Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Zdrowie i Uroda - problemy z brzuszkiem

sloneczko - Wto Mar 07, 2006 9:03 pm
Temat postu: problemy z brzuszkiem
Czesc dziewczyny.
Czy macie jakas rade na wzdety brzuch. Cierpie na to juz od dluzszego czasu. Co bym nie zjadla to brzuch mam jak balon. Mam bardzo slaba przemiane materii. Poradzcie mi cos.

kryszka - Wto Mar 07, 2006 9:29 pm

Suszone śliwki, dużo jabłek, pieczywo pełnoziarniste, musli, generalnie potrawy z błonnikiem. Regularna gimnastyka też pomaga.
szczako - Sro Mar 08, 2006 9:45 am

popieram sugestie kryszki.
a od siebie moge jeszcze dodac, ze tez mailam podobne problemy. jednak po dwoch tygodniach dietki SB zniknelo jak reka odjal.
musisz sprobowac zmienic spowob odzywiania sie. co jesz, o jakich porach, ...

Dotka - Sro Mar 08, 2006 11:31 am

Zgadzam się z Kryszką i Szczako. Należy zmienić sposób odżywiania. Znam ten ból.

Kryszka napisała:
Cytat:
Suszone śliwki, dużo jabłek, pieczywo pełnoziarniste, musli, generalnie potrawy z błonnikiem.
ja do tego jeszcze podjadałam ziarenka słonecznika.
FifthAvenue - Czw Mar 09, 2006 11:08 am

Jablka...... A ja wlasnie po jablkach mam strasznie wydety brzuch :-( bardzo lubie, ale jak tylko zjem to od razu mi sie balonik robi. Malo tego, jablka u mnie strasznie wzmagaja apetyt.
Ale sliwki suszone ok. Podobno kompot z suszonych owocow jest bardzo dobry na trawienie i przemiane materii. Taki jak na Wigilie.

szczako - Czw Mar 09, 2006 11:10 am

FifthAvenue napisał/a:
Ale sliwki suszone ok. Podobno kompot z suszonych owocow jest bardzo dobry na trawienie i przemiane materii. Taki jak na Wigilie.


owszem. nie bez powodu podaje sie go wlasnie po swiatecznym obrzarstwie :)

sloneczko - Czw Mar 09, 2006 2:21 pm

no wlasnei ja tez zabardzo nie moge jesc jablek bo od razu mam duzy brzuch. to okropne uczucie.

[ Dodano: Pią Mar 10, 2006 5:33 pm ]
a co to jest dieta SB? kurcze nei wiem


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group