Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Muzyka - COSTA BRAVA

Kati - Wto Kwi 06, 2004 11:39 am
Temat postu: COSTA BRAVA
Jej jaka ja gapa jestem...jeden z Zespołów, które zaproponował nam pan z Boryny to COSTA BRAVA... śpiewa tam moja znajoma z zespołu, Iza. W sumie nie bardzo wiem czy ich wziąć, bo moj zespół to strasznie plotkarska ekipa, a nie chcę żeby krążyły o moim weselu jakies legendy.
Tyle tylko że Iza ma fantastyczny głos, byłam na wielu imprezach (także festiwalowych) które prowadziła. Ostatnio np. na balu karnawałowym profesorów i gości UŁ
Polecam, ale sama z powyzszych względów przemyślę

tynencia - Wto Sie 17, 2004 1:25 am
Temat postu: COSTA BRAVA
Costa Brava. Znacie ten zespół? Napiszcie

napiszcie mi jakie są plusy a jakie minusy tego zespołu. Będę wdzięczna, bo cały czas się waham. Słuchałam ich płyty. Jest ok, ale jak wyglądają oczepiny??

Jelonek - Wto Sie 17, 2004 9:54 am

znamy :) dla mnie bomba , chciałam żeby u mnie na weselu grali ale niestety są tego dnia zajęci :( :(
thiti - Wto Sie 17, 2004 7:51 pm

możecie napisać o nich coś więcej i podesłać mi namiary na priva?
dziękuję :)

inka999 - Pią Lip 29, 2005 2:11 pm

Czy ktoś z forum może powiedzieć coś więcej o tym zespole?
Jelonku wiem, że chyba Ty (może więcej szczegółów podasz co? Proszę...)
Jak coś podeślij na priv

kryszka - Pią Lip 29, 2005 2:13 pm

inka999 - Jelonka nie ma już na forum - napisz do niej na priv lub e-maila.
Kati - Pią Lip 29, 2005 2:13 pm

gdzieś pisałam o Costa Brava :roll:

[ Dodano: Pią Lip 29, 05 14:14 ]
http://www.forum.wesele-l...ght=costa+brava

inka999 - Pią Lip 29, 2005 2:37 pm

Kryszko , Kati dziękuję :D
Kati nie chcę być namolna, ale może podasz mi namiar na swoją koleżankę, wypytałabym ją osobiście :wink:

Kati - Pią Lip 29, 2005 3:10 pm

No w tym linku jest telefon ;)

Iza Szlązak (wokalistka)
Nr telefonu przeniesione do tematu "Nasze Zespoły"

[ Dodano: Pią Lip 29, 05 15:13 ]
A grała u Anety, której tylko tel mam.... jak zdobędę maila to ci podrzucę

inka999 - Pią Lip 29, 2005 3:19 pm

Kati napisał/a:
No w tym linku jest telefon ;)

[ Dodano: Pią Lip 29, 05 15:13 ]
A grała u Anety, której tylko tel mam.... jak zdobędę maila to ci podrzucę




Kati :iconpray: :iconpray:
jak coś to sam telefon mi wystarczy :wink:
jesli możesz podeślij na priv,

hm, czym ja Ci się odwdzięczę ?? ?

[ Dodano: Wto Sie 02, 2005 12:47 pm ]
Hallo, hallo Kati pamiętasz o mnie jeszcze?
To ja namolna inka przypominam się o maila lub telefon do Anety ;-)

[ Dodano: Czw Wrz 08, 2005 11:20 am ]
Dzis z czystym sumieniem mogę polecac ten zespół. Trochę się denerwowałam, bo zrezygnowałam z TIME na ich korzyść i wiecie co?......nie żałuję wcale.

jacek - Wto Sty 10, 2006 7:22 pm

maja teraz strone

Link znajduje się w temacie "Nasze Zespoły"
Pusiak

Kati - Sro Sty 11, 2006 8:13 am

Przepraszam do telefonu nie dotarłam ale jak widać dałaś radę :wink: Sorki


P.S. Miło że mają stronę - bardzo się przyda :)

No i fajnie zobaczyć zdjęcia Izy i Łukasza. Gdyby to kiedyś czytali GRATULUJ? ?LUBU

kryszka - Sro Sty 11, 2006 9:05 am

jacek napisał/a:
maja teraz strone

A od kiedy piszemy o sobie w trzeciej osobie? :hm:

jacek - Sro Sty 11, 2006 6:21 pm

tonie ja pisalem ale ok mamy juz strone
zona - Nie Mar 05, 2006 8:39 pm

SUPER zespół ,bawiłam się już kilka razy razem z nimi!!!! Nudzić się nie ma czasu!POLECAM
pinia_pinia - Wto Lip 11, 2006 8:23 pm

Nie chcę urazić tych forumek, który wybrały ten zespół, ale jak dla nas - porażka. Wokalistka fatalna, zero kontaktu z gośćmi (szczególnie jak próbowała gości w czesie biesiady przy stołach rozruszać). Prawie wszystko z mini-dysków. Ale cena przystępna. Całkiem dobra konferansjerka.
mas038 - Pon Lip 24, 2006 11:16 am
Temat postu: Costa Brava
Witam Wszystkich

Z całego serca odradzam zespół Costa Brava. Na własnej skórze przekonałem się że nie można na nich liczyć. Zarezerwowałem sobie u nich termin, do podpisania umowy miało dojść po kilku dniach ponieważ właściciel orkiestry nie miał czasu, aby się ze mną spotkać. Byliśmy cały czas w kontakcie telefonicznym i zapewniał, że termin juz zarezerwował i nie ma problemu. Kiedy w końcu się spotkaliśmy aby przekazać zaliczkę, okazało się że przed 10 minutami zarezerwował mój termin komuś innemu, a za mną nie chce już rozmawiać. Zaznaczam, że nie padły żadne słowa przeprosin czy wyjaśnienia z jego strony.
Totalny brak organizacji. Jak się później okazało znajomi mieli podogny problem z tą orkiestrą. Właściciel nie panuje nad tym z kim i na kiedy się umawia. Boję się pomyśleć co by było gdybym wpłacił zaliczkę, a w dniu wesela okazało się że Costa Brava gra gdzie indziej bo im się pomyliło???
Jak ktoś ma wybór niech wybiera kogoś innego!

pozdrawiam
PETER

jacek - Sro Lip 26, 2006 8:23 pm

slowo wyjasnienia drogi peterze mielismy sie spotkac bo chcieliscie posłuchac a nie podpisac z nami umowe ale to tylko male sprostowanie do twojej wypowiedzi ktora troszke mija sie z prawda
Alma_ - Sro Lip 26, 2006 9:14 pm

Proszę wyjaśniać sobie tego rodzaju sprawy poza publicznym forum - od tego są privy.
tommuzyk - Czw Lip 27, 2006 1:26 am

A ja uważam, że każdego klienta należy traktować tak, jakby miał podpisać umowę.
Taka mała zawodowa rada - należy spytać wcześniej umówionego klienta, czy sie decyduje, jeśli terminem interesuje się ktoś inny... 8)
Dobre opinie rozchodzą się szybko, złe jeszcze szybciej...

asica - Sob Lip 29, 2006 5:25 am

kurcze czemu wy sie czepacie tego zespołu może nie graja jak orkiestra składajaca sie z 50 osob ale jak na tak mała ilość osób w zespole graja fajnie wiem bo bylam na weselu właśnie jak oni grali mi szczerze sie bardzo podobało wiadomo komuś sie może podobac ten zespół komus moze sie nie podobac . panie Jacku niech sie pan nie przejmuje tym nie przejmuje
gorąco pozdrawiam cały zespół

Pusiak - Sob Lip 29, 2006 10:57 am

Tak na przyszłość.... może to zastanowi następną osobę, która zaloguje sie tylko po to, żeby napisac post w tym wątku, jaki to zespół COSTA BRAVA jest wspaniały....


W taki sposób nie poprawiacie opinii Forumowiczów o tym zespole, raczej wręcz przeciwnie, bo użytkownicy sadzą, że to sami członkowie zespołu lub ich rodziny logują się pod nowymi nickami tylko po to by zareklamować zespół. A taka kryptoreklama Nas DENERWUJE :!: NIE ZACH?CA :!:

kryszka - Pon Lip 31, 2006 9:37 am

Gwoli wyjaśnienia:
kasia1111 i ola12 pisały z tego samego IP, więc ich wypowiedzi oraz posty nawiązujące do ich postów zostały usunięte.

Radzę stosować się do rady napisanej do Pusiak.

Koniec tematu.

lasek - Pią Sie 04, 2006 6:48 pm

Witam wszystkich,
pod koniec lipca miałem wesele, na którym oczywiście występował zespół Costa Brava.
Od samego początku kiedy zacząłem rozmawiać i uzgadniać wszystkie szczegóły z p. Jackiem NIE BYŁO ?ADNYCH PROBLEMÓW. Mogliśmy zobaczyć ich w akcji na żywo nie tylko na bankietach w Borynie, ale i weselach oraz imprezach okolicznościowych. Mogliśmy również uzgodnić reperuar i ilość członków w zespole (POLECAM SAKSOFON). Nie mogłem również narzekać na brak kontaktu ze strony Jacka-wykazywał on zainteresowanie w celu uzgodnienia szczegółów dot. muzyki.
Samo wesele było super, wszyscy goście bawili się świetnie przy muzyce tego zespołu, orkiestra spełniała wszystkie muzyczne zachcianki gości i nie słyszałem od zaproszonych osób żadnego słowa krytyki, a wręcz przeciwnie-wśród gości były osoby, które w przeszłości pracowały w zespołach muzycznych grając i śpiewając na weselach.
Dlatego gorąco polecam COSTA BRAVA-myślę, że zabawa przy ich muzyce jest naprawdę udana.
Jeżeli ktoś podejrzewa, że jestem członkiem rodziny kogoś z zespołu, to rezygnując z wyboru tego zespołu nie wie co traci ( a dodatkowo administrator ma mój e-mail i część moich danych-zawsze jestem gotów do dyskusji)

dzarusia - Czw Sie 10, 2006 7:59 pm

patrząc na liczbę postów i ilość czasu spędzonego przez osoby które sie pochlebnie wypowiadały na temat tego zespołu można chyba coś podejrzewać ... ja bym się już na ten zespół nie zdecydowała :?
kiciucha - Czw Wrz 07, 2006 7:31 pm

powiem krótko ......wokalistka fałszuje...... mnie się nie podoba............
zadra - Wto Paź 10, 2006 3:15 pm
Temat postu: jakis update ?
czy ma ktos nowe informacje na temat tego zespolu ??
dziewczyny na ktorych weselach grali sa juz niedostepne na forum :(

dzieki ..

Agnieszka19 - Wto Paź 31, 2006 5:23 pm

kiciucha napisał/a:
powiem krótko ......wokalistka fałszuje...... mnie się nie podoba............

Może ta druga wokalistka bo Iza na pewno nie fałszuje. Maiłam z nią wf w gimnazjum i to ona prowadziła bisiady ktore tam się dobywały. Ma świetny głos. Na prawdę super. Co do drugiej wokalistki to nie wiem.

Kati - Sro Lis 08, 2006 11:01 am

Iza to moja koleżanka z zespołu ludowego. ?piewa super i tyle. ?adnego fałszu :zly:
agnienia - Czw Sty 04, 2007 8:49 pm

Hmmm...czyli w sumie polecacie?:) czy nie?:) Bo waham sie miedzy Costa-Brava...a jednym zespołem z Koła..i sama nie wiem...osobiście ich nie słyszałam, ale wybrałam ich słuchając dema z internetu...??????????????
:smile:

Agnieszka19 - Pią Sty 05, 2007 12:14 am

Powiem tak . Nie słyszałam całego zespołu, ale samą Panią Izę. Moim zdaniem spiewa super. Sami bralismy ten zespół pod uwagę :D
tynencia - Pią Sty 05, 2007 7:11 pm

Gorąco poleam ten zespół. Grali u mnie na weselu we wrześniu 2005 i za moją namową u kilku moich znajomych w zeszłym roku i wszyscy są zadowoleni. Nie ma do czego się przyczepić.
marta+fifi - Wto Sty 23, 2007 3:06 pm

Hmmm, co do Costa Bravy, to znam (przy ich muzyce bawiłem się 2 razy; a współpracowałem z nimi - kilkanaście razy - jako kelner). Powiem tak, wokalistka Iza - super, jeśli ktoś lubi kobiecy głos, a Jacek - sympatyczny i umie poprowadzić zabawę. Czyli ogólnie mogę polecić. :razz:
sauvignon_blanc - Pon Sty 29, 2007 11:00 pm

Dostałam ich płytkę na targach i powiem szczerze nie podobało mi się bardzo. Słoń mi na ucho nie nadepnął więc wiem kiedy ktos ma problem z zaspiewaniem wyższych dzięków. Poza tym strona techniczna w/w płyty jest skandaliczna :zly: -są piosenki gdzie słychać TYLKO melodię a w słowa to się trzeba nieźle wsłuchać. Dodam że słuchałam na dwóch odtwarzaczach cd więc to nie wina sprzętu. No cóż szukam zespołu dalej....
jacek - Wto Sty 30, 2007 12:28 pm

dodam tylko ze na weselu nie gra ta plyta a ja jej przed chwila sluchalem i nie ma znia najmniejszego problemu takze albo sie wdal jakis blad przy przegrywaniu albo jest to wina odtwarzacza zapraszam po inna plyte
McBulii - Wto Lut 20, 2007 10:44 am
Temat postu: Costa Disco Polo Brava
Ta Costa to jedna wielka kicha. grali Sylwestra w Borynie. Samo Disco Polo. Oni nie umieja spiewac. a graj a z mini discow. Zeby to robili umiejetnie zeby sie ktos nie skapnal to by bylo dobrze. ale nawet udawac nie umieja. kicha wielka
jpuasz - Wto Lut 20, 2007 3:26 pm

Post konkurencji :roll: I po co tak wymyślasz?? W ten sposób na pewno nie zdobędziesz dla siebie klientów :evil:
fiona83 - Wto Lut 20, 2007 5:09 pm

jpuasz - jeszcze kilka postów i drogą eliminacji namierzymy , który zespół reprezentuje ;)
jpuasz - Sro Lut 21, 2007 12:53 am

Fionka wystarczy spojrzeć na maila i wpisac w google - od razu widać kogo omijać szerokim łukiem :]
Hatifnatka - Sob Kwi 14, 2007 7:03 pm

a u nas na weselu zagra właśnie Costa Brava. pan Jacek zrobił na nas bardzo pozytywne wrażenie, podobał nam się materiał na płytkach demonstracyjnych (widać, że potrafią dobrze poprowadzić wesołą zabawę, a także bawić gości za stołami - na czym nam zależało).

a jak będzie u nas zobaczymy za trochę ponad rok :smile: w każdym razie nie obawiamy się o nic i jesteśmy dobrej myśli :lol:

pozdrawiamy zespół :jumpingmrgreen:

dominiqsz - Sro Kwi 18, 2007 8:30 am

My równiez zastanawialismy sie nad tym zespołem, jednak na targach ślubnych w Hali sportowej Panbedący chyba główną osoba w tym zespole powiedział nam ze potrafia bawic gości... wystarczy zrobić z siebie idiote :/ troszke nas to zniecheciło :/
jacek - Sro Kwi 18, 2007 5:00 pm

witam nikomu nie mówilem ze robie z siebie idote bo to napewno nie pomaga ani w rozmowie z klientami ani w bawieniu gości.Faktem jest że jesteśmy roześmiani i czasem sie wygłupiamy ale to ma niewiele wspólnego z bawieniem gości,a z drugiej strony czy chcielibyście widziec na scenie trzy lub cztery ponure osoby które stoją jak manekiny sprawiające wrażenie że są tu bo muszą i ich praca nie sprawia im żadnej przyjemnosci?
chyba nie
My wychodzimy z założenia że zespół powinien być kontaktowy roześmiany powinien żartowac i robić wszystko by ten wieczór który jest jednym z najważniejszych dni w życiu pary młodej był jedyny niepowtarzalny i niezapomniany
to tyle w kwestii wyjaśnienia
z poważaniem Jacek

Hatifnatka - Sro Kwi 18, 2007 8:31 pm

jak już pisałam, my jesteśmy zadowoleni z wyboru, pan Jacek jest sympatycznym i kulturalnym człowiekiem, a na weselu liczy się przede wszystkim dobra (i ze smakiem prowadzona) zabawa i o to, myślę, mogę być spokojna :)
nie słyszeliśmy od niego nic podobnego o czym wspomina w swoim poście dominiqsz i szczerze mówiąc jestem zdumiona czytając o tym :szok:

aniesd - Nie Kwi 20, 2008 10:11 pm
Temat postu: same naj!
Z cala pewnoscia mozemy razem z mezem polecic zespol Costa Brava, kazdemu komu zalezy na bardzo dobrym weselu. Zespol dostosowuje sie bez problemu do atmosfery w trakcie zabawy, z wszystkim mozna sie dogadac, nie robia zadnych problemow!
Przy okazji chcielibysmy bardzo mozno podziekowac Tobie Jacku oraz dwom pozostalym Paniom (glupia sprawa - ale nie znamy imion :) ) za zafundowanie nam naprawde wysmienitej atmosfery podczas naszej zabawy weselnej. Kazdy gosc byl zachwycony Wami! Od wielu uslyszelismy, ze bylo to najwspanialsze wesele, w jakim mieli okazje uczestniczyc.

caixa - Pon Kwi 21, 2008 10:25 pm

A ja też mogę polecić ten zespól. Bo własnie bawiłam się w tą sobotę. Było super. Zespół jest profesjonalny. Tak jak pisał Pan Jacek sami się świetnie bawią na scenie a to się przekłada na humory gości :) Nic tylko "wesele - hej!!!" :)
Martita - Wto Cze 10, 2008 2:55 pm

Ja miałam okazję posłuchać Izę kilka razy i uważam, że śpiewa bardzo dobrze. Bawić gości też potrafi. Ogólnie właśnie wczoraj rozmawiałam z Suli, która szuka zespołu na wesele i polecałam jej właśnie Costa Brava ze względu na Izę. Jedno co mogę powiedzieć na 100% nie fałszuje....i wiem co mówię :razz:

Jeszcze dodam, żeby nie było, że Iza to moja koleżanka z zespołu.... Nie znam jej dobrze i wypowiadam się tylko i wyłącznie o jej śpiewaniu, więc proszę nie podejrzewać o reklamę z powódek osobistych :razz:

Kati...tak na marginesie...na początku mojego pobytu na forum pisałaś, że też tańczyłaś...i teraz jeśli jesteś koleżanką Izy to rozumiem, że w Kujonie...więc teraz ja też tam tańczę i zastanawiam się czy przypadkiem sie nie poznałyśmy w Warszawie ostatnio.....?? :roll:

słonko - Wto Cze 10, 2008 4:45 pm

Chyba pora żebym ja napisała swoją opinię o zespole jako że grali na moim weselu.
Jestem bardzo zadowolona, z resztą nie tylko ja - goście również byli zachwyceni :smile: Ktoś nawet mówił, że zespół fajniejszy niż ten, który grał na jego weselu.
Grali przeróżny repertuar, bawili się i młodzi i starsi, śpiewy za stołami przy ich akompaniamencie były rewelacyjne, robili przerwy nie za długie i nie nazbyt często - tak akuratnie :D Proponowane przez nich zabawy - odlot!!! Goście wydzwaniali do mnie przez cały tydzień poślubny mówiąc jak świetnie się bawili.
?piewają bardzo dobrze wg mnie. Nie było żadnych wpadek, czy fałszów, od których więdną uszy.
Jedyne minusy:
- nie mogli zrealizować każdej prośby o dedykację, gdyż podpierają się minidyskami, ale o tym wiedziałam decydując się na zespół, więc to nie zarzut pod ich adresem, a jedynie sugestia, by zwrócić na to uwagę decydując się na taki zespół
- troszkę nie do końca dobrze organizowali zabawę - chodzi mi o najważniejsze momenty w trakcie wesela, gdy nie dopilnowali, aby goście i ważne w danym momencie osoby były obecne na sali (np. gdy nadeszła pora podziękowania dla rodziców mojego taty nie było na sali i doszedł dopiero w trakcie).

aniesd - Wto Cze 10, 2008 6:32 pm

U nas na weselu zabrakło właśnie śpiewu "za stołami". Poza tym zaproponowałabym nieco więcej konkursów, aniżeli tylko te przy oczepinach...
Poza tym jak już pisałam wcześniej - wszystko Ok.
Zespół tak jak pisałam wcześniej spełnił nasze oczekiwania, goście również byli bardzo zadowoleni.

słonko - Wto Cze 10, 2008 6:41 pm

Konkursy z tego, co i wiadomo, to kwestia do uzgodnienia. U mnie akurat na weselu nie było żadnych, bo wesele było krótkie (ślub był późno). Konkursy były więc tylko na poprawinach.
aniesd - Wto Cze 10, 2008 6:44 pm

Ale z tego co pamiętam zespół mówiła nam, że takowe organizują - zresztą zgodziło się to z tym, co widzieliśmy na innych nagraniach. A my nie powiedzieliśmy nie :) Tutaj liczyliśmy na troszkę inicjatywy :) Ale przecież nie konkursy i zabawy czynią wesele wspaniałym :)
suli - Czw Cze 19, 2008 11:44 pm

O zespole Costa Brava słyszałam z dwóch niezależnych źródeł.Ponoć Iza jest świetną wokalistką ,oprócz tego bawi gości, potrafi "rozkręcić imprezę" a to jest równie ważne jak poziom muzyczny wykonawców :)


Ja jednak nie polecę zespołu z jednej prostej przyczyny.Pan Jacek zachował sie w stosunku do nas bardzo nie fair.Powiedział nam ze termin jest wolny,zaoferował( mimo iż nikt tego nie oczekiwał od niego) ,że podrzuci nam kasetę do domu i wystawił nas....Rodzice kilka razy dzwonili do niego z pytaniem o której godzinie przyjedzie.Wykręcał się , że musi załatwić kilka rzeczy, aż po którymś telefonie stwierdził , że właśnie jest u klientów którzy podpisali z nim umowę na NASZ właśnie termin!

Faktem jest , że wszystko działo się w ciągu jednego dnia, ale dla mnie to był a
bardzo ważny dzień.Obecnie przebywam w Anglii i uwierzcie mi -poszukiwanie zespołu weselnego nie jest rzeczą łatwą. Tego dnia wylatywałam z Polski z przeświadczeniem, że juz nie muszę się martwić o zespół.Kaseta była właściwie formalnością.Moi rodzice mieli ją obejrzeć i podzielić się swoimi wrażeniami.Niestety następnego dnia,mój entuzjazm został ostudzony wiadomością ,że "sprawa jest nieaktualna".
Poczułam się oszukana tym bardziej , że w rozmowie z Izą usłyszałam, że w tej chwili "zaklepuje termin"Klient dzwoniący po mnie miał usłyszeć, że jest para, która interesuje się zespołem ,ale decyzja w tej sprawie jeszcze nie zapadła.... niestety stało się inaczej:(


Być może nie roztrząsałabym tego tematu na forum ,ale nie dalej jak wczoraj przeczytałam post p .Jacka z którego wynikało ,że to nie pierwsza taka sytuacja...Nie pierwszy raz wystawia swoich klientów za co ponoć został obrzucony wyzwiskami. Uważam że takie zachowanie jest bardzo nieprofesjonalne i lekceważące..Dlatego radzę Wam upewnijcie się ,że Wasz termin jest faktycznie wolny i macie do niego pierwszeństwo...

P.Jacku proszę przemyśleć to i wyciągnąć wnioski...Ludzie decydując się na wybór zespołu na wesele kierują sie różnymi motywami...Nie zawsze jest to kwestia muzyki....Nie mniej ważni są LUDZIE, nasze pierwsze wrażenie, podejście do klienta...
W tym wypadku to chyba nie klient był na pierwszym miejscu , lecz pieniądze.
...Bardzo mi przykro z tego powodu , gdyż liczyłam na milą współpracę.. :zalamany: .


Serdecznie pozdrawiam,

jacek - Pią Cze 20, 2008 7:03 am

Ja tez liczylem na mila wspolprace ALE PROSZE PISAC PRAWDE!
po twoim telefonie zadzwonila mam i faktycznie umowilem sie z nia na popoludzie ze przywioze plytke.Ok godz 17 zadzwonilem do mamusi i powiedziale ze za jakies 40 minut moge byc u niej z plytka bo wczesniej musze jechac do banku i poprosilem o adres gdzie mam ta plyte podrzucic.NA TO MAMA:zmienily mi sie plany i nie ma mnie w domu ja do pana zadzwonie za chile doslownie 5 minut bo moze wezmie ja maz jak bedzie wracal z pracy.NO OK. MINELO 1.5 godziny telefonu od mamy nie bylo natomiast zadzwonil inny klient ktory byl zdecydowany wiec pojechalem podpisalem umowe.Po ok 3 godzinach zadzwonil do mnie tatus ze ma zabrac jakas plytke i generalnie nie byl zorientowany o co chodzi.Takze moja prosba zanim zaczniesz takie rzeczy to moze dowiedz sie najpierw jaka byla prawda bo widze ze rodzice przedstawili Tobie troszke inna wersje wydarzen
Malo tego mama dostala ode mnie kilka namiarow na zespoly nie jednokrotnie lepsze i podczas rozmowy powiedziala ze nie ma do mnie pretensji bo to oni zawalili .
Mozecie byc pewni ze gdyby ta plytka dotarla do was i pojawilby sie kolejny klient no napewno wykonalbym telefon do was jaka jaka jest decyzja.
LUDZIE PISZCIE PRAWDE JA ROZUMIEM ZE COS SIE MOZE NIE PODOBAC ALE KAZDY KIJ MA DWA KONCE I POWIEM WAM ZE PRACUJEM NA RYNKU OK 14 LAT I JAK DWOJE KLIETOW MA ZASTRZEZENIA TO RACZEJ NIE PO NASZEJ STRONIE JEST WINA JAK TO LADNIE POWIEDZIELISCIE ZLEJ OBSLUGI KLIENTA z powazaniem JACEK

[ Dodano: Pią Cze 20, 2008 8:32 am ]
Aha i jeszcze jedno mowisz ze nie liczy sie klient tylko pieniadze to ja ci dam przyklad prowadzisz sklep przychodzi klient i mowi poprosze odlozyc mi ten towar (np.telewizor ktory jest tylko jeden) na 5 minut i klient ma byc za 5 minut po czym klienta nie ma przez kolejne 1.5 godziny a po ten telewizor przychodzi inny klient z gotówką-CO ROBISZ?
sprzedajesz telewizor czy szukasz poprzedniego klienta ktory nie wiadomo czy ten telewizor nadal chce pozdrawiam

suli - Pią Cze 20, 2008 9:02 pm

Nie zamierzam wiecej dyskutowac na ten temat.

Zawiodła komunikacja nie tylko pomiędzy panem a moimi rodzicami ale również
pomiedzy członkami zespołu ( rozmawiałam równiez z wokalistka)

Pozostaje mi tylko wierzyc ze nastąpił nieszczesliwy zbieg okolicznosci ,że w ciagu pótorej godziny oczekiwania na nasz telefon zadzwonili akurat inni klienci ktorzy tego samego dnia umowili sie z Panem na spotkanie i podpisali umowe.
Moim zdaniem po prostu zabrakło chęci do komunikacji.Rozumiem Pana w pewnym sensie.Biznes to biznes nie ma miejsca na sentymenty...Skoro znalezli sie chetni to czemu nie podpisac umowy....Byłoby miło jednak ,aby choc poinformował nas Pan o zmieniajacych sie planach...

Prosze mi nie zarzucac kłamstwa.Moim celem nie jest zniechecenie ludzi, czy robienie Panstwu anty-reklamy.Nie mam w tym zadnego interesu.
Forum jest miejscem gdzie ludzie swobodnie wyrazaja swoje mysli i dziela sie subiektywnymi odczuciami....Kazdy ma prawo do swojego zdania.

Zycze sukcesów i jak najmniej nieporozumien tego typu.
Z powazaniem

gosc - Nie Lip 27, 2008 9:36 am

ByŁam ostatnio na weselu, na którym graŁ zespóŁ. Jeśli chodzi o muzykę to super. Bardzo fajnie grali, goście się świetnie bawili i jak by mogli to by caŁy czas tańczyli. Chociaż mam wrażenie, że czasami zespóŁ zupeŁnie nie panowaŁ nad koordynacją wesela. Fakt, że w lokalu sala weselna byŁa dzielona i zespóŁ nie miaŁ dobrego kontaktu z siedzącymi przy stoŁach. Jednak nawet Państwo MŁodzi czasem wogóle nie wiedzieli o co chodzi orkiestrze. A do podziękowania dla rodziców większość gości wogóle nie odeszŁa od stoŁów bo po prostu nie wiedzieli, że po drugiej stronie sali coś się dzieje. Chaos. Chociaż jak mówię, muzykę grają dobrą i można się świetnie bawić przy ich kawaŁkach.
Hatifnatka - Wto Sie 26, 2008 12:58 pm

w ubiegłą sobotę na naszym weselu grała zgodnie z planem Costa Brava. i duuuuuuuże brawa dla nich! spisali się na medal, goście są zachwyceni, parkiet wciąż był pełen i wszyscy cudnie się bawili (mnie nogi bolą do tej pory).
polecamy z mężem gorąco Costa Bravę i pozdrawiamy pana Jacka! :lol:

Ania121181 - Nie Sie 31, 2008 10:09 pm
Temat postu: costa-brava
Witam wszystkich!!!

Zespół poleciła mi koleżanka. Kontakt był z Panem Jackiem bardzo dobry. Grali u nas na weselu 2. sierpnia 2008. Nie mam żadnych zastrzeżeń , świetnie grali i śpiewali. Oczepiny krótkie (takie chcieliśmy) ,ale śmieszne. Polecam ,jestem bardzo zadowolona , moi goście również. Nawet dwie pary planują zamówić sobie u nich termin, bardzo im się spodobali. Gdybym miała jeszcze jedno wesele :) )))))))))))))))))))) oni by u mnie grali.

Pozdrawiam wszystkich

ps. Jeśli macie jakieś pytania, to ja juz jestem po.... piszcie

Wesele było w łodzi pod dzikim gołębiem

mada1 - Sro Paź 15, 2008 7:25 pm
Temat postu: zespół do banii !!!!!
Nie polecam ! bylismy na weselu na którym grali , porażka , repertuar tragiczny, same starocia , lata 60 itd , zero kontaktu z goścmi , zero zabawiania przy stołach, co chwila przerwy , nie polecam , to nie tylko moja opinia ale wielu osób z tego wesela !
Kati - Sro Paź 15, 2008 7:29 pm
Temat postu: Re: zespół do banii !!!!!
mada1 napisał/a:
same starocia , lata 60 itd


A zależy kto co lubi :wink: dla mnie to NAJLEPSZE kawałki :smile:

anckaaa - Nie Paź 26, 2008 7:09 pm

U nas zespół grał na weselu 14.06.2008. Z całą pewnością możemy ich polecić. Wszyscy goście byli bardzo zadowoleni, a my tym bardziej. Repertuar był ok, dostosowany do każdego wieku. ?piewy przy stołach też były. Członkowie zespołu cały czas utrzymywali kontakt z gośćmi. Fajne było jeszcze to, ze potrafili nie tylko bawić gości, ale sami też się przy tym bawili. Jeżeli chodzi o kontakt z Jackiem to tez było wszystko w porządku, razem uzgadnialiśmy wszelkie sprawy. Sami więc widzicie, że nie możemy w żadnym wypadku na nich narzekać.
słonko - Pon Paź 27, 2008 12:03 pm

U nas było dokładnie tak samo, a dobry kontakt z gośćmi to podstawa. Największy atut tego zespołu to wg mnie właśnie wchodzenie w interakcje z uczestnikami wesela, a nie tylko stanie z boku i przyśpiewywanie, gdy oni się bawią.
ar-tu - Wto Paź 28, 2008 12:13 am

super super super panie Jacku i Dziewczyny 25.10.2008
ane2t - Sob Sty 31, 2009 2:48 pm

strasznie podzielone te wszystkie opinie, nieprzyjemne nieporozumienia i bardzo niepokojące komentarze samych członków zespołu ..... Teraz mamy jeszcze więcej wątpliwości .... A poza tym - jakieś nowe opinie na temat zespołu ?? Czy ktoś niedawno widział jakąś impreze w ich wydaniu ?? Prosze o pomoc i komentarze
jacek - Wto Lut 10, 2009 1:07 pm

witam serdecznie z tej strony zespol costabrava z lodzi i prosze nie mylic z takim zespolem ktore ma taka sama nazwe tylko ze jest z Poznania i my nie mamy z tym nic wspolnego i moja goraca prosba sprawdzajcie z jakiego miasta sa posty bo my jako zespol mamy bardzo duzo telefonow z poznania takze tyle co do wyjasnienia pozdrawiam
madnesia - Sro Mar 18, 2009 1:42 am

U nas również będzie grał zespół Costa Brava. Bardzo się cieszę i jestem pełna pozytywnych myśli. Wszak nigdy nie słyszeliśmy zespołu "na żywo" ale wybraliśmy podpierając się opiniami na forum i po odsłuchaniu i obejrzeniu materiału na płytkach. poza tym Jacek to bardzo sympatyczny człowiek, z którym można się ze wszystkim dogadać. Myślę ze będzie OK :D
Wife-to-be - Sro Sie 26, 2009 12:59 pm
Temat postu: costa brava
czy ktoś może podzielić się opiniami o tym zespole? szukam 'świeżych' opinii:)
podobno mają wokalistkę?
czy chodzą do stołu bawić gości?

Amira - Nie Sie 30, 2009 8:54 pm
Temat postu: Re: costa brava
Wife-to-be napisał/a:
czy ktoś może podzielić się opiniami o tym zespole? szukam 'świeżych' opinii:)
podobno mają wokalistkę?
czy chodzą do stołu bawić gości?


Wczoraj byłam na weselu w "Borynie", gdzie na weselu kolegi grał ten zespół i moim zdaniem wyszło dobrze :) Wokalistka i zespół bez zarzutu :)

tabaluga - Pon Wrz 07, 2009 7:02 pm

w zeszlym roku bylam na weselu na ktorym grali costa brava
oczepiny za dlugie nudne, biesiada przy stolach moze proba byla ale nieudana
generalnie sa gorsze zespoly, ale kilka par na parkiecie nie wrozy nic dobrego.
poczatek niezly ale pozniej bylo juz coraz gorzej.

Maciek - Nie Paź 04, 2009 11:34 am

w ub.roku na wiosnę.... byłem na weselu gdzie bawiła COSTA BRAVA i nie grali do stołów (aczkolwiek mnie to nie przeszkadzało bo nie przepadam za tym), muzyka znośna, dwie wokalistki na średnim poziomie; repertuar dość bogaty, choć niepotrzebnie podkręcali tempo podczas gdy goście już mieli dość i schodzili...

zabawa oczepinowa z dźwiękowym jedzeniem banana i taniec na rurze były bardzo śmieszne, choć mogłyby być lepiej zorganizowane ;-)

jacek - Pon Paź 05, 2009 5:59 am

ludzie poltora roku temu byliscie na weselu a teraz wam sie przypomina jaki byl zespol przeciez przez te poltora roku wszystko sie moze zmienic zarowno na lepsze jak i na gorsze zgodzicie sie ze mną?
Bella - Pon Paź 05, 2009 9:20 am

jacek napisał/a:
ludzie poltora roku temu byliscie na weselu a teraz wam sie przypomina jaki byl zespol przeciez przez te poltora roku wszystko sie moze zmienic zarowno na lepsze jak i na gorsze zgodzicie sie ze mną?


Owszem, może być już troszkę nie aktualna, ale chyba lepiej taka opinia niż żadna ;) poza tym chyba zespół jak gra dłużej to dochodzi do większej wprawy, rozszerza repertuar itd wiec zmiany powinny być na lepsze :) no chyba, ze komuś przestaje się chcieć...

jacek - Pon Paź 05, 2009 2:37 pm

tak jasne ze tak ale roznie bywa tylko ze i tak uwazam ze jak goscie sie sie nie beda chcieli bawic to zeby nie wiem jak kapela grala to i tak wesele bedzie do dupy a potem pisze sie ze co? ze orkiestra byla do bani ja tu mowie ogolnie o wszystkich zespolach sorki ze tak pisze ale niestety taka jest prawda od gosci tez zalezy bardzo duzo pozdrawiam
zae - Nie Lis 29, 2009 7:37 pm

Czesć
COsta brava będzie grała u mnie na weselu. Każdy ma prawo wyrazić swoją opinie na temat zespoły. Ja myslę, że przeważa jednak iliość pozytywów, i nie musze się martwić ze cos będzie nie tak. Pani Iza śpiewa bardzo fajnie i mam nadzieje, że moi goście będą również zadowoleni :)

Mała_Inka - Pon Cze 07, 2010 11:29 am

Witajcie,
Jakiś czas temu słuchaliśmy zespołu na żywo. Nam nie podpasowało zupełnie. Podkłady zespołu trochę przypominało łupankę, nie bardzo można było rozpoznać piosenkę.
Zaletą zepsołu jest wokalistka, spiewała nawet niezle. Perkusista udawał ze gra, słyszelismy jak tuż przed wejsciem na scenę mowił, ze nie jest podłączony i ze bedzie tylko uderzał bez nagłosnienia. Zupełnie nieprofesjonalnie.

Ale oczywiście to jest nasza opinia. Innym może się podobać.
Zycze udanego wesela z Costa Bravą

jacek - Pon Cze 07, 2010 3:11 pm

tak macie racje janusz nie podłączyl po nagłośnienie tylko werbla bo j jest to nie potrzebne jak jesteśmy na małej sali a zresztą ja nie rozumiem jak można udawać grę na perkusji skoro są blachy itp no nie wiem

[ Dodano: Pon Cze 07, 2010 3:34 pm ]
dodam tylko ze to ze werbel nie jest podłączony bylo mowione zanim zaczelo sie wesele i nie bylo gosci a pani ktora zarzuca perkusiscie udawanie prosze o kontakt i zaprosze chetnie na probe naszego zespolu. Wesele o ktorym jest mowa bylo w ADRIATICO a to tak dla jasnosci ze wiem o ktorym weselu mowa i zeby byla jasnosc nie tlumacze sie poniewaz faktycznie jednemu sie moze podobac drugiemu nie nasze granie ale prosze nam nie zarzucac ze nie potrafimy grac to to jest poprostu nie prawda a wiec albo ktos chce nam zaszkodzic albo nie wie o czym pisze, a jak ktos by mial ochote na obsmarowac ze gramy z podkladami to bedzie mial racje gramy z podkladami i dogrywamy do nich pozdrawiam wszystkich naszych klientow zarowno tych co mieli juz wesele jak i tych co dopiero beda mieli .

Mała_Inka - Pon Cze 07, 2010 9:18 pm

Panie Jacku,
Ja nikogo nie chce obsmarwać, ani zaszkodzic. To forum jest po to, aby różne opinie umieszcac. Przykro mi, że moja jest dla Pana niewygodna.
Wcale nie napisałam, że nie umiecie grać. Nie zarzucam, że gracie z podkładów, bo mi to osobiście nie przeszkadza. Wyraziłam jedynie swoja opinię, że podkłady mi sie niepodobały. Biorę to na siebie, może jestem wybredna.
Dodam tylko, że to nie było wspomniane przez Pana wesele, czyli zdarzyło sie to nie raz. Ja nie powiedziałam, że sie da udawac grę na perkusji. Mam wykształcenie muzyczne i wiem jak wydobywa sie dźwięk z tego instrumentu i rzeczywiście byłoby kiepsko. Wyraziłam jedynie swoje przekonanie, że to dośc nieprofesjonalne zachowanie, tym bardziej, że perksuji w ogóle nie było słychac, a jedynie widać.
Jak wspomniałam na początku, nikomu nie chcę zaszkodzić, wyrażam jedynie swoją opinie. Wiem, że macie swoich klientów, którzy Was chwalą. Ale prosze też zrozumieć, że nie wszystkim musicie sie podobać:)
Uważam watek za zamknięty.
Pozdrawiam

zae - Czw Cze 24, 2010 10:40 pm

O rany, jak czytam te wszystkie opinie to przyznaję, ze naprawdę zaczynam panikowac. moje wesele jest we wrzesniu wiec juz chyba nie zmienie orkiestry... a te opinie są naprawde rózne, mam nadzieje że na moim weselu się postarają bo w przeciwnym razie nie będzie wesoło:(:(
jacek - Sob Cze 26, 2010 12:09 pm

prosze sie nie denerwowac zapewniam Pania ze z naszej strony nie bedzie zadnych uchybien. Opinie wystawiane sa przez osoby trzecie ktore nie sa strona w sprawie. W naszych umowach jest zapis ze jezeli usluga bedzie wykonana wadliwie zleceniodawca ma prawo nie wyplacic wynagrodzenia. Takiej sytuacji jeszcze nie bylo! Pozdrawiam Jacek Miroslaw
qumani - Sro Cze 30, 2010 11:51 pm

Aneta,Janusz i Darek the best byłem teraz 26 czerwca na weselu minęły 4 dni a ja ciągle nie mogę mówić i chodzić ten zespół po prostu mnie zamęczył ale to nic ja was jeszcze kiedyś spotkam:):):) <łysy>
zae - Pon Lip 26, 2010 12:13 am

A Pani Iza śpiewa jeszcze w zespole?
Kati - Pon Lip 26, 2010 6:45 am

Zdaje się że przy dwójce maluszków ma mniej czasu.
Martita - Pon Lip 26, 2010 12:50 pm

A ja z tego co wiem śpiewa nadal... nawet w tą sobotę śpiewała..
Kati - Pon Lip 26, 2010 8:51 pm

Martita napisał/a:
A ja z tego co wiem śpiewa nadal...
a to były takie tam moje domysły. Kontaktu już od dawna nie mamy :)
jacek - Pią Lip 30, 2010 4:32 pm

Witam z tej strony zespół COSTABRAVA. Iza śpiewa nadal ale ponieważ dziewczyny są dwie to sie wymieniaja a klienci maja prawo wyboru ktora z nich bedzie u nich spiewala. Faktycznie w zeszlym roku Iza miala przerwe bo sie drugie dziecie pojawilo a le juz spiewa z powrotem i ze tak powiem powraca stery sklad + perkusja i sax pozdrawiam
Aga i Sławek - Wto Wrz 14, 2010 6:12 pm

Witam cały Zespół Costa Brava
Dzisiaj mija miesiąc od naszego ślubu, a wszyscy miło wspominają tą chwilę.
Byliście niesamowici goście świetnie się bawili i dziękowali nam, a wszystko to za waszą sprawą. Super prowadzicie całą imprezę i do tego macie świetny kontakt z gośćmi, potraficie sprawić że cała sala jest pełna ludzi. A po za tym dziękujemy Wam że się zgodziliście przyjechać do nas przez prawie pół Polski, a do tego nie narażaliście nas na dodatkowy stres i byliście dużo szybciej. Spełniliście każde życzenia, nawet te które zestresowana przyszła Panna Młoda wymyśliła, za co serdecznie dziękujemy. 8)
Jesteście fantastycznym zespołem.
DZIĘKUJEMY I POZDRAWIAMY CAŁY ZESPÓŁ :)
Aga i Sławek
14.08.2010

madnesia - Wto Lis 09, 2010 12:58 pm

U nas również na weselu grał zespół Costa Brava. Wszystko wypadło jak najbardziej pozytywnie, goście byli zadowoleni, zespół grał zróżnicowany repertuar i dzięki temu każdy mógł znaleźć coś dla siebie. My zamówiliśmy oprócz samego zespołu także kamerzystę i fotografa w pakiecie, z których również jesteśmy bardzo zadowoleni. Film bardzo pomysłowo zmontowany i foto reportażowe i plenerowe ładnie obrobione. Uważam ze całą usługę wykonali profesjonalnie. Mogę cały zespół polecić z czystym sumieniem.
asisMarti - Sro Paź 05, 2011 10:45 pm
Temat postu: OPINIE - pilne
:arrow: Czy teraz ktoś ostatnio miał ten zespół lub był na weselu gdzie grał zespół Costa Brava :?: :?: :?:
karnami - Pią Paź 14, 2011 3:32 pm
Temat postu: wesele 27.08.2011
Witam,

W dniu (nocy) 27.08.2011 grał u nas na weselu zespół Costa Brava z Łodzi i chciałabym się podzielić opinią.

Od pierwszego spotkania Pan Jacek przypadł nam do gustu, ponieważ jest bardzo miłym, sympatycznym i przezabawnym człowiekiem. Ponadto jest otwarty na wszelkie propozycje młodych. Już po pierwszej rozmowie zdecydowaliśmy, że to jest zespół na nasze wesele i nie zawiedliśmy się. Wykupiliśmy cały pakiet czyli fotografię, wideofilmowanie i zespół.
Według mnie zespół jak najbardziej sprawdził się na weselu, grali bardzo fajnie, różne kawałki dla dla młodych i starych. Goście rewelacyjnie się bawili do samego rana i to zarówno młodzi jak i starsi. Bałam się, że ludzie nie będą tańczyć bo było strasznie gorąco, ale zespół potrafił porwać ludzi do zabawy. Zespół grał 10 godzin i przez 10 godzin nie było pusto na parkiecie:) Grali też przy stołach, goście śpiewali i świetnie się bawili. Przerwy w muzyce nie były za długie, zespół miał z nami cały czas dobry kontakt i spełniał nasze prośby. Pozwolili nawet wujkowi zagrać na perkusji :) (i perkusja była podłączona:)). Bardzo fajnie zorganizowali oczepiny, nie były ani za długie ani nudne, poradzili sobie też z nieco "trudnymi" gośćmi którzy nie do końca wiedzieli o co tak na prawdę w oczepinach chodzi:) Wokalistka Iza bardzo ładnie śpiewa i jest jak to określiła moja mama "wulkanem energii" - tak fajnie bawi się śpiewając, że jak się na nią patrzy to aż też chce się bawić.
Od wielu gości po weselu słyszeliśmy, że zespół był SUPER.
To, że nasze wesele było takie udane jest w bardzo dużym stopniu ich zasługą i na pewno będziemy wspominać ich z sentymentem. DZIĘKUJEMY ZA SUPER WESELE!

P.S. Na temat wideofilmowania i fotografii napiszę w odpowiednich wątkach. Tutaj tylko nadmienię, że także jesteśmy zadowoleni, szczególnie ze zdjęć, które robiła żona pana Jacka i są naprawdę śliczne a ona sama jest przemiłą osobą

LiK - Nie Paź 30, 2011 9:36 pm

Siemka.
Byłem na weselu z Costa Brava i mogę powiedzieć jedno
wspaniali ludzie, wspaniała muzyka, wspaniała atmosfera
co tu więcej pisać. Utwory na życzenie nawet Biały Miś :)

Morfii - Pon Lut 20, 2012 2:47 pm

Przyznam szczerze że jestem w szoku co tu się wypisuje na forum o tym zespole... Nie wiem czy to złośliwość ludzka czy prawda... wiem jedno... Grał u nas na weselu ten zespół i osobiście byłem bardzo zadowolony. Goście trochę marudzili, że robią za długie przerwy... ja jako pan młody tego nie odczułem :) co do muzyki to było wszystko OK!! Nie macie się co martwić o muzykę. Jedynie co im można zarzucić to mieszanie z wokalistkami ;) Oni wiedzą o co chodzi. Wybierzcie tą lepszą a nie tak kombinujecie :)

jedyny minus to taki, że mogli zagrać na weselu i poprawinach trochę dłużej "tak od siebie", a nie zwijać się co do sekundy, chociaż by ze względu na przyśpiewki zespołu Świniczanki :)

Pan jacek, jest bardzo sympatyczną osobą i fajnie się z nim dogaduje.
Powtórzę jeszcze raz.. nie macie się czego obawiać !! Wesela wam nie spitolą :!:

PS.
Zespół nie jest moją rodziną ani znajomymi z przedszkola... po prostu wiem co słyszałem :)

jacek - Pon Lut 20, 2012 4:42 pm

Witam dziękuję za obiektywny opis . Jesli chodzi o dziewczyny to jest tak ze one są dwie i zeby było sprawiedliwie raz gra jedna a arz druga jesli natomiast jest konretne wskazanie czy ma spiewać Iza czy Aneta to napewno tak będzie. Pozdrawiam Jacek Miroslaw
kisskiss - Wto Lut 21, 2012 7:39 pm

A jak z graniem nowych utworów dla trochę młodszego targetu? Na moim weselu będą osoby w różnym wieku i chciałabym żeby każdy mógł się bawić i repertuar był zróżnicowany (i dla jednych i dla drugich).
Morfii - Sob Lut 25, 2012 12:26 pm

kisskiss, uwierz mi będą się świetnie bawić... są i nowe i stare utwory. Zawsze możesz samemu wybrać repertuar, ale jest to zbędne. Zespół ma doświadczenie i wie co robić. Ja powiem szczerze, że byłem w szoku że tyle osób bawi się na sali a nie siedzą przy stole jak to często/gęsto bywa.. :) a na 140 osób 70% to młodzież :) Co nie znaczy że starsi się nie bawili.
kisskiss - Sob Lut 25, 2012 2:49 pm

Morfii, to super :) Dzięki za odpowiedź. Jestem już umówiona na spotkanie z zespołem, widziałam film z wesela i jestem nastawiona bardzo pozytywnie.
Anita i Michał - Pon Cze 18, 2012 6:12 pm
Temat postu: Costa Brava
Witam

Czy ostatnimi czasy u kogoś z Was grali na weselu?

Będę wdzięczny za świeże opinie :)

Pozdrawiam

mariopce - Wto Cze 19, 2012 11:01 pm
Temat postu: Costa Brava
Cześć,
ostatnio z Costa Brava bawiłem się na weselu w maju 2012r. na sali Paloma ( Pomarańczowa) w Pabianicach.
Costa Brava została polecona przez właścicielkę Palomy.
Właścicielka Palomy zadzwoniła do 2 orkiestr i DJ i wytargowała rabaty - mieliśmy do wyboru 2 orkiestry. Rabaty prawdziwe, bo gdy poszliśmy na spotkanie z orkiestrą i dostaliśmy cenę musieliśmy przypominać, że jesteśmy od Palomy z Pabianic.
Byłem na kilku weselach i widziałem różne orkiestry i bałem się, żeby na moim ślubie:
- orkiestra będzie ch_amska dla gości ( tak byłem na takich co byli ch_amscy )
- orkiestra będzie więcej odpoczywała niż grała
- nie będzie pamiętała o moich prośbach

Costa Brava pozytywnie nie spełniła te wszystkie warunki - wzorowo !! !
O ch_amstwie nie było mowy, Pan Mirosław - człowiek bez nazwiska :) bardzo sympatyczny !!
Orkiestra więcej grała niż odpoczywała - w Palomie jest ogródek - był taki czas, że prawie wszyscy wyszli na ogródek - orkiestra nie zrobiła sobie przerwy - dla mnie wielki pozytyw za to, bo zachęcali do powrotu i do tańca. :D
- Pamiętała o moich prośbach: Chcieliśmy dużo Disco polo & dance - było disco polo & dance - chcieliśmy przeboje cichutko puszczone w trakcie ich przerwy - mieliśmy nasze przeboje. chcieliśmy żart z małymi flaszkami, mieliśmy - dało się dogadać ze wszystkim.
Dodatkowo orkiestra śpiewała super, bez fałszowania - wiem bo byłem trzeźwy prawie do samego końca - do 4 rano.

To miłe usłyszeć od gości, że bawią się dobrze, że jest super, że to ich najlepsze wesele na jakim byli, że orkiestra gra super. Goście nawet opowiadali mi, że Costa Brava pokazywała to co śpiewała - tzn ja tego nie zauważyłem bo wiecie trzeba było tańczyć :) . Jak śpiewali o wodzie/falach to rękami pokazywali fale, jak śpiewali o okularach to pokazywali okulary palcami. Przeboje były dla wszystkich dla starszych i młodych.
Polecam Costa Brava.

kamillos12312 - Pon Paź 07, 2013 10:05 pm

grał u kogos ten zespół ostatnio wiem ze graja w 3 albo 4 albo 5 ,jakieś opinie proszę
kisskiss - Sro Paź 09, 2013 5:49 pm

U nas miał grać w czerwcu tego roku. Umowę podpisaliśmy na ponad rok wcześniej, po czym okazało się na 2 miesiące przed weselem, że głównego wokalisty i wodzireja NIE BĘDZIE na naszym weselu. O sprawie wiedział dużo wcześniej, ale z premedytacją powiedział o tym dopiero na 2 miesiące przed, byśmy już nie zmieniali zespołu. Oczywiście i tak zmieniliśmy i jesteśmy mega zadowoleni, choć ile nas to kosztowało stresu oraz czasu to szkoda słów. Nikomu na pewno tego zespołu nie polecimy i radzimy omijać z daleka.
jacek - Sro Paź 09, 2013 9:02 pm

faktycznie ja nie mogłem być na tym weselu i dałem za siebie zastępstwo reszta zespołu miała normalnie grać. Jestem tylko człowiekiem a umowy podpisywane są na rok wcześniej a ja nie wiem co wydarzy się za rok. Takie sytuacje się zdarzają bardzo rzadko a prawie wcale ale nie poczuwam się do winy bo w umowie jest zapis ze mamy obowiazek dac zastepstwo jezeli ktoremus z czlonkow cos wypadnie a dokladnie jezeli nie bedzie mogl wystapic z przyczyn losowych. Mimo tego ze to Wy zrezygnowaliscie oddalem Wam zaliczke i wzieliscie inny zespol, a prawda jest taka ze to wy zrezygnowaliscie z zespolu i powinniscie poniesc koszty kary umownej bo ja z umowy sie wywiazalem. Pozdrawiam Jacek Miroslaw.
kisskiss - Czw Paź 10, 2013 12:27 pm

Oczywiście, że było zastępstwo, ale jeśli mielibyśmy je zaakceptować i świadomie się na nie zdecydować, to wypadałoby chociaż Pana, który ma zastępować zaprosić na spotkanie byśmy mogli chociaż posłuchać jak śpiewa, a nie postawić nas przed faktem dokonanym na 2 miesiące przed imprezą.

To czy jest to zachowanie fair niech już ocenią pary, które mają swoje wesela, czy chciałyby znaleźć się w takiej sytuacji. Zaliczka akurat nie jest tu kwestią najważniejszą, bo wesele jest raz w życiu i jest to bardzo ważne wydarzenie, dlatego właśnie kwestie bardzo istotne, takie jak zespół załatwia się nawet z wyprzedzeniem 2 lat.

kamillos12312 - Nie Paź 13, 2013 10:10 pm

Bardzo dłłłłługo szukaliśmy zespołu który zagra na naszym weselu.Poszukiwania w internecie z polecenia,słuchanie zespołów na żywo,na próbach.słyszeliśmy zespoł NA ŻYWO,COMIX,MASTERS,BEAT,I INNE reszta płyty z wesel i demo w internecie.wkońcu pojechalismy na impreze zamkniętą gdzie grał zesppół COSTA BRAVA i wystarczyła jedna zwrotka pierwszej piosenki i wiedzieliśmy że to będzie zespół który zagra na naszym weselu!
byliśmy w 6 osób w tym koleżanka która śpiewa na weselach.I było 6 razy TAK !! !
polecam ten zespół
rada dla wszystkich żeby jeździć i słuchać zespołów na żywo bo demo jest mylne!!!!

ps no i cena barzo przystępna w porównaniu do konkurencji :)

oby nasza współpraca przebiegała pomyślnie 8)

DorotaK - Sro Paź 30, 2013 9:22 am

U nas decyzja o wyborze zespołu zapadła dość spontanicznie i szybko :) Przeszperaliśmy internet w poszukiwaniu zespołu....ale albo nam się coś nie podobało, albo cena była koszmiczna, aż trafiliśmy na zespół Costa Brava, całkiem przypadkiem bo poprzez You Tube :) :) Umówiliśmy się na spotkanie z p. Jackiem, który zrobił na nas wspaniałe wrażenie :) (mile zaskoczyła nas jego uczciwość :) ). W domu na spokojnie obejrzeliśmy płytkę z wesela i już wiedzieliśmy, że to jest TEN ZESPÓŁ i że innego nie chcemy :) :):) Później jeszcze tylko rodzinka potwierdziła, że im również się podoba i decyzja zapadła :) . O tym, że wybór Costy Bravy jest dobrą decyzją przekonaliśmy się miesiąc temu na weselu kuzynki, gdzie zespół nie potrafił rozkręcić wesela. Podobnie jak kamillos12312 mamy nadzieję na pomyślny przebieg współpracy 8)

P.S. A co do komentarzy kisskisss przyznam rację p. Jackowi, że niestety nie da się przewidzieć tego co będzie za rok (a wiadomo, że zespół czy salę rezerwujemy z dużym wyprzedzeniem). Zwrot przez p. Jacka jak pisze zaliczki potwierdza tylko jego uczciwość :) :)

kisskiss - Sro Paź 30, 2013 7:54 pm

Oczywiście, ze nie da siie przewidzieć na rok przed, ale Pan Jacek wiedział o sytuacji conajmniej kilka miesięcy przed weselem, a poinformował nas dosłownie przed sama impreza. Zaliczka akurat wiele tu nie zmienia gdy zostaje sie bez zespołu przed sama impreza. Cóż życzę, aby Tobie takiego uczciwego zachowania nie zafundował.
Pani Żona - Pią Cze 27, 2014 12:54 pm

Weselna ekipa z 21.06.14 pozdrawia ! Zebraliście już pochwały na weselu i poprawinach to nie będę wam wiecej słodziła :razz:
DorotaK - Wto Sie 26, 2014 11:22 pm

Jako ze my tez juz jesteśmy po weselu możemy przyłączyć się do pozytywnych opinii o zespole 😊 Jak pisalam wcześniej decyzja o zespole była spontaniczna ale najlepsza jaka mogliśmy podjac. Goście zachwyceni i mega zadowoleni 😊 nie było osoby która nie chwaliła by zespołu. Pan Jacek z ekipa spisali się świetnie, grali cala noc, nie dawajac gościom chwili wytchnienia 😊 Polecamy w 100%, a nawet i więcej 😊 Z pewnością nie rozczarujecie się wyborem Costa Bravy 😊
kamillos12312 - Pią Paź 03, 2014 1:52 pm

My też już po weselu i tak jak pisałem wcześniej orkiestra COSTA BRAVA to bardzo trafny wybór!!! Rozmaity repertuar, dużo nowości,grali dosłownie to co chcieli goście,krótkie przerwy, doskonała współpraca z gośćmi weselnymi.
No i wokale super, a Pani Iza mistrzostwo świata!!! :lol: A przy tym wszystkim cena konkurencyjna w porównaniu do innych zespołów które się wysoko cenią a mocno odbiegają od Costa Bravy :twisted:
gorąco polecamy wszystkim szukającym orkiestry na swoje wesele
a my już w sobotę znów sie widzimy i bawimy na weselu z orkiestrą costa brava :P


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group