Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Zaproszenia - Moje zaproszenia na wesele i ślub oraz naklejki na butelki

kamui - Sro Lip 19, 2006 1:47 am
Temat postu: Moje zaproszenia na wesele i ślub oraz naklejki na butelki
My wszystko robimy sami :) Tzn ja robie i tylko czekam na opinie M. Przy zaproszeniach na wesele zrobilem projekt a drukowalismy w drukarni (niestety nie mam teraz adresu pod reka M ma na pewno) Bardzo mila obsluga i wykonanie tez super Wczesniej moglismy zobaczyc probki i poprawic ewentualne bledy (moje niedopatrzenia) :) Zamieszczona wersja jest jeszcze robocza (przed wprowadzeniem poprawek, zmiana czcionek itp)

Na sam ślub drukowalismy juz sami zaproszenia robione przez nas. Wykorzystalem do ciecia nozyce krawieckie mojej mamy i uzyskalem w ten sposob krawedzie w "zabki" (fotke moze wrzuce za jakis czas razem ze zdjeciem zaproszenia tego powyzej)

Wykorzystalismy motyw z tych zaproszen rowniez do zaproszen rozsylanych mailem Ponizej wzor :)


Ten sam motyw znajdzie sie na naklejkach na butelki tylko jeszcze nasze zdjecie chcemy w srodek wrzucic. Zmienilismy tekst na naklejkach bo okazalo sie wczoraj ze znajomi na ktorych weselu bylismy mieli taki sam :) na zaproszeniu tez mamy wierszyki takie same :) Ale zaproszenia juz porozwozone


Do slubu juz tylko 25 dni wiec poza praca latamy za wszystkim (napoje, jedzenie, orkiestra, ja jeszcze koszuli nie mam, wystroj kosciola musimy zalatwic) Ogolnie roboty wiele Ciekawe co to bedzie tydzien przed Na szczescie mam 2 dni przed slubem wolne :) Zapraszamy wszystkich forumowiczow na nasz slub pozdrawiam znajomych :) Szczegolnie Vanilia i Emilkaa :)

kryszka - Sro Lip 19, 2006 8:42 am

Fajny pomysł z tą mangą :ok:


P.S. Zmieniłam tytuł na bardziej czytelny.

laryssa - Sro Lip 19, 2006 1:13 pm

Sliczne :!: :!: :!: Podziwiam Was za reczna robotke, do tego trzeba miec smykalke i jeszcze troche czasu zeby biegac nad tym wszystkim.
Pusiak - Pią Lip 21, 2006 3:05 pm

Bardzo fajne :)
kamui - Pią Lip 21, 2006 7:56 pm

Dzieki rzeczywiscie troche sie narobilem przy tym Dobrze ze mielismy namiary na ta drukarnie Teraz drukuja nam te etykiety na alkohol juz ponacinane i nie bedziemy sie meczyc z wycinaniem tylko od razu naklejac :)
misia-misia - Wto Sie 08, 2006 4:59 pm

Bardzo orginalne te zaproszenia :wink: fajny pomysł :wink:
dzarusia - Wto Sie 08, 2006 5:07 pm

powiem szczerze, że jestem zachwycona ... jako fanka anime i manga najbardziej zachwyciło mnie zaproszenie ... cudo :)
Klaudia22 - Wto Sie 08, 2006 5:08 pm

Bardzo fajny pomysł ze wszystko w jednym typie :) Mi sie chyba tak nie uda bo nie mam takich zdolności :(
kamui - Wto Sie 08, 2006 8:42 pm

:) Dzieki dzieki :) Dobrze ze moja M miala znajomosci w drukarni. Za 200 naklejek na alkohol placilismy 50zl a okazalo sie ze naklejek jest wiecej :shock: cos okolo 230 :D Za te 60 zaproszen na slub i wesele tez dalismy jakies grosze i jestesmy naprawde zadowoleni z ich uslug.
evcia84 - Wto Sie 08, 2006 8:44 pm

Super pomysł :)
kamui - Pią Sie 25, 2006 10:00 pm

jeszcze raz dziekuje :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group