Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Zaproszenia - OTO MOJE ZAPROSZENIA

mls - Pią Lis 03, 2006 6:51 pm
Temat postu: OTO MOJE ZAPROSZENIA
Hejka dziewczyny. Oto jest link do stronki z zaproszeniami jakie zamierzamy nabyć wraz z moim K. Tylko dla rodziców, chrzestnych i świadków. Cena nie jest zbyt zachęcająca, więc tyko dla nich. I koniecznie musi być pieczęć :D

:arrow: http://www.zaproszenia-sl...eryCzerpane.php

numer 3 lub 5.

Napiszcie tylko szczerze co sądzicie o takim wyborze.

Dokładnie chodzi mi o sam papier, a nie o nadruk, bo nadruk zależy od okazji. Ja takie miałam zaproszenie na stódniówkę :D

szczako - Sob Lis 04, 2006 1:14 am

z czymś takim się jeszcze nie spotkałam.
1. czy w środku wygląda to tak, jak z tymi herbami na początku
2. jak to się w "pocztę polską" pakuje?

szczerze, to te herby raczej nie dla mnie.
co innego, jeżeli ktoś pochodzi z rodziny Radziwiłłów, bądź innych Czarotryskich, ale jakoś tak "na codzień", to nie bardzo :roll:

mls - Sob Lis 04, 2006 8:59 am

My akurat nie będziemi mileli herbów. Będziemy mieli staropolskie, bo jest kilka typów do wyboru. Jeżeli się wręcza osobiście to można tylko zaproszenie podać, bądź też zapakowac je w specjalne podłużne pudełeczko. A co wysłanioa przez pcztę polską to nie ma problemu. Wystarczy tylko złożyć zaproszenie, ale w tery bez pieczęci. Aha za pieczęć płaci się dodatkowo ok. 2- 2,5 pln. tak jak za pudełeczko.

Staropolskie w środku wygląda całkiem prosto. Jest to po prostu ''stary papier'', nierowne brzegi( brzegi mogą być opalone) i czcionka staropolska. My jednak nie wybieramy tej czcionki.

Pozdrawiam :D

imbrulka - Sob Lis 04, 2006 4:45 pm

Mls, szczerze mówiąc mnie te zaproszenia nie zachwyciły. Po prostu nie są w moim guście, wolałabym coś lżejszego, bardziej eleganckiego...? Nie wiem.... Te wydają mi się nieco siermiężne. Pieczęcie też do mnie nie przemawiają.
Ale to tylko moje zdanie, życzę trafnego wyboru :D

katarzynka1 - Sob Lis 04, 2006 4:52 pm

Może jakaś dziwna jestem ale miałam problem z otczytaniem wyrazów :oops:
Za dużo czasu przed komputerem spędzam i do drukowanych literek się przyzwyczaiłam :D

Niestety zaproszenia mnie osobiście się nie podobają - chyba wolę tradycyjne, oklepane wzory :D

fiona83 - Sob Lis 04, 2006 5:28 pm

Jakby to w słowa ubrać ...
Jak dla mnie - na siłę stylizowane :roll: Jako zaproszenie na turniej rycerski do Golubia-Dobrzynia to i owszem, ale na wesele niekoniecznie.
Chyba, że rzeczywiście byłoby w zamku (ale z tego co wiem, to chyba wybraliście hotel "Zacisze" ?).

Nie w moim guście, ale na szczęście w Waszym :mrgreen:

mls - Sob Lis 04, 2006 6:23 pm

Wierz mi chcieliśmy wziąźć ślub w zamku, ale nie stać nas na to.

Jak kupię zaproszenia to wkleję dokładne zdjęcia. Nasze są zdecydowanie skromniejsze. Na stronie jest zaproszenie na bal. U nas nie będzie herbów, zamku. Tylko napis zaproszenie i tekst zaproszenie. Chodziło mi o papier na jakim jest zrobione zaproszenia. A zależy mi na tym, aby wyglądało na stare, a najlepszy byłby papirus.

:arrow: Papier czerpany zwijany w rulon z niregularnymi brzegami związany sznurkiem z pieczęcią lakową

:arrow: Papier czerpany zwijany w rulon z nieregularnymi brzegami związany wstążką z pieczęcią lakową.

To co znajdzie się na zaproszeniu to indywidualna sprawa. Jak ktoś chce to mogą być nawet różowe, latające słonie. Nadruk jest do uzgodnienia :D

fiona83 - Sob Lis 04, 2006 6:33 pm

mls napisał/a:
Wierz mi chcieliśmy wziąźć ślub w zamku, ale nie stać nas na to.


A kto by nie chciał ;) Nie bierz tego tak bardzo do siebie, naprawdę. Po prostu pytałaś o opinię, więc ją wyraziłam.

mls napisał/a:
Chodziło mi o papier na jakim jest zrobione zaproszenia


Jeśli o to chodzi, to papier jest super :)

mls - Sob Lis 04, 2006 6:55 pm

fiona83 napisał/a:
Nie bierz tego tak bardzo do siebie, naprawdę.


Nie wzięłam :D Ale mam nadzieję, że już teraz nie będzie takich nieporozumień :D

Osobiście to zaprezentowane na stronie zaproszenie jak dla mnie też jest zbyt bogate :D
Ale skoro komuś sie podobało.

Szkoda, że nie można zrobić na pairusie :(

sails - Wto Lis 07, 2006 9:47 pm
Temat postu: za dużo dzieje się na tym zaproszeniu
Zaproszenia na papierze czerpanym są śliczne i niepowtarzalne - ale dość kosztowne o ile pamiętam. Mnie się podobały te, w których papier grał główną rolę :) Tzn skromniejsze, "plastyczne" i delikatne. Jak tylko wybierzesz - daj znać :D
mls - Sro Lis 08, 2006 6:50 pm
Temat postu: Re: za dużo dzieje się na tym zaproszeniu
sails napisał/a:
Mnie się podobały te, w których papier grał główną rolę :) Tzn skromniejsze, "plastyczne" i delikatne. Jak tylko wybierzesz - daj znać :D


Już kupiłama na allegro. Teraz czekam na paczkę. Są delikatne tylko tekst i wierszyk. Jak dostane to zrobię zdjęcie i je zamieszczę :D

sails - Czw Lis 09, 2006 2:36 pm
Temat postu: Re: za dużo dzieje się na tym zaproszeniu
mls napisał/a:
sails napisał/a:
Mnie się podobały te, w których papier grał główną rolę :) Tzn skromniejsze, "plastyczne" i delikatne. Jak tylko wybierzesz - daj znać :D


Już kupiłama na allegro. Teraz czekam na paczkę. Są delikatne tylko tekst i wierszyk. Jak dostane to zrobię zdjęcie i je zamieszczę :D


Już się nie mogę doczekać :lol:

mls - Pią Lis 10, 2006 9:24 pm

Jak na razie. Odebrałam zaproszenia na ślub i wesele. Teraz czekam na te z papieru czerpanego :D
Agati - Pią Lis 10, 2006 9:27 pm

Mls wstaw i pochwal się zakupem :D

Przecież wiesz, że my tu takie ciekawskie jesteśmy :wink:

bruni - Pią Lis 10, 2006 10:24 pm

nie podobają mi sie:(
mls - Sob Lis 11, 2006 12:11 pm

oto zaproszenia na wesele:



a oto zaproszenia na ślub:




Jak dostanę te z czerpanego papieru to wkleję :D

Oto one( są jaśniejsze niż wcześniej planowałam, długo nie mogłam się zdecydować jaki kolor wybrać, ale w końcu udało się :D , do tego taka czcionka jaka jest na zdjęciu :D ):

kochecka - Nie Mar 18, 2007 1:01 am

bardzo fajne :)

my też jesteśmy zwolennikami papieru czerpanego!

to jest zdjecie naszych zaproszen

[ Dodano: Nie Mar 18, 2007 12:06 am ]
uuups nie wyszło

Ilona83 - Nie Mar 18, 2007 9:29 pm

a nam podobają sie takie :lol: , teraz tylko wybór które :)

zaproszenie 1

zaproszenie 2

zaproszenie 3

zaproszenie 4

zaproszenie 5

zaproszenie 6

lmyszka - Nie Mar 18, 2007 9:31 pm

5 i 6 to chyba to samo :) właśnie je bym obstawiła tamte mi się nie podobaja no ewentualnie jeszcze 1 ale inna kolorystyka :)
kochecka - Nie Mar 18, 2007 10:44 pm

zdecydowanie 5 lub 6! a mozna zapytac ile kosztuje jedna sztuka?
ancia19 - Nie Mar 18, 2007 10:53 pm

Ilona83 napisał/a:
a nam podobają sie takie :lol: , teraz tylko wybór które :)

zaproszenie 1

zaproszenie 2

zaproszenie 3

zaproszenie 4

zaproszenie 5

zaproszenie 6


dla mnie jedynie nr 4

fiona83 - Nie Mar 18, 2007 10:55 pm

Kurczę, a dla mnie wszystkie takie nijakie :| :roll:
Agnieszka19 - Pon Mar 19, 2007 12:05 am

Jak dla mnie też najlepsza jest 4 :smile:
nieszka - Pon Mar 19, 2007 10:54 am

z tych wszystkich to tylko 4 i to jeszcze tak z przymusu
mischelle22 - Pon Mar 19, 2007 11:14 am

Dwa ostatnie :)
asia84 - Pon Mar 19, 2007 12:13 pm

ja uważam, że 4 :)
soseczka - Pon Mar 19, 2007 1:47 pm

takze stawiam na dwie ostatnie propozycje.
mila1982 - Pon Mar 19, 2007 2:34 pm
Temat postu: zaproszenia
2 ostanie..podobne nawet do moich troszeczke
Balbina - Pon Mar 19, 2007 5:18 pm

?adne jakoś mnie nie zachwyca :(
magdallena - Pon Mar 19, 2007 7:38 pm

może 4, ale ten błękit ?? ? No nie wiem
gosc - Pon Mar 19, 2007 7:44 pm

mnie podoba się 1 i 4

zamieszczam też nasze


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group