Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Zdrowie i Uroda - kolorowe soczewki

mmichalina - Wto Wrz 14, 2004 9:15 pm

Mój narzeczony to soczewkowiec a ja, ponieważ nie mam wady wzroku, kupiłam sobie kolorowe soczewki. Jestem blondynką o niebieskich oczach wiec jak zmieniłam kolor na brąż to każdy stał w szoku, coś im nie pasowało tylko nie wiedzieli co.... :zdziwko:
Ewela - Sro Wrz 15, 2004 10:58 am

Czy wiecie w jakiej cenie sa kolorowe soczewki?Gdzie można je korzystnie kupić?
gosiaczek - Czw Wrz 16, 2004 9:46 am

My też nosimy :) Oboje.
Niedawno wydałam na kolorowe i nie moge nosic, bo mi zasłaniają widok :( Nie zmienię sobie oczu na fioletowe

Pusiak - Pią Lip 01, 2005 9:33 am

Dziewczyny, czy któraś z Was wie, ile kosztują kolorowe soczewki :?: Bo tak sie zastanawiałam, czy by sobie nieco bardziej zielonych oczków na ślub nie zrobić :D
Alma_ - Wto Mar 14, 2006 9:22 am

Podnoszę wątek, bo mnie tez to interesuje - jak wygląda sprawa ze zmianą (intensyfikacją) koloru za pomocą soczewek?
Pusiaku, zdecydowałaś się ostatecznie?

szczako - Wto Mar 14, 2006 9:36 am

ja nie nosze, ale kolezanka od dawna korzysta (nawet z fioletowych), wiec moge sie dowiedziec.

zaraz do niej napisze.

a tu artykuly na temat:
http://serwisy.gazeta.pl/...09,1494131.html

http://serwisy.gazeta.pl/...209,748327.html

Pusiak - Wto Mar 14, 2006 12:03 pm

Nie, odwiodła mnie od tego okulistka :) Powiedziała, że mam nieprzyzwyczajone oczy i może sie to skończyć bardzo niemiło (choć nie musi :) ) Więc sie jednak nie zdecydowałam :)
Miau - Sro Mar 15, 2006 12:43 pm

A ja nosiłam kolorowe soczewki, szafirowe i zielone, na przemian. Wyglądały bosko. Miesięcznie płaciłam ok. 70 zł w vision express w Warszawie- jakiś czas temu, teraz sa droższe.
I oczy miałam bardzo niebieskie i bardzo zielone:)

myszka - Sro Mar 15, 2006 7:01 pm

no ja tez bym sobie chetnie zmienila kolorek na np. zielony
ale mam piwne oczy, pewnie nic by z tego nie wyszlo :(

Kot - Sro Mar 15, 2006 7:31 pm

Kiedyś dawono temu byłam bliska zakupu zielonych... ale coś mnie powstrzymało. Czekam na wieści od koleżanki Szczako :30: Bo nie powiem byłaby to kusząca wizja :roll:
Miau - Sro Mar 15, 2006 7:46 pm

Myszka, jeżeli dobrze dobierzesz odcień, to oczywiście, że soczewki zmienią Twój kolor:-)
Edi - Sro Mar 15, 2006 7:50 pm

Ja też od jakiegoś czasu noszę się z zamiarem zintensywnienia koloru moich oczu.
Marzą mi się śliczne intensywnoniebieskie soczewki ale to troche drogie jest :roll:

Miau - Sro Mar 15, 2006 7:53 pm

Edi, a ile miesięczne kosztują teraz?
Mi teraz nie wolno nosić soczewek, bo mam astygmatyzm:-/

Edi - Sro Mar 15, 2006 7:59 pm

Miau napisał/a:
Edi, a ile miesięczne kosztują teraz?
Mi teraz nie wolno nosić soczewek, bo mam astygmatyzm:-/


Np. jak kupisz jedną parę na 30-dni to kosztują około 80 zł a jeśli od razu 3 pary to około 200 zł, jeszcze zależy jaki sklep i jakiej firmy soczewki 8)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group