Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Zaproszenia - Zaproszenia zrobione przez Misiamo

Misiamo - Pią Lis 17, 2006 11:38 pm
Temat postu: Zaproszenia zrobione przez Misiamo
Zrobiłam ręcznie ponad 90 zaproszeń. Każde było inne, choć niektóre były podobne do siebie. Postanowiłam wkleić kilka, żeby podzielić się z Wami moją twórczością.
dzarusia - Pią Lis 17, 2006 11:40 pm

No prosze, prosze ... coz za tworczosc :wink:
Mimo, ze sa nie w moim stylu, to najbardziej podobaja mi sie dwa ostatnie :wink:

Misiamo - Pią Lis 17, 2006 11:44 pm

Materiały kupowałam:
- papier - w sklepie A4 na Piotrkowskiej
- serduszka, wstążki - w Grażce na kilińskiego
- ozdobne naklejki (stickersy), nożyczki do wycinania fal, ozdobny dziurkacz - na Allegro
Przydały się:
klej Wikol, taśma dwustronna, dobra drewniana linijka, nóż do papieru, nożyczki, ołówek, itd., itp.

[ Dodano: Pią Lis 17, 2006 11:50 pm ]
Wklejam jeszcze 2 zaproszenia. Mam też inne, w których wykorzystałam rysunki ściagnięte z internetu i wydrukowane na kalce. Nie zamieszczam ich tu, coby nie naruszyć praw autorskich ;)

misimisia - Sob Lis 18, 2006 8:34 am

Misiamo śliczne zaproszenia. Zazdroszczę ci zdolności plastycznych, ja bym czegoś takiego nie zrobiła nie mam do tego cierpliwości i precyzji.

Pozdrawiam serdecznie

szczako - Sob Lis 18, 2006 9:19 am

bardzo fajne. i na pewno oryginalne :D
ale co się narobiłaś, to Twoje.

gratuluję wytrwałości.

Żaneta - Sob Lis 18, 2006 1:27 pm

Zaproszenia bardzo ladne.
Gratuluję twórczości

Agati - Sob Lis 18, 2006 1:49 pm

Misiamo SUPER :ok: Gartuluję pomysłu, zdolności :super: i cierpliwości :wink:
Lucky - Sob Lis 18, 2006 11:59 pm

Gratuluje wytrwałości :mrgreen:

Każdy gośc otrzymał inne zaproszenie :?:

sylwia - Nie Lis 19, 2006 12:20 am

Gratuluje Misiamo, pomyślowe i bardzo ładne te zaproszenia, produkcje na szersza skalę możesz zacząć :D
FifthAvenue - Nie Lis 19, 2006 1:09 pm

Bardzo podobaja mi sie zaproszenia ! Uwazam, ze to super sprawa, ze moglas i potrafilas zrobic je sama ! Bardzo podoba mi sie to, ze chociaz kazde zaproszenie jest inne, wszystkie laczy ten sam styl. Gratulacje !
pinia_pinia - Nie Lis 19, 2006 1:12 pm

Zaproszenia bardzo ładne. Przede wszystkim jak na włanej roboty to bardzo estetycznie i schudnie wykonane. Jeżeli chodzi o wzroy to widzę, że masz wyobraźnię plastyczną i zmysł. Naprawdę dobra robota.
Misiamo - Nie Lis 19, 2006 2:14 pm

Dzięki Dziewczyny za miłe słowa. Okazało sie, ze robienie zaproszeń to nie taka ciężka sprawa, potrzeba tylko trochę cierpliwości :)
Poza tym, jak pewnie zauważyłyście, moje wzory są raczej mało skomplikowane. Chodziło mi o to, żeby w krótkim czasie zrobić jak najwięcej zaproszeń.
Jeśli ktoś zdecyduje się na własnoręczne robienie zaproszeń to moja rada brzmi: najpierw rozejrzyjcie się za kopertami, a dopiero potem dobierzcie do tego format. Moje zaproszenia robione byly z kwadratu 21x21 cm, więc bez trudu udało mi sie kupić zwykłe podłużne koperty (DL), które ozdabiałam naklejką z obrączkami lub gołąbkami.
Gdybym teraz miała robić zaproszenia, to pewnie wybrałabym format papieru A-5, a do tego dokupiła koperty C6. Cóż, całe życie sie człowiek uczy.

podrozniczka - Wto Lis 21, 2006 10:32 am

Misiamo jak moge obejrzec Twoje zaproszenia? Jako nowa ciagle sie ucze!
Tez chce zrobic sama zaproszenia i narazie zbieram materialy!

Kropek - Czw Lis 23, 2006 8:09 am

Misiamo napisał/a:
Okazało sie, ze robienie zaproszeń to nie taka ciężka sprawa, potrzeba tylko trochę cierpliwości :)


Kochana, chyba wiecej niz tylko troche!! Gratuluje! Jak znam siebie, po trzecim mialabym dosc ;-)

Nie mowiac o tym, ze ja+klej = katastrofa ;-)

madzia8181 - Czw Lis 23, 2006 9:55 am

piękne!!
bardzo mi sie podobaja...
a nie myslalas zeby na tym troche zarobic?? :D

Misiamo - Czw Lis 23, 2006 10:03 am

Madzia, wiesz co innego robić dla siebie, bo jak ci sie coś nie uda, to trudno, twoja strata... A robienie dla kogoś jest wiekszym obciążeniem psychicznym, działaniem pod presją. Nie wiem, czy dałabym radę.
Robienie zaproszeń sprawiło mi dużo frajdy, ale jeszcze bardziej cieszyłam się kiedy wręczałam zaproszenia naszym najbliższym. Dostawali kawałek mnie :)

madzia8181 - Czw Lis 23, 2006 10:16 am

moglabys mi napisac nawet na priva bo nie wiem czy ktos bedzie zainteresowany :)
co dokladnie musialas kupic i ile cie wszystko wynioslo wiesz taka lista :) ...?
ja moglabym sie poswiecic zeby kleic kokardki serduszka wypisywac...a srodek karteczki? tekst jaki mieliscie? no i tez sama drukowalas?
bardzo prosze :)

Misiamo - Czw Lis 23, 2006 11:31 am

Madzia, odpowiem Ci wieczorem, z domku, na spokojne :) Opiszę wszystko, co mi sie przypomni
madzia8181 - Czw Lis 23, 2006 11:34 am

Bardzo dziekuje :)
Będę czekała :)

Misiamo - Pią Lis 24, 2006 7:41 am

Zamiast opisu, który pojawi się niedługo, wklejam jeszcze parę fotek
Myway - Pon Lis 27, 2006 10:54 am

Serce z liścia powaliło mnie:) Cudowne - naprawdę :o
Zazdroszcze ci takich zdolności manulanych i artystycznego myslenia :)

karolina - Nie Lut 11, 2007 1:32 pm

Ladne zaproszenia ale nie w moim stylu!!! tez myslam zeby zrobic wlasnorecznie ale zrezygnowalam gdyz boje,ze zeby mi kazde inne nie wyszlo bo chce aby kazdy dostal takie same :)
Suelen - Nie Lut 11, 2007 3:14 pm

Misiamogratuluję wytrwałości i pomysłowości :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group