Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Zaproszenia - Koperty na zaproszenia

sylwunia_niunia - Pią Kwi 17, 2009 11:02 pm
Temat postu: Koperty na zaproszenia
Czy możecie mnie oświecić? Zamierzamy zamówić zaproszenia na Pomorskiej 8 (wiem, czytałam trochę o nich na forum), ale tylko oni maja wzory, które nam się podobają. Ale mamy tu mały problem. Nie wiecie może jakie koperty sa dodawane do zaproszeń? Jest to zwykła, biała, listowna koperta czy może jakas bardziej oficjalna, z grubszego papieru? Do jednego wzoru nie ma dołączonych kopert, a dla nas jest to spory problem :( :(
Wiem, ze najlepiej do nich zadzwonć, ale do poniedziałku to tu uschnę z ciekawości :smile:

Belluszi - Sob Kwi 18, 2009 12:28 pm

Nie wiem jak jest na Pomorskiej, ale ja oglądałam w DiD Studio na Wspólnej 6 i tam do zaproszeń były dopasowane koperty do ogólnego stylu i wielkości zaproszenia. Niektóre koperty miały nie tylko ten sam kolor co zaproszenie. Z pewnością nie były to zwykłe białe koperty.
Agguniaa - Pon Kwi 20, 2009 7:13 pm

My zamawialiśmy zaproszenia na Pomorskiej 8:)

I opiniami z forum się nie martw, boo my rozmawialiśmy na ten temat z Panem któy Nas obsługiwał i wszystko Nam wyjaśnił:)

Jeśli chodzi o koperty, to my dostaliśmy do zaproszeń (wzór 1405) koperty pasujące do formatu zaproszenia, w kolorze ecruu dość intensywnego,i nie były to normalne koperty listowe:)

W sumie to dostaliśmy z 5 sztuk kopert więcej niż zamówiliśmy zaproszeń:)

Wszytko będzie ok:D

France - Wto Cze 23, 2009 10:15 pm

koperety sa na pewno dopasowane do zaproszen,ale mysle,ze modyfikacje tez sa uwzgledniane- np odnosnie koloru
i oczywiscie mozna tez zamowic personalizacje kopert

Karolka_23 - Nie Cze 28, 2009 1:05 pm

Dokładnie, koperty na pewno są dopasowywane do formatu zaproszeń i nie tylko :)
Mogą być błyszczące, matowe, tego samego koloru co zaproszenia, choć niekoniecznie.
Wszystko zależy od naszego zmysłu artystycznego i gustu, ale nigdy nie zdecydowałabym się na takie zwykłe, białe koperty listowe.

France - Wto Lip 21, 2009 11:08 am

zawsze tez trzeba sie wczesniej dowiedziec czy koperta jest w cenie...
blondii - Wto Lip 21, 2009 10:37 pm

A my dostaliśmy nasze zaproszenia w zwykłych białych kopertach. Z zewnątrz niepozornie, a w środku miła odmiana - eleganckie i ładne zaproszenie.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group