Forum Weselne miasta £odzi
Forum weselne, wesele i ¶lub w £odzi i woj. ³ódzkim

Sprawy ¶lubno-weselne - Ksi±¿ka dla przysz³ych panien m³odych

Agatka_P - Wto Sty 03, 2006 12:33 pm
Temat postu: Ksi±¿ka dla przysz³ych panien m³odych
Polecam ksi±¿kê "Przed¶lubnik" w³a¶nie jestem w trakcie czytania i bardzo mi siê podoba





PRZED?LUBNIK. Porady dla narzeczonej
Nissinen Sheryl
Przek³ad: Jolanta Bartosik, ISBN 83-89120-34-8, format A5, oprawa miêkka, 168 stron
Wydawca: Gdañskie Wydawnictwo Psychologiczne


Sheryl Nissienen w swojej ksi±¿ce przedstawia ¶lub jako inicjacjê. Szczegó³owo opowiada o prze¿yciach zwi±zanych z ceremoni± za¶lubin, nie pomijaj±c tematu napiêcia, które bierze siê ze sprzecznych emocji targaj±cych narzeczonymi.
Kobieta planuj±ca wyj¶æ za m±¿ znajdzie w tej ksi±¿ce informacje, które pozwol± jej przygotowaæ siê do nowego, wspólnego ¿ycia, prze¿yæ dzieñ ¶lubu w pe³ni ¶wiadomie i z rado¶ci± oraz po³o¿yæ zdrowe podwaliny pod przysz³e ma³¿eñstwo. Przedstawione tu historie s± inspiruj±ce, buduj±ce i zosta³y piêknie opowiedziane. Zalecamy tê lekturê wszystkim narzeczonym.

bajeczka - Wto Sty 03, 2006 3:38 pm

Ile ona kosztuje? I gdzie kupi³as? :)
Agatka_P - Wto Sty 03, 2006 3:39 pm

Ja akurat po¿yczy³am w bibliotece ale tak jak patrzy³am w necie to 18 z³
bajeczka - Wto Sty 03, 2006 9:08 pm

takie ksi±¿ki s± w bibliotece? :woooow:
Agatka_P - Wto Sty 03, 2006 9:09 pm

No i to do tego w uczelnianej :)
szczako - Pon Sty 09, 2006 3:14 pm

my na Swieta od Siostry i Szwagra dostalismy ksiazke '1001 pytan, ktore nalezy zadac przed slubem' (albo cos w tym stylu, ksiazka jest w domu, a tytulu dokladnie nie pamietam).
juz zaczelismy ja z M. 'przerabiac' :)

bajeczka - Pon Sty 09, 2006 4:18 pm

Agatka_P napisa³/a:
No i to do tego w uczelnianej :)

No to przepad³o bo ja juz po studiach :(

Agatka_P - Pon Sty 09, 2006 4:22 pm

bajeczka napisa³/a:
Agatka_P napisa³/a:
No i to do tego w uczelnianej :)

No to przepad³o bo ja juz po studiach :(

Ale mo¿e by³a by w zwyk³ej bibliotece?? Albo kupisz sobie bo nie jest taka droga

Agnesia - Czw Sty 12, 2006 8:23 pm

To ja mogê poleciæ jeszcze jedn± ksi±¿kê dla narzeczonych:
Laura Wolf "Dziennik szalonej narzeczonej"
Pocz±tek dwudziestego pierwszego wieku to w Nowym Jorku czas kobiet wyzwolonych, samotnych z wyboru, nie uznaj±cych instytucji ma³¿eñstwa. Jedn± z nich jest Amy Thomas, rezolutna trzydziestolatka, niemi³osiernie wykpiwaj±ca swe zamê¿ne i zatêczone przyjació³ki. Do czsu. Bo kiedy pewnego piêknego dnia jej ch³opak Stephen prosi j± o rêkê, Amy odkrywa mroczne i niebezpieczne aspekty bycia zarêczon±. Jest tyle spraw do za³atwienia! Amy zachowuje siê, jakby dotknê³a j± choroba - choroba szalonych narzeczonych! A kiedy znajdzie ju¿ sukniê, miejsce na wesele, zamówi jedzenie, zespó³ muzyczny, wci±¿ pozostaje jak¿e wa¿ny zakup - buty!
"Dziennik szalonej narzeczonej" to lekka, zabawna lektura, polecana zw³aszcza tym, którzy zamierzaj± stan±æ na ¶lubnym kobiercu. Czytajcie i uczcie siê! I lepiej nie próbujcie powtarzaæ tego w domu...
Fragment ksi±¿ki:
"MÓJ ?LUB ZACZYNA£ SI? ZA NIECA£E DWADZIE?CIA MINUT, a tymczasem tkwi³am na parkingu przed supermarketem z popkornem miêdzy zêbami i waniliowymi lodami kapi±cymi na sukienkê. Nieub³agalnie zbli¿a³a siê katastrofa zbyt wielka, by mo¿na j± by³o ogarn±æ my¶³ami. Czy¿by po roku ¿mudnych przygotowañ wszystko mia³o siê skoñczyæ w³a¶nie tak?"

bajeczka - Czw Sty 12, 2006 8:39 pm

A ja do³o¿e "?luby innych ludzi" Noah Hawley.

Jest to opowie¶æ o fotografie ¶lubów, która nie mo¿e u³o¿yæ sobie swojego zycia prywatnego i poznac tego jednego z którym kto¶ inny zrobi jej zdjecie przed o³tarzem. :D

Pozycja z gatunku Dziennika Brighet Jones :mrgreen:

Agatka_P - Pon Kwi 24, 2006 11:12 am

Ksi±¿ka
szczako - Pon Kwi 24, 2006 11:25 am

a ja zapomnialam napisac, ze 'przerobilismy' z M. ta ksiazke, o ktorej pislam.

przydatna. nie wszystkie rozdzialy nas dotyczyly, ale ksiazka dostarczyla kilku ciekawych tematow do rozmow.

ewig - Pon Kwi 24, 2006 12:06 pm

szczako napisa³/a:
a ja zapomnialam napisac, ze 'przerobilismy' z M. ta ksiazke, o ktorej pislam.

przydatna. nie wszystkie rozdzialy nas dotyczyly, ale ksiazka dostarczyla kilku ciekawych tematow do rozmow.



Monika Mendez Leahy
"1001 pytañ, które warto zadaæ przed ¶lubem"

To ta ksiazka?

Z opisu wnioskuje,ze moze byc interesujaca :hyhy:

szczako - Pon Kwi 24, 2006 12:23 pm

ewig napisa³/a:
Monika Mendez Leahy
"1001 pytañ, które warto zadaæ przed ¶lubem"

To ta ksiazka?

Z opisu wnioskuje,ze moze byc interesujaca :hyhy:


dokladnie ta. :)

FifthAvenue - Pon Maj 01, 2006 2:32 pm

ja tez chce poczytac takie ksiazki....... ale chyba musze mame wyslac w Polsce na zakupy..... chociaz jesli wroce na poczatku wrzesnia, to i tak bede miala duzo czasu, zeby je przeczytac, prawda ? mam nadzieje, ze zdaze sobie przyswoic wszystkie absolutnie wazne informacje przed slubem :wedding: :wedding: :wedding: [smilie=4.gif]
Megusia - Czw Cze 29, 2006 9:56 am

Niedawno przeczyta³am "Dziennik szalonej narzeczonej". Muszê przyznaæ, ¿e to lekka i ciekawa lektura, która zwróci³a moj± uwagê na pewne sprawy. Zrozumia³am, ¿e nie warto siê przejmowaæ drobiagami, choæ wiadomo, ¿e ka¿da Panna M³oda chce, aby ten dzieñ by³ idealny. Postaram siê jednak nie zostaæ Szalon± Narzeczon± :)
Amira - Nie Gru 13, 2009 8:19 pm

A ja polecam "Poradnik panny m³odej czyli jak zorganizowaæ ¶lub i wesele" wydane wspnie z tvn :) fajnie i przystepnie napisane :)
izunia_82 - Nie Gru 13, 2009 10:04 pm

Amira faktycznie dobra. S³ysza³am opinie o tej ksi±¿ce i same pozytywne. :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group