Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Zaproszenia - zaproszenia inne niz wszystkie?

Gumisia - Czw Gru 20, 2007 11:28 pm
Temat postu: zaproszenia inne niz wszystkie?
mam problem.znalazlam naprawde fajne zaproszenia , inne niz wszystkie, bardziej zabawve i z humorem. Obawiam sie reakcji jak zobaczą je zapraszani goscie?Pomocy :zalamany:
EwaM - Pią Gru 21, 2007 10:26 am

Ja bym się reakcją gości za bardzo nie przejmowała. Jeśli tobie i twojemu narzeczonemu się podobają to jest ok. Nawet jak kupisz tradycyjne zaproszenia to i tak komuś się nie będę podobały.
aka - Pią Gru 21, 2007 2:01 pm

Zgadzam się całkowicie z Ewą.
Poza tym mam wrażenie, że coraz częściej Młodzi decydują się na śmieszne/wesołe zaproszenia :)

Gumisia - Pią Gru 21, 2007 8:39 pm

Dzieki wam za opinie. Bardzo podniosłyście mnie na duchu.
SYLWECZKA - Sob Gru 22, 2007 9:58 pm

Też uważam, że nie musicie sie zbytnio przejmować reakcją "innych", "jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził..." zawsze komuś może sie nie spodobać, a to przecież Wasze święto i najważniejsze żebyscie Wy byli zadowoleni :)
gosiaczek1 - Pon Gru 31, 2007 7:40 pm

My też będziemy mieć inniejsze zaproszenia, takie śmieszne w trzech aktach i grunt że nam sie podobają :mrgreen:
Emi - Czw Sty 03, 2008 6:21 pm

To tak jak my, trzech w trzech aktach :)
I wiem, że jednym się spodobają, innym nie. Zawsze tak jest :) Nikogo w 100% nie zadowolisz

Martysia - Pią Sty 04, 2008 10:56 am

ja jestem za jak najprostszym i mało wymyślnym tekstem,np. te w 3 aktach mi sie nie podobają a niektóre teksty widziałam tak wymyślne, że aż wydają mi się śmieszne:/ ale to wszystko rzecz gustu, to my mamy być zadowoleni bo wkładamy we wszystko dużo serca. gośćmi przejmować się nie będę choć wiem, że czasem nie tak łatwo.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group