20.12-sierpień2006, środa-21.12-wrzesień2006:-), czwartek-22.12-październik2006, piątek-23.12-listopad2006, aż do wigilii sobota-24grudnia-grudzień2006.
Dzień się dzieli na trzy: rano, południe i wieczór, tak jak dekady miesiąca piersza, druga i trzecia.

Teraz tylko sprawdzić jaka była pogoda gdzieś w necie (no, chyba, że ktoś pamięta) i voila! :D

rorrim - Sro Sty 04, 2006 9:27 pm

Jeśli to prawda to klops :!:
Pamiętam dokładnie, że przez cały 16 grudzień padał intensywnie śnieg :( Wybrałam się wtedy po prezenty gwiazdkowe.
Chyba zamiat pantofelków fundnę sobie kozaczki + futro z niedzwiedzia - tylko, czy ktoś gdzieś widział niedzwiedzie w kolorze ecru? :wink:

bajeczka - Czw Sty 05, 2006 8:51 pm

rorrim napisał/a:
Jeśli to prawda to klops :!:
Pamiętam dokładnie, że przez cały 16 grudzień padał intensywnie śnieg :( Wybrałam się wtedy po prezenty gwiazdkowe.
Chyba zamiat pantofelków fundnę sobie kozaczki + futro z niedzwiedzia - tylko, czy ktoś gdzieś widział niedzwiedzie w kolorze ecru? :wink:


Ktos pamieta jak było 20-ego? :) Bo jestem zainteresowana ;)

ewig - Czw Sty 05, 2006 10:27 pm

Ja pamietam. Caly dzien padal snieg z deszczem i snieg na zmiane. Bylo zimno, wilgotno i wietrznie... :roll: :cry:
Calinka - Pią Sty 06, 2006 9:05 am

To Bajeczko niezaciekawa pogoda nas czeka :roll: .
ewig - Pią Sty 06, 2006 9:56 am

No mnie niestety tez... Ale coz, jak to powiedzialam jednej i drugiej mamie, kiedy to zrozpaczone mowily nam o tym deszczu, wiele rzeczy mozna na ten dzien zaplanowac, ale niestety- pogody nie. Trudno. Jak bedzie tak bedzie i nic na to nie poradze. :roll:
szczako - Pon Sty 09, 2006 3:08 pm

ale pogode nalezy rozumiem obserwowac w miejscu, gdzie nastapi ceremonia i wesele ...
no to ja niestety przegapilam ...
powinnam obserwowac 21 grudnia ... ale wtedy bylam gdzies pomiedzy Frankfurtem a Lodzia.
ktoras wrzesniowa Panna Mloda zrobila notatki? :D

rorrim - Pon Sty 16, 2006 10:17 pm

Ewig - przypominam się nieśmiało o prognozę pogody...
Mam już zacząć to futro szyć? :wink:

ewig - Wto Sty 17, 2006 9:29 am

Przepraszam Cie bardzo. Myslalam,ze skoro Alma zalaczyla instrukcje, to juz wszystko jasne. Ale skoro nie, to juz Ci pisze, jak bylo 16.12.-do poludnia wial silny wiatr, ale bylo pow.0. W poludnie zaczal sypac snieg z deszczem, ktory pod wieczor przerodzil sie juz w snieg. Dodam tylko, ze sypalo niezle! :roll: ...
rorrim - Wto Sty 17, 2006 9:48 am

Ewig - no coś Ty, nie ma za co przepraszać :D

Po prostu miałam nadzieję, że Twoja mama jakoś inaczej wróży tę pogodę (niż wg tego co zamieściła Alma_), bo wtedy może miałabym szansę na coś innego niż śnieg...

Dzięki bardzo za info :D

ewig - Wto Sty 17, 2006 10:25 pm

Nie ma za co :) Tym bardziej,ze to niezbyt mile wiesci :roll: Ale ja tam ciagle mam nadzieje, ze to wszystko nijak ma sie do rzeczywistosci :wink:
Calinka - Sro Sty 18, 2006 2:44 pm

I tego się trzymajmy :wink: .
rorrim - Czw Sty 19, 2006 10:19 am

A poza tym, należy pamiętać, że każdy ma taką pogodę na jaką sobie załużył, więc... bądźmy grzeczne :wink: :wink: :wink:
Agatka_P - Czw Lut 23, 2006 10:37 am

U mnie wczoraj w szkole dziewczyny mówiły że gdzieś słyszały że w tym roku nie ma być wiosny ani lata. Ponoć w maju ma być 12 -15 stopni a latem ok 20 i ma padać. Mam tylko nadzieje że się myliły bo ja wole jak jest ciepło
ewig - Czw Lut 23, 2006 12:01 pm

Agatka_P napisał/a:
U mnie wczoraj w szkole dziewczyny mówiły że gdzieś słyszały że w tym roku nie ma być wiosny ani lata. Ponoć w maju ma być 12 -15 stopni a latem ok 20 i ma padać. Mam tylko nadzieje że się myliły bo ja wole jak jest ciepło


Niestety ja tez tak slyszalam :smut:

Pusiak - Czw Lut 23, 2006 12:18 pm

tfu, tfu, nie słucham takich prognoz :) Bedzie ciepło i już :)
kryszka - Czw Lut 23, 2006 12:20 pm

Pusiak, ty się tak nie martw, bo upały raczej nie sprzyjają dużemu brzuchowi. :wink:
Filomena - Czw Lut 23, 2006 12:36 pm

rorrim napisał/a:
A poza tym, należy pamiętać, że każdy ma taką pogodę na jaką sobie załużył, więc... bądźmy grzeczne :wink: :wink: :wink:


To ja zasłużyłam na piekło i przypalanie??? :mrgreen: A Wy będziecie miały ożywczy, rześki chłodzik. Pewnie jednak byłyście grzeczne :wink: .

Pusiak - Czw Lut 23, 2006 12:53 pm

No ja nie mówie o upałach, ale przyjemne 23-24 stopnie i słoneczko byłyby nie do pogardzenia :)
rorrim - Czw Lut 23, 2006 2:21 pm

No.. Filomeno skoro miałaś taaaki upał to ja nie wiem co się tam u Was w narzeczeństwie działo :wink:

Ja przewiduję u siebie śnieg - i aby zakląć te przewidywania pogodowe nabyłam już futrzaną etolę - obym jej jednak nie musiała założyć :smut:

bajeczka - Czw Lut 23, 2006 8:44 pm

ewig napisał/a:
Agatka_P napisał/a:
U mnie wczoraj w szkole dziewczyny mówiły że gdzieś słyszały że w tym roku nie ma być wiosny ani lata. Ponoć w maju ma być 12 -15 stopni a latem ok 20 i ma padać. Mam tylko nadzieje że się myliły bo ja wole jak jest ciepło


Niestety ja tez tak slyszalam :smut:


Tak pisał Fakt - a ile w tym prawdy? Pewnie tyle ile w inncyh ich artykułach :)

Alma_ - Czw Lut 23, 2006 9:17 pm

Taaaa, Fakt w ubiegłym roku wróżył 25 stopni w grudniu, pewnie z tą prognozą będzi epodobnie... :roll:
Agatka_P - Czw Lut 23, 2006 9:28 pm

Mam nadzieje bo ja lubie jak jest ciepło i jak jest słonko. Nie mówie o upałach ale tak 23-25 stopni
szczako - Pią Lut 24, 2006 9:21 am

Dziewczynki, prognozowicze pogodowi nie potrafia przewidziec pogody na nadchodzacy tydzien, a co dopiero na nadchodzace za kilka miesiecy lato ... :)

bedzie co ma byc, a przeciez przy kazdej pogodzie mozna sie dobrze bawic.

Agatka_P - Sob Mar 11, 2006 1:00 pm

Znalazłam nowinki pogodowe Pogoda
bajeczka - Nie Mar 12, 2006 8:30 pm

I takie prognozy to ja lubię [smilie=e058.gif]
anna_b - Pon Mar 13, 2006 9:22 pm

Ta prognoza mi się podoba - w końcu 9 wrzesień "należy" jeszcze do lata :D
Mimo to chyba powoli zacznę się zastanawiać nad jakimś tańcem szmańskim [smilie=4.gif] na zaklinanie deszczu (żeby nie padał oczywiście) i nad jakimiś prośbami czołobinymi [smilie=g035.gif] , aby słoneczko nam ładnie świeciło.
W końcu czekają nas zdjęcia w plenerze, no i chciałam jeszcze pamiątkowe zdjęcia przed kościołem na schodach z wszystkimi gośćmi (nie tylko weselnymi) :)

laryssa - Pią Mar 31, 2006 10:44 am

No no,16 wrzesien tez lato ale mi tam wystarcza takie 23 stopnie i sloneczko.Po co od razu upaly.
rorrim - Czw Kwi 06, 2006 12:11 pm

Znalazłam fajną stronkę o pogodzie www.twojapogoda.pl - gdzie podają prognozę 16 dniową.
Czyli, że na 16 dni przed ślubem można sobie mniej więcej rodzaj pogody podejrzeć.

Prognozy 16 dniowe są ogłaszane w każdą sobotę - więc ja czekam na 8 kwietnia :tuptup:

Pusiak - Czw Kwi 06, 2006 12:20 pm

Trzymamy kciuki, żeby świeciło slóneczko i było super wiosennie cieplutko :)
rorrim - Pią Kwi 07, 2006 12:44 pm

Nie dziekuję, żeby nie zapeszyć :D
anna_b - Pią Kwi 07, 2006 8:28 pm

Rorrim, trzymam kciuki za jutrzejszą prognozę :super: ?yczę ciepełka i słoneczka :lol: :lol: :lol:
rorrim - Sob Kwi 08, 2006 9:04 am

No to bęc :(
Właśnie obejrzałam prognozę 16 dniową... ma być średnio słonecznie z opadami i około 13 stopni...
Jakie są szanse, że to się nie sprawdzi i będzie lepiej??????

sylwia - Sob Kwi 08, 2006 9:19 am

rorrim nie ma co się martwić na zapas, często się mylą zapowiadając pogode i w tym wypadku niechh pomylą się na twoją korzyść i niech będzie koło 18 C i będzie słonecznie,czy taka pogoda jest już lepsza? wypatrujemy :slonko: :slonko: :slonko: :slonko: :slonko: dla ciebie, śledź dalej pogode ale to może wszytsko się zmienić i z apare dni powiedząze bedzie cieplo.glowa do gory
kryszka - Sob Kwi 08, 2006 11:32 am

Rorrim, głowa do góry! :D I słońce, i deszcz akurat mogą przestać padać (patrz np. dzień ślubu pipi - cały dzień padało, a i tak mają sesję w słońcu :mrgreen: ), a temperaturą się akurat najmniej przejmuj!
ewig - Sob Kwi 08, 2006 12:51 pm

Nie martw sie, dzis czytalam w gazecie artykul wlasnie o pogodzie. Przedstawili zestawienie prognozy pogody na Swieta przygotowane przez trzech roznych specjalistow i co?-Znacznie sie od siebie roznily, wiec jak widzisz nigdy nic nie wiadomo :wink: Badzmy dobrej mysli.
Pusiak - Sob Kwi 08, 2006 3:19 pm

No cóż... na Nasz ślub zapowiadali ulewne deszcze :) Wypadały sie w piątek :) No owszem, upału nie było, ale na to akurat byliśmy przygotowani :) Więc głowa do góry, a My bedziemy ostro zaklinac słoneczko :)
Mika - Sob Kwi 08, 2006 6:00 pm

Rorrim nie martw si? na zapas pogoda lubi cz?sto plata? figle :wink: ?ycz? Ci aby w ten dzie? by?a conajmniej tak ?adna pogoda jak dzisiaj :)
anna_b - Sob Kwi 08, 2006 6:48 pm

Rorrim g?owa do góry! Oprócz pogody, powinna? przejrze? statystyki sprawdzalno?ci tych przepowiedni :mrgreen: Nawet tvn, które chwali si? najlepsz? przewidywalno?ci?, osi?ga 80-90%. A to oznacza, ?e jest do?? du?y zakres b??du w tych prognozach - czyli g?owa do góry, b?dzie dobrze :ok:
Poza tym trzymamy kciuki za ?adn? i s?oneczn? pogod? 22 kwietnia :super:

Viola - Sob Kwi 08, 2006 10:29 pm

Rorrim, nie przejmuj sie! Wasz slub bedzie prawie dokladnie w dniu naszej pierwszej rocznicy, a wiec nie moze byc zlej pogody :lol:

Zreszta na pocieszenie powiem Ci jeszcze, ze rok temu byla dokladnie taka sama pogoda, czyli wiosna wyglada?a jak przedluzajaca sie szara zima i prognozy na 23 kwietnia tez nie byly optymistyczne... ale my pogode mielismy wymarzona! :D Tzn. upalu rzecz jasna nie bylo :D ale swiecilo nam za to piekne sloneczko [smilie=e058.gif]
Dlatego wierze, ze i Wam szczescie dopisze :lol:

rorrim - Pon Kwi 10, 2006 9:06 pm

Bardzo, bardzo Wam dziękuję za słowa otuchy :D :D :D

Już teraz nie martwię się pogodą skoro tyle przyjaznych mi osób wierzy, że będzie ok!
I na pewno będzie :mrgreen:

bajeczka - Wto Kwi 11, 2006 8:39 pm

rorrim napisał/a:
Bardzo, bardzo Wam dziękuję za słowa otuchy :D :D :D

Już teraz nie martwię się pogodą skoro tyle przyjaznych mi osób wierzy, że będzie ok!
I na pewno będzie :mrgreen:


Poza tym wiele razy nie udało om sie przewidzieć pogody na dzień nastepny, a co dopiero tyle do przodu :)

suzanka - Sob Kwi 29, 2006 2:56 pm

Jeśli jesteście zainteresowane pogodą na 2006, to znalazłam coś u "grzybiarzy":
link
...i pamiętajcie, że pogoda zawsze jest... oby tylko we wrześniu była naprawdę ładna :roll:

Agatka_P - Sob Kwi 29, 2006 3:03 pm

Współczuje tym co biorą dzisiaj ślub pogode maja nie ciekawą
Lucky - Sob Kwi 29, 2006 7:42 pm

Dokładnie Agatko :!:
jest paskudnie zimno i mokro :?

Rorrim i Łukasz mieli naprawde szczęście w zeszłym tygodniu :D

fiona83 - Sob Kwi 29, 2006 8:01 pm

Właśnie siedzimy z Moim Miłym i też współczujemy dzisiejszym nowożeńcom.
Najgorzej ma Młoda - przejście z samochodu do kościoła itp - nie dosc ze nerwy zzeraja to sie trzeba martwic o sukienke, fryzure .. To juz zupelnie moze zdolowac :/
Ale jak na wesele to pogoda skłaniająca do intensywniejszego rozgrzewania - zupka na pewno szybko zniknie ;)

aniluap - Czw Maj 25, 2006 4:28 pm

jeju, zaczynam sie bać - wszedzie 15lipca zapowiada sie nieciekawie
słyszałam ze trzeba wystawic buty za okno- ładna pogoda murowana :lol:

myslicie ze wypada w lecie załozyć etolę?

emilkaa - Czw Maj 25, 2006 4:44 pm

a kiedy trzeba te buty wystawic????????? bo moze ja juz wystawie... niech stoja nawet i do pazdiernika byle by pogoda nam dopisala ;D
Pusiak - Pią Maj 26, 2006 8:21 am

emilkaa, buty wystawia sie w wieczór przed ślubem na noc :) Także teraz nie ma sensu :) Poczekaj do października :)
kryszka - Pią Maj 26, 2006 9:33 am

Mnie niestety wystawienie butów nie pomogło. :zly: :wink:
Agatka_P - Nie Cze 11, 2006 9:59 pm

Czy ktoś wie jaka pogoda ma być w sierpniu?
bajeczka - Pon Cze 12, 2006 8:43 pm

Agatka_P napisał/a:
Czy ktoś wie jaka pogoda ma być w sierpniu?


Ja w niebie zamówiłam taka jak dziś. Zobaczymy czy spełnia zamówienie :)

misia-misia - Czw Lip 20, 2006 9:52 pm

Oj żeby w sierpniu było ładnie, ciepło ale nie upalnie...zwłaszcza w drugiej połowie :wink:
Agatka_P - Czw Lip 20, 2006 9:58 pm

To misiu umówmy się że w ten twój dzień żeby tak było a w reszte już żeby było cieplutko bo my nie chcemy nie ładnej pogody na wyjazd nad morze
misia-misia - Czw Lip 20, 2006 10:02 pm

Ale ja nie mówię że chcę nieładną pogodę. :zdziwko: Właśnie ładną chcę...tylko bez 34 stopniowych temperatur :lol:
bajeczka - Pią Lip 21, 2006 8:59 pm

A ja bym chciała. Nie bałabym sie, że zmarzne i bede zielona :)
sylwia - Pią Lip 21, 2006 9:51 pm

my chcemy brać ślub w sierpniu ale od jakiegoś czasu zastanawiamy się jednak nad wrześniem,bo nie chcemy,żeby były takie upały i sami już teraz nie wiemy.Sale są niby klimatyzowane ale jednak komfortu nie ma np w kościele czy przed,myslimy intensywnie :D
misia-misia - Pią Lip 21, 2006 9:56 pm

No ja sierpień...moi rodzice tez sierpień :hyhy:
ewig - Pią Lip 21, 2006 11:06 pm

A pamietacie jaki byl poczatek sierpnia w tamtym roku?? Ja pamietam doskonale, bo mielsimy wtedy "urlop". Pamietam jak dzis,ze wieczorami chodzilam w rekawiczkach :oops: W dzien bylo tak kolo 10-15 stopni a w nocy temperatura spadala do jakichs 7-8. :roll: Brrr!! Strasznie zimno bylo-jak na sierpnien oczywiscie :wink: A tu w tym roku wszystko na odwrot-upaly nie z tej ziemi!
szczako - Pon Wrz 11, 2006 9:57 pm

ogólnie nie zwykłam zawracać sobie głowy rzeczami, na które nie mam wpływu (chociaż bardzo takowych nie lubię), ale odkąd tylko pojawiła się prognoza na 15 dni, obejmująca 23 września, uważnie ją śledzę.

wczoraj przewidywali 19 stopni i zachmurzenie z elementami słońca.
dzisiaj zapowiadają 23 stopnie i "Warm with plenty of sunshine".

ciekawe, ciekawe ...

Alma_ - Pon Wrz 11, 2006 10:03 pm

szczako, będzie tak...

:slonko: :slonko: :slonko: :slonko: :slonko:

Zobaczysz ;)

szczako - Pon Wrz 11, 2006 10:05 pm

Michał obiecał, że będzie śliczna pogoda, więc tak właśnie być musi :D
Alma_ - Pią Wrz 22, 2006 12:27 pm

Jutro zapowiadają w Łodzi 21 stopni i lekkie zachmurzenie, na pewno będzie piękny dzień :D
Wszystkim pannom młodym życzę, żeby właśnie im słońce wychyliło się za chmur

emilkaa - Pią Wrz 22, 2006 12:38 pm

a ktos zna moze jakies prognozy dwutygodniowe???
lmyszka - Czw Gru 21, 2006 7:11 pm

kurcze no właśnie jeśli chodzi o pogodę :)
sierpień jest kapryśny i mam nadzieje że będzie ładnie, nie mósi być słonce i upał ale żeby było tak około 20 stopni było by bomba :)
jak będzie padało to tren mi się cały uwali ;)

Kati - Pią Gru 22, 2006 1:28 pm

Co ze śniegiem w górach ?? ? macie jakieś info???


p.s. webkamery i linki do stron meteo znam na pamięć... chodzi mi o info z "pierwsze ręki"

AGRAFKA - Sro Gru 27, 2006 5:52 pm

ja jestem zmarzlakiem wiec nawet przy 20 stopniach chodze w swetrze :-)
mam nadzieje ze w lipcu bedzie 30 stopniowy upal!!!!!

MonikaZgierz - Sro Kwi 11, 2007 3:28 pm

Jeżeli chodzi o pogodę, to ja mam zawsze pecha. Jak mi na czymś ( jakimś dniu ) bardzo zależy, to zawsze wtedy pada. Tak więc w dniu mojego ślubu ( mimo, że jeszcze mnóstwo czasu zostało) na pewno będzie padać.
Maja_Kris - Sro Kwi 11, 2007 3:38 pm

najgorzej jest w kosciele- tam jest wiecznie zimno!
a pogoda nie wazna! najwazniejsi bedziemy i jestesmy MY!!!

kochecka - Sro Kwi 11, 2007 7:15 pm

Maja_Kris przyznaję rację!Milość i gorąca krew tego dnia ogrzeje nas od wewnątrz :D a tak na poważnie to ja też jestem strasznym zmarzlakiem (ale pocieszam się że to tylko godzinka :) )
Maja_Kris - Pią Kwi 13, 2007 3:00 pm

ja tak samo i juz widze jak szczekam zebami w oczekiwaniu na sygnal podejscia do oltarza :)
A zawsze trzeba tak wczesnie przyjezdzac??

[ Dodano: Pią Kwi 13, 2007 3:02 pm ]
P.S. Ale dzisiaj jest piekne sloneczko

kochecka - Pią Kwi 13, 2007 11:44 pm

mialam na myśli długość mszy
Dunia - Sob Kwi 14, 2007 8:34 am

Już kilka razy słyszałam, że tego dnia są takie emocje, że nie czuje się zimna. Moja kumpela miała ślub w grudniu i wyszła przed kościół bez okrycia- nie zauważyła, że go nie ma. Dopiero gdy spanikowana mama przyleciała z narzutką to się zorientowała.
Mój ślub jest na początku maja i jestem dobrej myśli, choć pamiętam że kiedyś jak były jeszcze pochody pierwszomajowe, to zdarzał się śnieg. Ale czasy się zmieniły, pogoda chyba też :)

asia84 - Sob Kwi 14, 2007 12:12 pm

jest coraz cieplej, na szczęście :) myślę, że w maju to już nie będzie żadnych niespodzianek :razz:
Agnieszka19 - Sob Kwi 14, 2007 12:20 pm

Ja mam pod koniec kwietnia i mam nadzieję że będzie ładnie :mrgreen:
edys_lu - Sob Kwi 14, 2007 11:32 pm

my mamy w polowie sierpnia slub, ale z ta pogoda teraz to naprawde roznie bywa...w zeszlym roku 16.08 bylo slicznie i slonecznie, ale ja mialam taki katar ze chyba bym musiala ze 100 chusteczek miec przy sobie :?
Ciekawe jak bedzie w tym roku, no ale mam nadzieje ze w 2008 bedzie najpiekniejsze sloneczko i ze ja nie bede chora :roll:

Dunia - Sob Kwi 21, 2007 11:23 pm

Ale o jednym nie pomyśleliśmy :evil: R. w tym okresie zaczyna łzawić :cry: Jejku ale numer :mur: Przecież nie każę Mu łykać jakiś usypiających tałatajstw na alergię :(
Gabro - Pią Wrz 21, 2007 2:26 pm

Pogody nie da się niestety przewidzieć - mamy wrzesień, a więc teoretycznie powinno być ciepło, a tymczasem.... jest zimno, jak w listopadzie.

Wszystkim wrześniowym i pażdziernikowym pannom młodym życzę ładnej i słonecznej pogody i żeby było ciepło :)

Maverick - Pią Wrz 21, 2007 3:09 pm

Ale dziś pięknie świeci słonko, więc wcale nie jest tak źle :) Nawet sobie ryjek opaliłam w ogródku.
anna1984 - Pią Sie 15, 2008 7:05 pm

A propos rozważań pogodowych... Panny z 16.08, co Wy na to co jest za oknem i prognozy? :zly: :zly: :zly: Nie przejmowałam się wcześniej pogodą, ale to mnie zaczyna przerażać, zwyczajnie od strony praktyczniej. Samochodem niestety nie da się podjechać pod samo wejście. Do pokonania będzie parę schodów i dopiero później mamy zadaszony podest. Boję się, że suknia i buty będą nawet przez ten kawałek brudne. Buty z satyny. Grrr! Teraz tego naprawdę żałuję. Jest już plan, żebym założyła inne i zmieniła na właściwe już w kościele. A co z suknią? Macie w ogóle jakieś rady? A dziewczyny, które ślubowałyście w deszcz? Błagam, dajcie jakieś sensowne rady! Oby w ogóle nie okazały się potrzebne :padam:
Tissaia - Sro Sie 20, 2008 8:21 pm

Dunia napisał/a:
Ale o jednym nie pomyśleliśmy :evil: R. w tym okresie zaczyna łzawić :cry: Jejku ale numer :mur: Przecież nie każę Mu łykać jakiś usypiających tałatajstw na alergię :(


Dunia, ja też w czerwcu najgorzej łzawię i mam oczy jak wściekły królik. Nic się nie poradzi - brać antyalergeny i nie przesadzać z piciem. Ewentualnie na parę miesięcy przed pogadać z alergologiem, może zapisze jakąś kurację, która zminimalizuje odczyn akurat w okresie "Dnia Zero".

agunia84 - Sro Sie 20, 2008 9:01 pm

A ja znalazłam w necie prognozę pogody od września 2008 do maja 2009 :)

Wrzesień- bardzo ciepły, słoneczny, bardzo suchy

Wrzesień przyniesie nam kontynuację lata. Temperatura będzie bardzo wysoka i wysoka i dopiero pod koniec miesiąca się ochłodzi. Będziemy obserwować wiele ciepłych , słonecznych dni. Temperaturaśrednia zostanie przekroczona o nawet 3-4 stopnie i wyniesie około 22-23 stopni. Rzadkie fale upałów( szczególnie w piewszej połowie miesiąca mogą przynieść 2-4 dniowe upały i temp lekko powyżej 30 stopni, głównie na zachodzie kraju oraz na południu. Mogą występować burze, które powstaną gdyż ciepłe powietrze i wyże napotkają niżę i chłód. Zimna w tym miesiącu się nie spodziewam. Opady będą rzadkie i mogą przedłużyć suszę z sierpnia( na poziomie nawet 35-50% normy wieloletniej)

Październik ciepły z babim latem, suchy

Kolejny już miesiąc przyniesie nam temperatury powyżej normy wieloletniej. Na termometrach zobaczymy najczęściej 12-18 stopni (temperatura średnia o 2 przekroczy normę i wyniesie około 15 stopni. Na początku miesiąca mamy szansę na dużo słońca, ciepło i przedłużenie babiego lata. Opadów mało. Dopiero po 20 października ochłodzi się. Temperatura spadnie i nastąpi pogorszenie pogody. Koniec miesiąca może przynieść pierwsze opady śniegu z deszczem,choć będą one symboliczne i najprawdopodobniej obejmą tylko tereny podgórskie . Opady 75 %( głównie deszczu, burze rzadkie)

Listopad normowy, wilgotny

2 miesiąc jesieni upłynie pod znakiem pogody dość chłodnej. Choć temperatura będzie w normie (6-7 stopni) to odczuwalna możebyć niższa. Spowoduje to mała ilość słońca , a także częste opady. Na początku miesiąca głównie deszczu, w połowie miesiąca mogą być to opady śniegu z deszczem( w górach i na terenach podgórskich śniegu). Koło 15-20 listopada załamanie pogody. Zacznie padać śnieg i chwyci mróz nocą. Na termometrach zobaczymy na początku miesiąca do 13-15 stopni( do 10 stycznia) 5-10 (10-20 listopad) a po 20 najczęściej w dzień do 5 stopni, a nocami nawet do -4. Opadów sporo i zakończą one okres suszy i wyniosą nawet do 125-140% normy.

Grudzień- zimny , śnieżny

Ten miesiąc sprawi sporą niespodzianką. Gdyż będzie zimno praktycznie od początku , aż do końca miesiąca. Temperatura średnia do 2 lokalnie do 3 stopni poniżej normy i wyniesie około 0 stopni. Taka emperatura, a także częste opady śniegu sprawią, że pokrywa może być pokaźna. A Boże Narodzenie i Nowy Rok spędzimy ze śniegiem i mrozem. Będziemy mieć pierwzszy po 3 latach początek zimy prawdziwy. Na termometrach zobaczymy w dziń od -5 do +5 stopni, choć najczęściej 0-2 stopnie. Noce przyniosą już spory mróz nawet do -10 stopni. Koniec miesiąca, czyli ?więta i Sylwester zapowiadają się na mroźne, śnieżne i brzydie, gdyż będzie padać.Opady powyżej normy do 125% głównie śniegu i deszczu ze śniegiem.

Styczeń - Ciepły i deszczowo-śnieżny, wietrzny

Początek stycznia to wciąż opady śniegu, jednak co ciekawe na krótko, bo koło 10 czeka nas miła niespodzianka, temperatury pójdą w górę i jest szansa na lekką odwilż. Temp średnia, choć niższa niż w tym roku bedzie wyższa od normy o 2-3 stopnie i wyniesie do plus 2 plus 3 stopni. Temp na początku mięesiąca będzie niska nawet do -5 stopni(nocą możliwe spadki do -15) i śnieżnie . Po 15 zrobi się dość przyjemnie i temp. Pójdzie w górę i może koło 20 i z końcem miesiąca sięgnąć5-8 stopni powyżej 0lokalnie nawet do 10 stopni, gdy powieje halny, co będzie zapowiedzią odwilży w lutem. Opady pow normy125%. Uwaga na wiatry i orkany, które jak w tym roku mogą wystąpić i przyniosą wiatry do 100km/h

Luty- ciepły, deszczowy

Ten miesiąc minie pod znakiem odwilży. Temp w ciągu dnia rzadko bedzie spadać poniżej 0. Na termometrach zobaczymy 2 do nawet 12 stopni( pod koniec miesiąca) Temp średnia 3 stopnie ponad normę i wyniesie około 5 stopni. Opadów cały czas dużo125%. Możliwe nocne przymrozki do -5 stopni w najchłodniejsze, pogodne noce.

Marzec normowy.

Opady i temperatura w normie lub lekko powyżej(do 1 stopnia) opadów sporo do 125% normy lokalnie do 150%. Temp. średnia około 7-8 stopni. Choć zdarzą się dni ponad 15 stopni pod koniec miesiaca, co będzie zapowiedzią wiosny, która zawita do nas z końcem marca. Koło 25. Początek miesiąca chłodny z możliwymi przymrozkami nocnymi, które ustąpią w okolicy 10 marca.

Kwiecień w normie lub lekko cieplejszy, bardzo deszczowy

Zaskoczeniem może okazać się temperatura w kwietniu, który w odróżnieniu do tegorocznego może przynieść odczuwalny chłód , ktory zapewnią nam bardzo częste deszcze w tym miesiącu, a także masy powietrza z pólnocy i e wschodu. Opadów bardzo dużo nawet 150% normy. Temp średnia 14-15 stopni. I koniec miesiąca winien przynieść ocieplenie i zmniejszenie opadów, ale na krótko bo w maju powrócą. W najchłodniejsze dni na ppoczątku miesiąca możliwe ochłodzenie do 5 stopni,głównie do 10 w najcieplejsze do 20 stopni, głównie po 15 kwietnia. Wiosna zawita koło 20marca marca

Maj- lekko cieplejszy

Kolejny miesiąc zapisze się z temperaturą w okolicy normy czyli około 20 stopni. Będą dni powyżej 25 ale i dni poniżej 15. Dlatego może być normowy. Opady powyżej normy do 125%. Jeśli prognozy się sprawdzą czeka nas ocieplenie po 20 maja i temp nawet do 30 stopni i pierwsze burze.



Co wynika z tej prognozy, że rok 2009 może okazać się rokiem chłodniejszym od normy. I niech nie zwiedzie nas ciepło w styczniu, lutym. Niestety duża szansa jest na ochłodzenie i chłodną wiosnę, na pewno zimniejszą niżli tegoroczna. Jednak będą dni słoneczne i ciepłe, choć niestety rzadkie. Wypada mieć tylko nadzieję, że prognozy się zmienią i zamiast ciepła w styczniu, lutym, powitamy ciepło w marcu i kwietniu, czego sobie i Państwu życzę. Na pocieszenie dodam, że prognoza jest orientacyjna, a sprawdzalność jej na tak długi okres wynosi około 30 %

pozdrawiam KRis

[URL=http://gubakprognoza.bloog.pl/id,3564662,title,Prognoza-pogody-na-wrzesien-2008-maj-2009,index.html]?ródŁo[/URL]

edit: proszę zawsze podawać źródŁo kopiowanego textu!
Sajonara6

Emi - Sro Sie 20, 2008 9:06 pm

Co do zmiany bucików, to nie wiem czy będziesz miała wystarczająco dużo czasu na zamianę i czy o tym w ogóle nie zapomnisz :) Ja na deszcz polecam dużą, białą parasolkę, którą może trzymać nad tobą np świadek. Ale nie ma co się martwić, pogoda na pewno będzie super :)
Tajgete - Czw Sie 28, 2008 5:30 pm

Agunia... wiesz jaki procent spełnialności mają takie prognozy :wink:

W sumie "natychnełyście" mnie na zastanowienie się - luty, deszcz ze śniegiem... może i mi by się przydało wypożyczyć parasolkę :roll:

agunia84 - Czw Sie 28, 2008 5:54 pm

Z tej pogody wynika, że pod koniec kwietnia ma nastąpić ocieplenie i zmniejszenie opadów i mam nadzieję, że się to sprawdzi :mrgreen:
555 - Sob Sie 30, 2008 10:40 am

Tajgete napisał/a:
może i mi by się przydało wypożyczyć parasolkę :roll:

jesli myslisz o koronkowej parasolce, to zda sie ona psu na bude przy sniegu z deszczem albo innych intensywnych opadach.. raczej kup duzy bialy parasol..

Tajgete - Sob Sie 30, 2008 10:54 am

W sumie masz rację... Muszę się rozejrzeć właśnie za czymś takim. Tym bardziej, że mamy w planach całkiem sporo gości, szczególnie tych na sam ślub, więc życzenia mogą potrwać całkiem długo... A zresztą, zastanawiam się, czy nie przesadzam, że taki parasol też musi być biały... :roll:
555 - Sob Sie 30, 2008 11:00 am

tutaj watek o parasolkach.. :))
agunia84 - Sob Sie 30, 2008 11:05 am

Tajgete ja myślę, że na razie nie ma co się tym zamartwiać. Parasol zawsze można kupić, więc po co sobie teraz tym głowę zawracać, przyjdzie luty to zobaczysz sama jaka pogoda będzie. :wink:
Tajgete - Sob Sie 30, 2008 11:12 am

A bardzo dziękuję za linka do wątku. Faktycznie allegro ma wszystko i nie będzie z tym problemu :wink:

Wracając do rozważań pogodowych. Powoli zaczynam widzieć minusy lutego. W grudniu można by oczekiwać śniegu i świątecznej atmosfery, wiosną wiosennych kwiatów i np. truskawek w bukiecie jak miała Elisa, latem pięknej pogody, wczesną jesienią pięknych kolorów... a w lutym... :wink:

agunia84 - Sob Sie 30, 2008 11:18 am

Tajgete już bredzisz, to chyba odezwał się u ciebie stres. W lutym może być śnieg, albo już lekko robić się ciepło.
Malwina_łódź - Nie Sie 31, 2008 9:53 am

W lutym będziesz oczekiwała powiewu wiosny :D
555 - Pon Wrz 01, 2008 8:35 pm

a moze juz krokusy i przebisniegi beda.. :))


Tajgete - Pon Wrz 01, 2008 9:00 pm

Jej... jak ja bym chciała, żebyście miały rację... ;)


Dziękuję... :bukiet:

agunia84 - Nie Wrz 07, 2008 10:43 am

Znalazłam przypadkiem jeszcze jedną prognozę sezonową :mrgreen: :mrgreen:
Prognoza sezonowa
od października do marca

Prognoza sezonowa powstaje na podstawie skomplikowanych korelacji w obserwacjach odchyleń od normy temperatury wód Atlantyku, wpływie anomalii El Nińo i La Nińa na ziemski klimat, tendencji rozwoju sytuacji atmosferycznej względem miesięcy minionych, charakterystyki oraz porównań stanu pogody względem południowej półkuli naszej planety, a także anomalii pogodowych mających miejsce na całej Ziemi. Pamiętajmy, że prognozy mają charakter orientacyjny i nie są szczegółowe.


Październik chłodny i niezbyt mokry

Złota jesień w tym roku może się nam objawić wieloma słonecznymi dniami, ale niestety na przedłużające się babie lato raczej nie ma co liczyć, a to za sprawą częstego spływu chłodniejszych mas powietrza z północy. Ostatecznie więc październik może się okazać dość chłodny, ale słoneczne chwile nam to wynagrodzą.

Listopad zimny i z pierwszym śniegiem

Pierwsze akcenty zimy mogą się pojawić już w listopadzie, podobnie jak w ubiegłym roku. Już w pierwszej połowie miesiąca może spaść śnieg i to w dużych ilościach. W całym kraju temperatura będzie oscylować na poziomie poniżej normy, więc będzie odczuwalnie zimniej niż zwykle w tym miesiącu. Tendencja do niezbyt częstych opadów z poprzednich miesięcy powinna się utrzymać. Wyjątkiem będzie południe Polski, gdzie opady będą bardzo częste.

Grudzień mroźny i śnieżny

Nasze najnowsze prognozy wskazują na grudzień z akcentami prawdziwej zimy. Będziemy mieć śniegu pod dostatkiem, a nawet za dużo, ponieważ miesiąc ten przyniesie temperaturę na poziomie poniżej normy wieloletniej. Mimo sypiącego śniegu nie zabraknie pogodnego nieba i wszystko wskazuje na to, że będzie ono dominowało nad opadami. Jeśli prognozy się sprawdzą, to będziemy mieć pierwszy od trzech lat początek zimy w dosłownym tego słowa znaczeniu.

Styczeń ciepły, mokry i wietrzny

Najbardziej zimowy miesiąc w roku, podobnie jak w ubiegłych dwóch latach, nie przyniesie ani dużych ilości śniegu, ani też przeszywającego mrozu. W dzień będzie powyżej zera, a nocami lekko poniżej, więc musimy się liczyć z częstymi gołoledziami. Ciepły styczeń zawsze oznacza obfite opady deszczu oraz porywiste wiatry, które mogą powodować zniszczenia. Najbardziej groźne mogą się okazać orkany, wędrujące nad Bałtykiem i Skandynawią.

Luty bardzo ciepły, ale deszczowy

Luty będzie bardzo podobny do stycznia. Nadal będzie nadzwyczaj ciepło i mokro. Czeka nas więc kontynuacja wichur. Mimo, że na nizinach temperatura często będzie dodatnia, to w górach warunki do uprawiania sportów zimowych mogą być korzystne, tak jak ostatniej zimy, kiedy temperatura na pograniczu plusów i minusów sprzyjała większym niż zazwyczaj opadom śniegu.

Marzec z wcześniejszą wiosną

Marzec przyniesie bardzo ciepły początek wiosny, który nastąpi wcześniej niż w ostatnich latach. Po mokrym i wietrznym początku roku przyjdzie czas na więcej słonecznych i suchych dni. Pod koniec miesiąca temperatura będzie już przekraczać w cieniu 20 stopni.

gosc - Nie Wrz 07, 2008 1:09 pm

Aguniu84 na forum obowiązuje zasada podawania źródŁa, z którego pochodzi cytowany tekst. Do poprzedniej wstawionej przez ciebie prognozy, źródŁo znalazŁam a maŁymi literami w twoim poście prosiŁam o podawanie źródŁa. W powyższym poście znów brak wskazania źródŁa.

Ponownie proszę o podawanie źródŁa cytatu. W innym przypadku post zostanie zmoderowany

agunia84 - Nie Wrz 07, 2008 4:23 pm

Tekst jest ze strony www.twojapogoda.pl
izka80 - Pon Wrz 22, 2008 12:42 pm

Generalnie to ja porosze o kilka Zdrowasiek za pogode w dniu naszego ślubu..Co prawda bedzie to koniec czerwca ale z tą naszą pogoda nigdy nic nie wiadomo........ :smile:
kinga2211 - Sro Wrz 24, 2008 3:40 pm

Podobno istnieje taki przesąd, że w dniu ślubu powinno trochę popadać, żeby było pieniędzy pod dostatkiem i powinno świecić słońce dla szczęścia, więc chyba dobrze, jak będzie trochę deszczyku, choćby rankiem ;)
niesia2708 - Pon Wrz 29, 2008 12:59 pm

Kto miał ślub w ten weekend to pogoda była śliczna,nie za ciepło,nie za zimno.Ale tak ogólnie to ciężko z pogodą utrafić.
Kociadło - Czw Lis 06, 2008 8:30 pm

my na początku chceliśmy wznosić modły aby pogoda była ciepła słoneczna bo chcieliśmy półplenerowe wesele, ale teraz plany się zmieniły i modły bedą tylko o to żeby nie padało
( a moja mama mówi ciagle że będzie padac bo na zakończenie roku szkolnego zawsze jet brzydka pogoda wrrrr )

mroowi - Nie Lis 16, 2008 7:59 pm

Moja kumpela powiedziała mi że ona zawsze trafia na piękną pogodę gdy wybiera się do kogoś na wesele... więc mam nadzieję że 10 października będzie piękna złota polska jesień-tak jak lubię... bo aga na pewno przyjedzie :)
agunia84 - Sro Lis 19, 2008 10:15 am

Ja mam nadzieję, że się sprawdzi ta prognoza pogody na kwiecień, wtedy nie będę musiała kupować bolerka. ;)

Kwiecień bardzo ciepły i suchy
Wiosna zacznie się mocnym akcentem. Będzie nie tylko bardzo słonecznie i sucho, ale również bardzo ciepło, a w drugiej połowie miesiąca także gorąco. Temperatura może sięgać w cieniu maksymalnie 25 stopni. Kwiecień będzie więc kolejnym miesiącem z temperaturą powyżej normy wieloletniej.
www.twojapogoda.pl

Ambrozja - Sro Lis 19, 2008 5:55 pm

A macie może jakieś prognozy na sierpień 2009? :) W tym roku 08.08. był akurat tak na ślub, troszkę słonko, troszkę chmurek, ale bez deszczu i ok.23 stopnie:) Taką pogodę mogłabym mieć na moim ślubie:) Najważniejsze, żeby nie padało!!! :P
agunia84 - Sro Lis 19, 2008 6:24 pm

Tu coś znalazłam http://prawdziwakrolowa.b...2009,index.html
Ambrozja - Nie Lis 23, 2008 1:52 pm

Hmm, świetnie na tej stronce jest napisane, że sierpień będzie burzowy :zly: oby nie były to takie burze jakie zdarzyly się tego lata
truskawka_ja - Nie Lis 23, 2008 1:59 pm

:hahaha: Coz za precyzyjna prognoza pogody: czerwiec, lipiec i sierpien beda cieple i burzowe - po letnich miesiacach w zyciu bym sie tego nie spodziewala... :razz:
Maja_Kris - Czw Gru 04, 2008 10:42 am

dziewczynki w dniu mojego slubu tj 16 sierpnia pogoda byla... wystrzalowa! dzien przed tornada burze powodzie... cala noc bialo od piorunow.. a w sobote lało i lało... po mszy jednak sie rozpogodzilo i bylo ok... chlodno jak na lato bo ok 20 'C ale dzieki temu nikt mi sie nie upil i bawilismy sie nie usypiajac za stolem do bialego rana :)
Ksiadz powiedzial ze to szczescie od Boga i ze najwazniejsza jest nasza pogda ducha :) od razu przestalismy sie przejmowac :)

agunia84 - Sro Kwi 01, 2009 10:58 am

Maj bardzo ciepły i suchy

W tym roku będziemy mogli liczyć na pogodę w maju, która przyniesie nam wiele bardzo ciepłych, suchych i słonecznych dni. Niestety nie wszyscy będą tak zadowoleni, ponieważ w północnej połowie Polski niedobór opadów może opóźnić wegetację roślin na polach uprawnych. Temperatura wszędzie będzie nieco wyższa niż zwykle w tym miesiącu, szczególnie na wschodzie kraju, gdzie odstępstwo od normy temperaturowej będzie największe. Przeważnie możemy liczyć na 20-25 stopni, ale miejscami temperatura może sięgnąć 30 stopni.

Czerwiec, lipiec i sierpień gorące, ale burzowe

Tegoroczne lato przyniesie nam bardzo wysokie temperatury, ale będzie również niespokojne. W niektórych regionach naszego kraju pojawi się susza, która może powodować podobne spustoszenia do ubiegłorocznych na zachodzie Polski. Tym razem jednak największy niedobór opadów może się pojawić w dzielnicach wschodnich. Okres letni będzie obfitować w burze, które miejscami mogą być gwałtowne i powodować spustoszenia, głównie w dzielnicach zachodnich i południowych Polski. W krajach śródziemnomorskich, które są latem celem wyjazdu wielu Polaków, często będzie padać deszcz i grzmieć, niebo będzie zasnute szarymi chmurami, a temperatura może się utrzymywać na poziomie niższym niż w ostatnich latach.

Wrzesień chłodny i deszczowy

Letnia pogoda szybko dobiegnie końca, dlatego też we wrześniu nie będzie mogli delektować się wieloma gorącymi dniami. Pierwsze wyraźniejsze fale chłodów pojawią się już w pierwszej połowie miesiąca i będą im towarzyszyć częste, obfite opady deszczu, mogące podnosić poziom rzek i powodować podtopienia.
http://www.twojapogoda.pl/encyklopedia/prognozasezonowa.htm

Kamelija - Czw Kwi 02, 2009 10:55 pm

O matko, podtopienia we wrześniu??? A ja mam ślub 3.10 :cry:
Karolka_23 - Nie Maj 17, 2009 11:52 am

Kamelija, nie martw się na zapas :)
Mamy ślub w tym samym dniu i choć na razie nie myślę o pogodzie to w głębi serca mam cichą nadzieję, że będzie ładna pogoda, czyli przynajmniej bezdeszczowa.
Dwa lata temu byłam na weselu 27 października i było nieźle, więc jest szansa, że w naszym dniu też tak będzie :lol: :lol: :lol:

Sylwiam - Sro Maj 27, 2009 9:06 am

Dziewczyny - buty ślubne na parapet zaraz po ich zakupie i pogoda murowana :DDD
Kati - Sro Maj 27, 2009 9:23 am

Cytat:
Dziewczyny - buty ślubne na parapet zaraz po ich zakupie i pogoda murowana :DDD
Jaaasne, też tak myślałam, a wyszło nieco inaczej ;P 18 stopni i silny wiatr oraz brak słońca w czerwcu to jednak lipa hihihi
izunia_82 - Sro Maj 27, 2009 6:41 pm

Kati to dokładnie jak w moim przypadku. :D
ppola - Sro Maj 27, 2009 6:53 pm

Wlasnie sie zorientowalam ze buty od kupna leza na parapecie przez przypadek ;P
Przegladalam przed chwila prognoze długoterminowa do 12 czerwca ma padac codziennie oprócz... 10 czerwca, wtedy ma byc tylko pochmurnie i "az" 18 stopni :/ ale caly czas wierze ze prognozy długoterminowe rzadko sie spelniaja ;)

Ambrozja - Sro Maj 27, 2009 8:52 pm

Ppola na pewno będzie piękna sloneczna pogoda :) ja tam nie chcę tylko żeby nie padało i nie rzucało gradem w dzień mojego slubu, reszta jest do przejścia :)
KotaBasia - Czw Maj 28, 2009 6:24 am

ppola napisał/a:
Wlasnie sie zorientowalam ze buty od kupna leza na parapecie przez przypadek ;P
Przegladalam przed chwila prognoze długoterminowa do 12 czerwca ma padac codziennie oprócz... 10 czerwca, wtedy ma byc tylko pochmurnie i "az" 18 stopni :/ ale caly czas wierze ze prognozy długoterminowe rzadko sie spelniaja ;)


Mam nadzieję, że się nie sprawdzają :evil: . Tak bym chciała, żeby 6 czerwca była piękna pogoda.

Tissaia - Czw Cze 04, 2009 7:02 pm

Ja też!!! Jak patrzę za okno, to mi się płakać chce :( Zaczęłam już biegać za ciepłym bolerkiem, w salonach jedna wielka tragedia: albo cieniutkie satynowe, albo futra a la owczarki alzackie, przecież nie wylecę z czerwcu w białym misiu :/ na razie jedyne strawne a la kurteczka upatrzyłam na Piłsudskiego w Poezji, do tego parasol... i może jakoś przeżyjemy.
Kamelija - Czw Cze 04, 2009 10:48 pm

Postaram się zaczarować pogodę jak tylko kupie sobie buty ślubne :lol: Ma być ciepło i słonecznie i tyle! Tak czy siak to będzie piękny dzień :)
Karolka_23 - Sro Lip 01, 2009 11:35 am

Idąc tropem aguni84 przedstawiam długoterminową prognozę pogody od lipca do grudnia.
Źródło cytatu pochodzi z tej strony http://www.twojapogoda.pl...ozasezonowa.htm

Lipiec bardzo ciepły i burzowy
Lipiec pod względem opadów niewiele się będzie różnić o czerwca. Nadal spodziewamy się częstych przelotnych opadów pochodzenia burzowego, szczególnie popołudniami. Miesięczna suma opadów może więc przekroczyć normę wieloletnią. Temperatura będzie wyższa od tej notowanej w czerwcu i już nie będzie nam tak bardzo chłodno. Najczęściej na termometrach zobaczymy od 25 do 30 stopni. Możliwe są krótkotrwałe fale upałów z temperaturą do 35 stopni, głównie na zachodzie i południu kraju.

Sierpień gorący i słoneczny
W ostatnim miesiącu wakacji powróci niedostatek opadów, co może powodować pojawienie się suszy. Z powodu niewielkich ilości opadów będzie słonecznie, a na dodatek bardzo ciepło. Sierpień najprawdopodobniej będzie cieplejszy od lipca. Temperatura często będzie przekraczać 30 stopni, a więc będzie oscylować na poziomie nieco powyżej normy wieloletniej.

Wrzesień chłodny i deszczowy
Letnia pogoda szybko dobiegnie końca, dlatego też we wrześniu nie będziemy mogli delektować się wieloma gorącymi dniami. Pierwsze wyraźniejsze fale chłodów pojawią się już w pierwszej połowie miesiąca i będą im towarzyszyć częste, obfite opady deszczu, mogące podnosić poziom rzek i powodować podtopienia.

Październik ciepły i słoneczny :lol: :lol: :lol:
W październiku złota jesień powita nas cieplejszymi masami powietrza. Będziemy mogli liczyć na wiele słonecznych dni, zwłaszcza w pierwszej połowie miesiąca.

Listopad ciepły i wilgotny
Po słonecznym i suchym październiku pod względem temperatury listopad nie przyniesie większych zmian. Nadal średnia temperatura będzie oscylować na poziomie powyżej normy. Zwiększy się jednak suma opadów, która będzie większa niż w październiku. Miejscami listopad może się zapisać jako wilgotny.

Grudzień ciepły i wilgotny
Zima rozpocznie się ciepłymi masami powietrza, które o tej porze roku zawsze oznaczają bardzo dużą liczbę dni pochmurnych i mokrych. Docierające do nas wilgotne niże znad krajów basenu Morza Śródziemnego przynosić będą także silne wiatry. Pogoda niestety będzie sprzyjać przeziębieniu i grypie.

Opracowanie: Portal Pogodowy "Twoja Pogoda" http://www.twojapogoda.pl/

Misiak87 - Pon Lut 15, 2010 12:44 pm

Weszłam na stronę cytowaną powyżej - http://www.twojapogoda.pl...zasezonowa.htm, i się zmartwiłam. :( Więcej nie będę czytać takich prognoz, bo się dołuję. :(

Prognoza sezonowa
od lutego do września

Prognoza sezonowa powstaje na podstawie skomplikowanych korelacji w obserwacjach odchyleń od normy temperatury wód Atlantyku, wpływie anomalii El Niño i La Niña na ziemski klimat, tendencji rozwoju sytuacji atmosferycznej względem miesięcy minionych, charakterystyki oraz porównań stanu pogody względem południowej półkuli naszej planety, a także anomalii pogodowych mających miejsce na całej Ziemi. Pamiętajmy, że prognozy mają charakter orientacyjny i nie są szczegółowe.


Luty dzień po dniu

Najnowsze, szczegółowe prognozy na luty 2010 roku dla poszczególnych regionów Polski znaleźć można w naszej prognozie 16-dniowej klikając tutaj.

Marzec również zimowy

Marzec będzie stanowić kontynuację lutowej pogody, a więc będzie zimno i śnieżnie. Wszystko wskazuje na to, że tegoroczna wiosna nadejście później niż zazwyczaj.

Kwiecień mokry i chłodny

Kwiecień będzie bardzo nieprzyjemny. Musimy się liczyć z dużą ilością mokrych dni i pochmurnym niebem. Dzięki temu temperatura będzie niska i może nie przypominać wiosny.

Maj mokry i chłodny

Maj nie będzie nam przynosić prawdziwej wiosny, ponieważ spodziewamy się częstszego niż zwykle w tym miesiącu napływu mas powietrza z północnego wschodu. Wędrujące nad Europą mokre układy niżowe często będą nam przynosić deszcze i deszcze ze śniegiem. W pogodne noce i poranki możliwe są większe przymrozki.

Czerwiec suchszy i cieplejszy

Najprawdopodobniej dopiero czerwiec przyniesie nam wyzwolenie od pogody chłodnej i mokrej. Będziemy mogli wreszcie liczyć na więcej słonecznych i gorących dni.

Lipiec i sierpień słoneczne i gorące

Sezon urlopowy i wakacyjny minie pod znakiem sprzyjającej pogody. Nasze prognozy nie wskazują na dłuższe fale ulew i chłodów, dlatego nie trzeba się ich obawiać. Często będzie słonecznie i gorąco. Spodziewamy się silnych fal upałów. Na południu kraju będzie nieco chłodniej i bardziej wilgotno niż w innych regionach Polski.

Wrzesień słoneczny i ciepły

Wczesna jesień nie przyniesie nam większych anomalii pogodowych. Spodziewamy się spokojnej aury ze sporą ilością pogodnego nieba i ciepłym powietrzem.

Ostatnia aktualizacja: 4 stycznia 2010

caixa - Pon Lut 15, 2010 2:41 pm

Oj dziewczyny nie martwcie się na zapas. Ja wierzyłam, ze wszystko się ułoży. Wyobrazcie sobie, że w piatek przed naszym slubem bylo 30 stopni upal niemilosierny. W sobote rano sie obudzilam i piekne slonce na niebie po czym po godzinie chmury i deszcz a nawet burza :roll: Ale wogole mnei to nie stresowalo. Jak wychodzilam od fryzjera nie padalo ale niebo bylo pochmurne . Bylo cieplo bo paradowalam w bluzce na ramiaczka ;) Jak jechalam do domu rodzicow znow kropilo ale jak przyjechal narzeczony wszystko sie uspokoilo. I puenta na koniec. Tak musialo byc. Dzieki temu, ze padalo caly dzien nie kurzylo sie na drodze do domu rodzicow, w aucie zepsula sie klima wiec gdyby byl 30 stopniowy upal splynelibysmy na pewno ;) bylo bardzo rześko i przyjemnie a jak wychodziliśmy z Kościoła niebo rozpogodziło się zupełnie i proienie słońca padały nam na twarze. Wszytsko było tak jak powinno. Nic się nie martwcie u was też tak będzie.
mysza83 - Pon Lut 15, 2010 4:48 pm

Misiak87 napisał/a:
Kwiecień mokry i chłodny

Kwiecień będzie bardzo nieprzyjemny. Musimy się liczyć z dużą ilością mokrych dni i pochmurnym niebem. Dzięki temu temperatura będzie niska i może nie przypominać wiosny.


co za masakra... ale słyszałam, że właśnie tak ma być :/

caixa napisał/a:
Nic się nie martwcie u was też tak będzie.


mam nadzieję...

kakonka - Wto Lut 16, 2010 1:07 pm

Misiak87 napisał/a:

Wrzesień słoneczny i ciepły
Wczesna jesień nie przyniesie nam większych anomalii pogodowych. Spodziewamy się spokojnej aury ze sporą ilością pogodnego nieba i ciepłym powietrzem.


no fajnie, fajnie :)

mała9364 - Wto Lut 16, 2010 1:13 pm

Misiak87 napisał/a:

Wrzesień słoneczny i ciepły

Wczesna jesień nie przyniesie nam większych anomalii pogodowych. Spodziewamy się spokojnej aury ze sporą ilością pogodnego nieba i ciepłym powietrzem.



Jestem dobrej myśli [smilie=g020.gif]

tulipan87 - Wto Lut 16, 2010 3:43 pm

Misiak87 napisał/a:
Wrzesień słoneczny i ciepły

Wczesna jesień nie przyniesie nam większych anomalii pogodowych. Spodziewamy się spokojnej aury ze sporą ilością pogodnego nieba i ciepłym powietrzem.


Jak mi się to podoba! Oby się tylko sprawdziło!

Jouliettka - Czw Lut 18, 2010 10:22 am

Misiak87 napisał/a:


Lipiec i sierpień słoneczne i gorące

Sezon urlopowy i wakacyjny minie pod znakiem sprzyjającej pogody. Nasze prognozy nie wskazują na dłuższe fale ulew i chłodów, dlatego nie trzeba się ich obawiać. Często będzie słonecznie i gorąco. Spodziewamy się silnych fal upałów. Na południu kraju będzie nieco chłodniej i bardziej wilgotno niż w innych regionach Polski.


Mam nadzieję, że będzie piękna pogoda :mrgreen:

Misiak87 - Nie Maj 16, 2010 1:52 pm

Ja ze swojego doświadczenia mogę powiedzieć, że te prognozy (nawet jednodniowe) można o kant d... rozbić. ;) Wszystkie prognozy zapowiadały, że w dzień naszego ślubu będzie padać. Nawet mój K w dzień ślubu sprawdzał- od południa 8.05. deszcz i koniec. A deszcz spadł następnego dnia rano.
Zdążyłam się namartwić i kupić etolę, która do niczego mi się nie przydała- cały dzień był słoneczny. ;)

kazia - Nie Maj 16, 2010 3:15 pm

Trzeba księdzu zanieść jajka w ofierze aby wymodlił dobra pogodę.
Podobno jeśli w dniu ślubu pada to znak że całe życie będzie we łzach....hm...kolejne zabobony...

Misiak87 - Pon Maj 17, 2010 8:17 am

kazia napisał/a:
aby wymodlił dobra pogodę.

A myśmy sobie sami wymodlili. ;)

kazia napisał/a:
Podobno jeśli w dniu ślubu pada to znak że całe życie będzie we łzach....

Już gdzieś pisałam, że na ślubie moich rodziców padało, a są razem do dziś (od 25 lat). Zresztą z tego co pamiętam, to deszcz według jakiś starych wierzeń właśnie przynosi szczęście.
Ale co ja o tym myślę, to już w innym wątku. ;)

Yoanna - Pon Maj 17, 2010 12:58 pm

Misiak87 napisał/a:
Zresztą z tego co pamiętam, to deszcz według jakiś starych wierzeń właśnie przynosi szczęście.


w USA w to wierzą :smile:

mjmj2010 - Pią Wrz 17, 2010 6:33 pm

Dziewczyny zastanawia mnie jesdna sprawa - otóż co jeśli pada deszcz w dzień slubu i godzina po godzinie są sluby gdzie wtedy sa składane życzenia? W kościele ? i co z tą nastepną parą ? Wchodzi do kościoła a tam poprzednia para młoda i tłumem gości a oni ida do ołatarza? :/ macie może jakies doświadczenia z taką sytuacją ?
anett.k - Pią Wrz 17, 2010 6:40 pm

mała9364 napisał/a:
Misiak87 napisał/a:

Wrzesień słoneczny i ciepły

Wczesna jesień nie przyniesie nam większych anomalii pogodowych. Spodziewamy się spokojnej aury ze sporą ilością pogodnego nieba i ciepłym powietrzem.

No to chyba za wiele się nie sprawdza

[ Dodano: Pią Wrz 17, 2010 6:42 pm ]
mjmj2010 napisał/a:
Dziewczyny zastanawia mnie jesdna sprawa - otóż co jeśli pada deszcz w dzień slubu i godzina po godzinie są sluby gdzie wtedy sa składane życzenia? W kościele ? i co z tą nastepną parą ? Wchodzi do kościoła a tam poprzednia para młoda i tłumem gości a oni ida do ołatarza? macie może jakies doświadczenia z taką sytuacją ?


Nie mam zielonego pojęcia. Kiedy masz ślub?
Zadzwoń z tym do kościoła może powiedzą jak w takiej sytuacji problem rozwiązać. W sumie mnie też to interesuje. Ślub mam w październiku i patrząc na obacną aurę pogodową raczej nie mam co liczyć na słońce

mjmj2010 - Pią Wrz 17, 2010 6:58 pm

anett.k napisał/a:
Nie mam zielonego pojęcia. Kiedy masz ślub?
Zadzwoń z tym do kościoła może powiedzą jak w takiej sytuacji problem rozwiązać. W sumie mnie też to interesuje. Ślub mam w październiku i patrząc na obacną aurę pogodową raczej nie mam co liczyć na słońce


Tez mam slub w pazdzierniku

anett.k - Pią Wrz 17, 2010 7:19 pm

W takim razie obie musimy być przygotowane na wszystko. Co prawda moja ciotka twierdzi ze jak wrzesień brzydki to październik złota jesień przyniesie, ale jak ja patrzę na ten obrzydliwy rok 2010 to jakoś nie mam nadziei, kupuje biały parasol i tyle.
W tym roku w miesiącach weselnych było albo za zimno, albo za gorąco, albo za mokro, a o tych co slubowali w powodzie juz nie wspomnę.

Ogólnie cały rok był do d..y. Długa mroźna zima, wiosna przyszła późno i też zimna. Potem nagle gorąco, upały jak w tropikach tez nie do zniesienia i buch szybko nastała jesien i od razu obrzydliwa. W sumie z niecierpliwością oczekuje końca roku. Oby 2011 był łagodniejszy

nolly - Pią Wrz 17, 2010 9:23 pm

dziewczyny! my mamy ślub 28 maja i mnie szczerze mówiąc również martwi pogoda :( Zdecydowaliśmy się na przyjęcie w Jaśminówce, pod przepięknym namiotem, w urokliwym miejscu i nie wyobrażam sobie deszczu :-? To miejsce po prostu straciłoby urok
Misiak87 - Pią Wrz 17, 2010 10:15 pm

anett.k napisał/a:
jak ja patrzę na ten obrzydliwy rok 2010

No czy ja wiem, chyba większość forumek miała ładną pogodę w dniu ślubu w tym roku...

paulinkaaMU - Pią Wrz 17, 2010 11:03 pm

mjmj2010 napisał/a:
anett.k napisał/a:
Nie mam zielonego pojęcia. Kiedy masz ślub?
Zadzwoń z tym do kościoła może powiedzą jak w takiej sytuacji problem rozwiązać. W sumie mnie też to interesuje. Ślub mam w październiku i patrząc na obacną aurę pogodową raczej nie mam co liczyć na słońce


Tez mam slub w pazdzierniku


ja też.. i jak patrzę, jaka jest teraz pogoda, a mój ślub będzie dopiero "za dwa tygodnie" (za rok oczywiście :wink: ), to nie mam zbyt optymistycznej wizji... :?

M_and_M - Pon Paź 11, 2010 7:57 pm

no a ja się własnie zorientowalam ze będziemy ślubowac w zimnych ogrodnikow :-? :-? :-? a ja nadal nie mam pomyslu na okrycie ramion...
Kaatie - Wto Lis 23, 2010 2:05 am

M_and_M - poszukaj na necie. Jest mnóstwo pięknych bolerek ślubnych.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group