Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Fotograf - Foto Five

Audiolka - Wto Cze 24, 2008 6:27 pm
Temat postu: Foto Five
W końcu po wielu poszukiwaniach zdecydowaliśmy sie na pana z Foto Five.Jego zdjęcia studyjne i plenerowe bardzo mi sie podobały-pan też sympatyczny.Moze ktoś miał robione u niego zdjęcia ślubne i powie jak to wyglądało?Jak się z nim współpracuje?
Planujemy plener-ewentualnie przy złej pogodzie studio.
Pozdrawiam :)

[ Dodano: Pon Wrz 15, 2008 8:31 pm ]
:)
Mogę z czystym sumieniem polecić tego fotografa :) Bardzo miło się z nim pracuje-zero stresu(jak dla mnie,bo on okiem profesjonalisty mógł być innego zdania :P )

Agu24 - Pią Lip 15, 2011 10:11 am

Jesteśmy bardzo, bardzo zadowoleni z pracy tego fotografa. Mamy przepiękne zdjęcia ze ślubu i pleneru w foto książce. Wybór Pana Grzegorza był strzałem w dziesiątkę. Byliśmy na plenerze 7h ale praca z p.Grześkiem to sama przyjemność:) Polecam, jeśli chcecie mieć piękną pamiątkę z TEGO dnia to tylko FotoFive :D Klika naszych zdjęć można zobaczyć tutaj http://www.forum.wesele-l...=13473&start=50
shitty_kitty - Sro Paź 24, 2012 8:27 pm

Byłam u Pana Grzegorza na zdjęciu do dyplomu i tak mnie zauroczył, że aż zdecydowałam się na jego usługi w dniu ślubu :) Wzięliśmy pełny pakiet z przygotowaniami, reportażem i sesją plenerową. Mam nadzieję że wszystko będzie tak jak sobie wymarzyłam :) Ślub 29.12, także jak będzie po to zdam relację :lol:
Żuczek007 - Pią Sty 04, 2013 1:55 pm

My również zdecydowaliśmy się na Pana Grzegorza. Jego zdjęcia są świetne.

Czekam niecierpliwie na relację, bo u nas ślub za pól roku :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group