Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Sprawy ślubno-weselne - Wesele 1 maja? a moze 2?

jo - Sro Maj 23, 2007 10:39 pm
Temat postu: Wesele 1 maja? a moze 2?
Co myslicie o takim pomysle?

Czy to ma sens zorganizowanie wesela 1 maja? Dla wiekszosci ludzi to jak poczatek dlugiego weekendu... A moze by kolidowalo ze swietem?
no nie wiem wlasnie..
bedzie duzo przyjezdnych , pewnie chetnie by skorzystali z wakacji zeby przyjechac do Polski.
Nie wiem jak zareagowaliby goscie z Polski? Co myslicie?


dzieki za opinie.
Jo

cosola - Sro Maj 23, 2007 11:07 pm

My też się zastanawialiśmy nad tym terminem, ale zrezygnowaliśmy właśnie z powodu gości, bo może ktoś ma inne plany (my bardzo często wyjeżdżamy gdzieś na weekend majowy). Ale jeśli np. masz gości z daleka to dłuższy weekend ułatwiłby im podróż, bo mieli by więcej czasu i mogli dłużej zostać. Może zrób wywiad wśród rodziny :)
Maverick - Pią Maj 25, 2007 9:19 am

Moi rodzice ślub brali 3 maja, w kościele w którym wtedy jest odpust:) Jak dla mnie data bardzo fajna, tylko że 27 lat temu nie było problemu z długimi weekendami.
Ela_i_Adam - Pią Maj 25, 2007 2:47 pm

Jo wszystko zależy jakich masz gości moja siostra miała wesele 1 maja ( 3 lata temu) i wszyscy goście przyszli na wesele :) a data jest super ;)
jo - Pią Cze 01, 2007 12:10 pm

a co ze slubem?
planujemy cywilny, a urzedy raczej zamkniete w swieto, nie?

a czy 2 maja pracujecie?

Ela_i_Adam - Pią Cze 01, 2007 8:50 pm

no to może być problem bo pewnie bedą mieli nieczynne moja siostra brała konkordatowy więc nie było problemu bo wszystko podpisywali w kościele najlepiej jedź do urzędu i dowiedz się na miejscu co i jak :) powodzenia

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group