Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Zaproszenia - Kokardki do zaproszeń

rusałeczka:) - Sro Sty 09, 2008 6:24 pm
Temat postu: Kokardki do zaproszeń
Moze ktos z was wie gdzie mozna kupic kokardki do zaproszen? Byłam dzisja w PAJAKU na Piotrkowskiej i A. Struga ale niestety nie ma :(
wilka - Sro Sty 09, 2008 11:17 pm

My kupiliśmy w hurtowni dodatków krawieckich - róg ul. Wschodniej i Północnej.
:lol:

słonko - Czw Sty 10, 2008 1:15 am

Wilka, nie wiem czy myślałaś o Grażce (pewnie tak) - ona jest na rogu kilińskiego i północnej. Są tam kokardki w kilku kolorach i rozmiarach. Rusałeczko, jak tam nic nie wybierzesz, to poszperaj w necie - też są, tylko akurat nie pamiętam stron (wrzuc w wyszukiwarkę hasło "dodatki krawieckie").
Olala - Czw Sty 10, 2008 10:27 am

moze przez internet zamow: http://panako.pl/
rusałeczka:) - Czw Sty 10, 2008 5:37 pm

Dziewczyny byłam dzisiaj w hurtowni Grazka. Były kokardki ale ich wykonanie budzilo wiele zastrzezen. Nic dziwnego bo kokardki sprowadzane sa z Chin :o Dlatego kupiłam taśme ozdobna i sama bede je robic :) Wiem ze bedzie to czasochłonne ale przede mna jeszcze 590 dni :) Dam rade :D Zaczynam juz dzisiaj :razz: Acha tasma tez jest Made in China :D
MałaMi1 - Czw Sty 24, 2008 2:13 pm

a ja kupiłam ostatnio takie kokardki w Grażce :) tylko je musze troche przerobic tzn juz je prawie rpzerobiłam :) miały doszyte takie koraliki , ktore były obleśne, musiałam oderwać te koraliki, a w zwiazku z tym, ze je oderwalam to sie roz,atywaly i musialam je kleic ,ale wygladaja teraz super, a wcale nie bylo przy tym duzo roboty :) i sa takie wlasnie jakie chcialam :)
fotografialodz - Sro Lut 20, 2008 9:23 pm

dokladnie w grazce jest sporo takich fajnych rzeczy i rozne cuda mozna zrobic
klarysa - Sob Maj 31, 2008 2:01 pm

na zaproszenie zrobilam sama kokardki - kupnych tak ladnych nie widzialam ;)
na winietki juz nie mama sily i czasu, wiec kupilam w Grazce. cale opakowanie ma 200 sztuk wiec da sie wybrac te ladniejsze, ewentualnie troche poprawic

izunia_82 - Nie Cze 01, 2008 2:58 pm

Ja też będę robić kokardki na zaproszeniach :smile: . Będą jasnozielone.
Emi - Pon Lip 14, 2008 6:24 pm

ja również robię sama kokardki :-) właściwie to zrobienie ich zajmuje mi najwięcej czasu, bo nie jest to takie proste, no i oczywiście muszą być idealne :-)
Sonitus - Nie Wrz 28, 2008 1:10 pm

probuje znalezc kokardki do zaproszen. Upatrzylam sobie takie zupelnie proste. zgiecia biegna w jednej linii. Nigdzie nie moge takich znalezc. w grazce tez nie ma. Moze Wy macie pomysl gdzie kupic??
Emi - Nie Wrz 28, 2008 1:12 pm

Sonitus jakoś nie widzę zdjęcia. Spróbuj wkleić jeszcze raz
misia-misia - Nie Wrz 28, 2008 2:21 pm

najtaniej zrobić samemu, a jeśli kupić gotowe to w hurtowni pasmanteryjnej koło Tesco na Pojezierskiej
Sonitus - Sro Paź 01, 2008 7:37 pm

mam nadzieje, ze teraz sie uda ;) takie kokardki poszukuje...
zuzanna_papina - Wto Maj 05, 2009 6:45 pm

Na allegro jest spory wybór kokardek do zaproszeń, na butelki, na stół jako element dekoracyjny itp... wystarczy wpisać w wyszukiwarkę :kokardki: i wejść w dział :rękodzielnictwo". nawet jeśli nie ma tam interesujących cię zestawień kolorów, to sprzedawca dopasuje je według twojego życzenia
Audiolka - Wto Maj 05, 2009 8:11 pm

wiesz co wg. mnie ta kokardka nie jest gotowa tylko zrobiona. z tasiemki ozdobnej i naklejona na środku ozdóbka.
zawinięta dookoła winietki w odpowiedni sposób.


ups temat już dawno nieaktualny ;) ale może komuś się przyda ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group