Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Sprawy ślubno-weselne - Gdzie śpicie po weselu

joa - Pią Lut 11, 2005 4:54 pm
Temat postu: Gdzie śpicie po weselu
Zastanawiam sie gdzie spać po weselu-czy wracac do własnego domu pełnego przyjezdnych gości, czy wynająć sobie pokój w hotelu?
Pytanie kieruje oczywiście do kogoś, kto miał /ma podobna sytuację, a nie do tych , ktorzy maja apartament w cenie sali weselnej.
Ja robię wesele w restauracji i tam nie ma mozliwości noclegu.

pipi - Pią Lut 11, 2005 5:00 pm

Ja miałam pokój w cenie wesela, tylko mnie nie bij :wink: .
Mogę Ci powiedzieć, że po weselu spało się kiepsko. 7 rano hotel właśnie ożywia się słychać zamykane i otwierane drzwi i ruch na korytarzach.

A w domu przy gościach, trzeba się liczyć z dowcipkami, kawałami i wściubianiem nosa do Waszego łóżka - oczywiście to zależy od gości :graba:

joa - Pią Lut 11, 2005 5:14 pm

:) ) Nie bede bic ;) )
Pipi, a gdzie Ty miałas wesele?
Kurcze-musze wybrac miedzy trzaskaniem drzwiami a tłumem ludzi w domu...
Chyba wybiore trzaskanie, moja fotografka-przyjaciółka tez wyraziła chęć zamieszkania w tym hotelu-zjemy sobie w 4 sniadanko.... /mnie konkretnie chodzi o Grand, bo to na przeciwko/

gosiaczek - Pią Lut 11, 2005 10:24 pm

My wrócimy do naszego własnego mieszkania SAMI :) )) Ogon mi sie merda na samą muśl. Przyjezdni goście będą spać u rodziców ew. w hotelu.
Myślę, że na Twoim miejscu też wybrałabym trzaskanie

Agni - Sob Lut 12, 2005 12:28 pm

my mieszkamy w kawalerce - więc u nas nie będzie noclegowni - tzn. wracamy tam na pewno i w kimono ;)
Zręsztą wszyscy którzy przyjeżdzają (od strony mojego lubego) nie nocują bo mają wynajęty autokar :lol:
Inni goście są z Łodzi i nie mam problemu.

Jednak gdybym miała tak jak ty Joa - to pewnie też bym nad tym hotelem pomyślała - zresztą chyba już nie będziesz miała okazji przespac się w GrandHotelu w Łodzi :mrgreen:

joa - Sob Lut 12, 2005 3:26 pm

Coraz bardziej dojrzewam do tego hotelu-no i faktycznie-pewnie to jedyna moja okazja , zeby zamieszkać w łodzkim Grandzie :)
Zwłaszcza, ze doba hotelowa do 14h wiec nie ma niebezpieczeństwa, ze tylko połozymy sie spać, a trzeba sie będzie wyprowadzac :)
Skąd tylko brac te pieniądze na wszystko...:(

gambi - Sob Lut 12, 2005 3:58 pm

Ja na Twoim miejscu tez zdecydowalabym sie na hotel, zwlaszcza ze doba hotelowa jak piszesz jest do 14.
My bedziemy mieli pokoj w cenie wesela i naprwde bardzo sie ciesze na mysl ze nie bede musiala wracac na te noc do mojego pokoju i domu pelnego gosci :wink:
moze udaloby Wam sie dogadac w sprawie jakichs znizek z okazji slubu, zawsze warto probowac.

just_Kate - Sob Lut 12, 2005 7:26 pm

Zniżek, albo może jakiegoś dodatku w postaci np. szampana.. ? :lol: :wink:

Dziewczyny, jedno przypomnienie - doba hotelowa dobą hotelową, ale ze śniadaniem - które jest zazwyczaj w cenę wliczone - nie będą czekać do południa. :lol: Chyba że wam na śniadaniu nie zależy.

Asiek - Sro Lut 23, 2005 4:42 pm

My spędziliśmy kilka dni w apartamencie hotelowym. Nie był wliczony w cenę wesela.
Aczkolwiek, jak pani w recepcji dowiedziała się, że właśnie bierzemy ślub policzyła nam cenę prawie jak za normalny pokój, a apartament był, hmmm, mniam! :serduszka:

megi - Sro Lut 23, 2005 5:54 pm

Ja też bym wybrala hotel. Osobiście mamy juz mieszkanko, i wrócimy do siebie, i oczywiscie nikogo nie nocujemy, bo mamy jeden pokoik, i po co ktos nam ma przeszkadzac w odpoczywaniu :wink:
aggna - Pią Lut 25, 2005 12:46 am

Ja po weselu bede spac w moim przyszlym domu czyli u mojego K. Mnie nie przeszkadza ze bedzie duzo gosci spalo. I tak prawdopodobnie nici z nocy poslubnej - bo napewno bedziemy zmeczeni.
megi - Pią Lut 25, 2005 2:07 pm

Myślę że ta noc i tak u was będzie, zmęczenie wa w niczym nie przeszkodzi!!! :wink:
Pusiak - Czw Mar 31, 2005 10:54 am

Ja mam nadzieje, że do czasu wesela wyremontujemy Nasze mieszkanko i będziemy mogli tam wrócić... a jak nie... to jeszcze nie wiem.... Moi goście w dużej części wracaja do warszawy, a co z reszta to jeszcze nie wiem czy hotel, czy rodzina Misia ich przenocuje...
Mika - Czw Mar 31, 2005 11:06 am

Pusiak napisał/a:
Ja mam nadzieje, że do czasu wesela wyremontujemy Nasze mieszkanko i będziemy mogli tam wrócić... a jak nie... to jeszcze nie wiem.... Moi goście w dużej części wracaja do warszawy, a co z reszta to jeszcze nie wiem czy hotel, czy rodzina Misia ich przenocuje...

Powodzenia my też remontujemy nasze mieszkanko mamy zamiar skończyć przed 10.09.2005, powinno się udać bo jesteśmy już w połowie :) choć najgorsze przed nami - remont kuchni :(

Pusiak - Czw Mar 31, 2005 2:23 pm

Tak szczerze mówiąc to jeszcze nie zaczęliśmy :( Na razie mieszkanko jest wynajmowane studentom, którzy będą tam mieszkać do początków lipca, dopieropotem może wkroczyć ekipa remontowa... Ale miejmy nadzieję, że jeśli wszystko rozsądnie zaplanujemy, to w dwa i pół miesiąca sie ze wszystkim wyrobią :D
Mika - Czw Mar 31, 2005 9:40 pm

Pusiak napisał/a:
Tak szczerze mówiąc to jeszcze nie zaczęliśmy :( Na razie mieszkanko jest wynajmowane studentom, którzy będą tam mieszkać do początków lipca, dopieropotem może wkroczyć ekipa remontowa... Ale miejmy nadzieję, że jeśli wszystko rozsądnie zaplanujemy, to w dwa i pół miesiąca sie ze wszystkim wyrobią :D

Jeśli wszystko przygotujecie-kupicie (np. tapety, panele, płytki itp) to napewno się uda zdążyć. Trzymam kciuki :spoko: W naszym przypadku jak już wcześniej wspominałam najgorsze przed nami w dodatku ja tutaj muszę mieszkać a to powoduje przeciąganie się tego wszystkiego :(

joa - Pią Kwi 01, 2005 2:54 pm

A ja sie załamałam , pieniedzy mi brak...potrzebuje zrobic kuchnie-lodowke, pralke, zmywarke, kuchenke+meble-najmniej 8 tysiecy + łazienka, o ktorej na razie wole nie myslec...No i cykliniarz....
Musze wygrac w totolotka i to w najblizsza sobote !

Alma_ - Nie Mar 12, 2006 9:33 pm

Zdecydowanie jestem za nocą poślubna w spokojnym miejscu, a nie np. w domu rodziców, gdzie nocują goście. My też wybierzemy pokój w hotelu, w którym odbędzie się wesele, bo sami mieszkamy 130km dalej, więc powrót niewykonalny.

Ale zupełnie niezrozumiała była reakcja mojej mamy, kiedy jej o tym powiedziałam (jako o jednym ze szczegółów, nie traktując jako istotny problem) - zdziwiła się, że w hotelu, a nie we "własnym domu"? :shock:
Z tym, że dla nas ten "własny dom" miałby oznaczać dom rodziców Ł. lub moje panieńskiw mieszkanie, gdzie oboje nie mieszkamy od 3 lat. Co w tym dziwnego, że chcielibyśmy mieć odrobinę prywatności po ślubie? :roll:

strawberrytea - Nie Mar 12, 2006 9:56 pm

Alma, nic dziwnego!!! Bardzo dobry pomysł!!!
My w noc poślubną mieliśmy całe mieszkanie dla siebie :) Noc+ jeszcze przedpołudnie :) Oj, jak sobie przypomne... :wink:

Linka - Pon Mar 13, 2006 8:30 am

Alma - fajny pomysł z tym pokojem. Też mi się tak marzyło, ale my po ślubie wróciliśmy do rodziców męża, bo u moich spali goście, a nasze mieszanko było przed remontem.
Alma_ - Pon Mar 13, 2006 10:00 am

Linka napisał/a:
Alma - fajny pomysł z tym pokojem.

Szczególnie, że pokój jest gratis :mrgreen:

W ogóle Boryna oferuje pokoje dla gości weselnych w bardzo atrakcyjnych cenach (80zł za pokój, obojętnie, ile śpi w nim osób), często wychodzi to taniej niż taksówka - a tak można się przespać i rano wracać swoim autkiem.

szczako - Pon Mar 13, 2006 10:03 am

ja tez nie wyobrazam sobie powrotu do domu Rodzicow, badz Tesciow.
tak, jak Amla, mamy pokoj u Synowieckiej za darmo (i do tego jeszcze butelka szampana ...;)).

Dotka - Wto Mar 14, 2006 1:31 pm

My spaliśmy w moim domku rodzinnym. Powiem szczerze, że spalismy króciutko i bylismy bardzo zmęczeni.
nula22 - Czw Mar 16, 2006 11:06 am

my mamy pokój w restauracji w której robimy przyjęcie i uważam że jest to super rozwiązanie tak dla nas młodych jak i dla rodziców. Napewno zostaniemy i wykorzystamy pokój, ale pewnie będziemy smacznie spać bo poprawiny będą od 15 :jezyk1: zastanawiam się czy nie zostać w pokoju jeszcze z niedzieli na poniedziałek juz po całym stresie i się odprężyć :jumpjump:
motylica - Pon Mar 20, 2006 3:12 pm

szczako napisał/a:
ja tez nie wyobrazam sobie powrotu do domu Rodzicow, badz Tesciow.
tak, jak Amla, mamy pokoj u Synowieckiej za darmo (i do tego jeszcze butelka szampana ...;)).


tak właśnie tak :)

my tez u Synowieckeij i też nie wyobrażamy sobie za bardzo nocowania w towarzystwie rodziców bądź teściów i może jeszcze innych członków rodziny :wink:
poza tym jesli my nie będziemy spać w domu rodzinnym to tym samym zwalniamy miejsce dla przyjezdnych gości :)
a my uwijemy sobie gniazdeczko na tę noc w pokoju dla nowożeńców u Synowieckiej :hyhy:

efina - Pon Mar 20, 2006 7:25 pm
Temat postu: My takze tak spedzimy noc poslubna:)
To jest naprawde super pomysl z ta noca poslubna w hotelu lub restauracji w ktorej odbywa sie wesele..Ja juz dawno o tym myslalam sobie i mysle ze na 100%tak wlasnie zrobimy z moim miskiem..Juz powolutku nie moge sie doczekac wesela i tego wszystkiego..ACH..rozmarzylam sie :*

[ Dodano: Pon Mar 20, 2006 7:28 pm ]
Moge was prosic o jakies adresiki internetowe z fajnymi salami weselnymi??Bo my dopiero zaczniemy szukac ale nie wiemy od czego zaczac :?: Prosze :niepewny:

motylica - Pon Mar 20, 2006 7:34 pm
Temat postu: Re: My takze tak spedzimy noc poslubna:)
efina napisał/a:
To jest naprawde super pomysl z ta noca poslubna w hotelu lub restauracji w ktorej odbywa sie wesele..Ja juz dawno o tym myslalam sobie i mysle ze na 100%tak wlasnie zrobimy z moim miskiem..Juz powolutku nie moge sie doczekac wesela i tego wszystkiego..ACH..rozmarzylam sie :*

[ Dodano: Pon Mar 20, 2006 7:28 pm ]
Moge was prosic o jakies adresiki internetowe z fajnymi salami weselnymi??Bo my dopiero zaczniemy szukac ale nie wiemy od czego zaczac :?: Prosze :niepewny:


co do pomysłu to jasen że jest świetny - tm bardziej jesli oragnizuje się te poprawinki w tym samym lokalu- nidzie już nie musisz jeździć i masz chwilę spokoju... bez rodziców ;)

co do namiarów na sale polecam TEN W?TEK

pozdrawiam

Alma_ - Pon Mar 20, 2006 10:48 pm
Temat postu: Re: My takze tak spedzimy noc poslubna:)
motylica napisał/a:
efina napisał/a:
Moge was prosic o jakies adresiki internetowe z fajnymi salami weselnymi??Bo my dopiero zaczniemy szukac ale nie wiemy od czego zaczac :?: Prosze :niepewny:

co do namiarów na sale polecam TEN W?TEK

I jeszcze tutaj :arrow: Strony www sal weselnych w Łodzi i okolicach

*misia* - Wto Mar 21, 2006 7:49 pm

ja też uważam, że spędzenie nocy poślubnej w hotelu to jest super pomysł, zwłaszcza, że można się w spokoju wyspać i wykorzystać jak nazwa wskazuje "noc poślubną" :D a czy znacie jakiś godny polecenia hotel i przykładowe ceny w nim??
sylwia - Wto Mar 21, 2006 7:56 pm

Nie jestem zŁodzi ale moge polecić jeden Motel, w którym raz spałam
Motel Flora, bardzo przytulny, w pokojach jest łazienka, telewizor, telefo, parking, i rano podaja dobre sniadanko. Motel jest ekstra
Kontakt Szczecińska 111 wejscie od ul. Hodowlanej i telefon (042) 6557245

Alma_ - Wto Mar 21, 2006 8:28 pm

*misia*, wydaje mi się, że powinnaś jednak szukać jak najbliżej miejsca wesela, bo może być problem z transportem. A gdzie macie wesele?
*misia* - Sro Mar 22, 2006 7:19 am

Alma_ wesele mamy w Oberży Staropolskiej na Długosza niedaleko naszych domów, ale my chętnie ustapimy w domu miejsca gościom przyjezdnym i będziemy spać w hotelu :lol:
motylica - Sro Mar 22, 2006 9:08 am

sylwia napisał/a:
Nie jestem zŁodzi ale moge polecić jeden Motel, w którym raz spałam
Motel Flora, bardzo przytulny, w pokojach jest łazienka, telewizor, telefo, parking, i rano podaja dobre sniadanko. Motel jest ekstra
Kontakt Szczecińska 111 wejscie od ul. Hodowlanej i telefon (042) 6557245


wszytsko ładnie tylko.... w bezpośredniej okolicy cmentarza :?

Lucky - Sro Mar 22, 2006 9:32 am

A u nas wszystko będzie zależało od tego ilu gości bedziemy musieli przenocować w Łodzi, bo jeśli sporej ilości to też spędzimy noc w hotelu, a jęsli każdy znajdzie sobie transport to wrócimy do naszego domku :mrgreen:
sylwia - Sro Mar 22, 2006 9:34 am

:) to chyba jednak ten motel odpada, ja zapomniałam, nie skojarzyłam,że tam jest w pobliżu cmentarz, ale okna nie wychodzą na cmentarz bo to sie wchodzi tam od drugiej strony.Byłam tam dwa lata temu raz i było cirmno to może dlatego nie zwróciłam na to uwagi
kryszka - Sro Mar 22, 2006 4:40 pm

Nie przesadzajcie z tym cmentarzem przy "Florze". Ani go nie widać z motelu, ani gdyby się nie wiedziało że gdzieś w okolicy jest cmentarz nikt by go nie "widział". Uważam, że to naprawdę krzywdząca i odstraszająca opinia, bo motel, jak i jedzenie są super! :D
Klaudia22 - Sro Mar 22, 2006 5:07 pm

My bedziemy spać tam gdzie zawsze w domku w moim pokoiku :)
Oli - Wto Mar 28, 2006 9:14 pm

..my zostajemy po naszym weselu w hotelu w ktorym bedziemy miec wesele.
Wydaje mi sie , ze to jak dla nas najlepsza opcja. Wielu gosci bedzie przyjezdnych i nie wyobrazamy sobie, by miec nasza noc poslubna w domu z goscmi lub z rodzicami. Chcemy byc sami i cieszyc sie spokojem..i naszym poslubnym pokojem ;-)

bajeczka - Sro Mar 29, 2006 8:49 pm

Zdaje się, żer trzeba bedzie załatwic jakiś pokój w hotelu, bo z rodziną w domu to mi sie jakoś nie usmiecha ;)
emilkaa - Czw Mar 30, 2006 11:06 am

Jakos tak troszke nie rozumiem tej dyskusji....
Dla mnie oczywiste jest ze sie spi w swoim nowym domu, nie wyobrazam sobie inaczej.. w koncu po nocy poslubnej MAZ ma mnie przeniesc symbolicznie przez prog i od tej pory mamy zaczac nowe zycie... czyz nie??
ROzumiem jednak jesli ktos ma daleko do sali czy jak....
Ja nie wyobrazam sobie inaczej niz juz do tego czasu miec zalatwione mieszkanie i byc do niego wniesiona wlasnie po weselu :) ) Na hotel bym tego nie zamienila za nic w swiecie... nawet jesli nie bedzie luksusowo.. i tak pewnie bym nie miala czasu zauwazyc :D
No ale jesli ktos nie ma mozliwosci jeszcze we wlasnym M no to zgadzam sie w zupelnosci ze tak z rodzicami to niezrecznie :D ..

poza tym my mamy troche niespodzianek na niedziele dla samych rodzicow dlatego potrzebujemy troche samotnosci by potem moc ich zaskoczyc :D

Alma_ - Czw Mar 30, 2006 11:26 am

My mieszkamy razem od paru lat, parę miesięcy przed ślubem prawdopodobnie wprowadzimy się do nowego mieszkania, ale z noclegiem tam byłby problem... to jakieś 140 km dalej :lol:

Ale tak naprawdę to nie wyobrażam sobie nawet jaazdy przez całe miasto na noc, skoro na górze w hotelu mm pokój do dyspozycji... Po co? :?

szczako - Czw Mar 30, 2006 11:31 am

Alma_ napisał/a:
Ale tak naprawdę to nie wyobrażam sobie nawet jaazdy przez całe miasto na noc, skoro na górze w hotelu mm pokój do dyspozycji... Po co? :?


popieram.
i dodam jeszcze, ze w naszym przypadku nic nie jest pewne i moze sie okazac, ze zarowno przed slubem, jak i troche po, bedziemy mieszkac u moich Rodzicow, a nocy poslubnej w 'Domu Rodzinnym' sobie nie wyobrazam :)

laryssa - Pią Mar 31, 2006 10:59 am

A my jak na razie nie mamy mieszkanka ale mamy nadzieje ze do czasu slubu juz bedzie.Mebelki juz sobie odkladamy (bo mamy taka mozliwosc) wiec pozostaje kwestia samego mieszkania.

Pokoj w restauracji tez nam zaproponowali ale chyba nie skorzystamy bo nasza miescinka jest niewielka wiec gdziekolwiek zamieszkamy to bedziemy miec blisko.

FifthAvenue - Sob Sie 19, 2006 12:15 pm

A my bedziemy spac w apartamencie dla nowozencow :-D Zoabczymy, czy bedzie fajnie.
adriannaaa - Sob Sie 19, 2006 7:33 pm

wybraliśmy apartament w gandce - p. Machulskiego:) poza tym, że nie wyobrażałam sobie wracać po weselu do domu pełnego gości, to uznaliśmy, że więcej pewnie okazji do spania w apartamencie superior mieć nie będziemy, dodatkowo jest to świetne miejsce do zdjęć... i spełnienie naszych kaprysów;)

Do tego przy płaceniu miła niespodzianka - zamiast oczekiwanej <zawrotnej> kwoty, zapłaciliśmy <mniej zawrotną> - promocja weekendowa, jednak wolę nie podawać jej na forum:)

bajeczka - Sob Sie 19, 2006 8:37 pm

My przyjechalismy do domu i ja dopadlam do prezentów :)
imbrulka - Sob Sie 19, 2006 11:20 pm

My też wróciliśmy do naszego mieszkanka i zaczęliśmy rozpakowywać prezenty :)
karmelcia - Pon Sie 21, 2006 10:06 am

my bedziemy spac u siebie w domku - bedzie milo i spokojnie - bez tesciow i rodzicow
Oleńka - Sob Sie 26, 2006 10:29 am

My lulamy :D w hotelu-w pokoju dla nowozencow ...ustrojonym przez nas samych dodatkowo :D
Edi - Czw Sie 31, 2006 11:00 pm

My będziemy spać w przyszłym domu, bo do swojego, pełnego gości wole nie wracać :|
Zero prywatności+harmider od rana to nie jest to co lubię najbardziej :|

gosc - Wto Wrz 12, 2006 4:02 pm

My też będziemy wracać do swojego mieszkanka. Przed wyjściem poinstruuję Crissa żeby w sypialni postawił świece i kwiaty a na łóżku rozrzucił płatki czerwonych róż. Będzie pięknie. Jeszcze szampan i dwakieliszki przy łóżku i wszystko pięknie posprzątane i pachnące. Już się nie mogę doczekać mimo że to dopiero za rok :P
emilkaa - Wto Wrz 12, 2006 5:22 pm

poinstruujesz go? hmm... romantycznie to by bylo jakby spontanicznie to wyszlo...
Alma_ - Wto Wrz 12, 2006 7:35 pm

Emilka, to jest chyba problem większości nas - kobiet. "Chciałabym, żeby wyszło spontanicznie, żeby sam na to wpadł, żeby czytał w moich myślach... ", układamy sobie całe scenariusze - jak to będzie, co on zrobi, powie... A "oni" nie czytają w myślach niestety, i rozczarowanie gotowe :?
Także chyba jednak lepiej powiedzieć ;)

emilkaa - Wto Wrz 12, 2006 8:03 pm

no nie wiem.. ja jestem zdania ze jesli chce takiej romantycznej "akcji" to moge ja rownie dobrze zrobic sama dla narzeczonego/meza... i wtedy bedzie romantycznie.. jak mam go poinstruowac i czekac az to wykona to nikt nie ma w tym przyjemnosci - ja bo wiem dokladnie co i jak - w koncu sama to wymyslilam... On bo jest swiadom ze realizuje tylko oprawcowany przeze mnie scenariusz... eee.. w ogole sie z tym nie zgadzam... brrrr...
FifthAvenue - Sob Wrz 16, 2006 9:49 am

Zamiast takiego bezposredniego instuowania (chociaz faceci pewnie tak wlasnie wola) mozna przeciez delikatnie dac do zrozumienia :-D Male podpowiedzi powinny zadzialac :-) A jesli nie zadzialaja, to pozostaje juz tylko lopatologia :-)
adriannaaa - Sob Wrz 16, 2006 9:51 am

A nie lepiej zamiast czekać, i zastanawiać się, czy te sugestie zadziałają, a jak nie zadziałają, być wściekłą we własną noc poślubną - zaproponować wspólne przyszykowanie takiego nastroju??? w końcu - my też mogłybyśmy coś miłego zrobić dla męża już naszego;)
fiona83 - Sob Wrz 16, 2006 9:53 am

Fifth - z tymi podopowiedziami różnie bywa u facetów - czasem w ogóle nie załapią, a nie daj Bóg zrobią coś na opak . Stawiam jednak na łopatologię 8)
madzia8181 - Czw Paź 05, 2006 12:19 pm

rety
ja nawet o tym nie pomyslalam:)
dzieki dziewczyny :>
az musze sie zapytac mojego D. jak on to widzi...:)
pewnie jemu to wszystko jedno... ehh faceci:)

ale faktycznie nad tym trzeba sie zastanowic...
wynajmujemy kawalerke i mam nadzieje ze nikt z gosci nie bedzie tam spał...chyba ze wcisna nam ktoras przyjezdna babcie:P wtedy to juz nie wiem gdzie sie podziejemy:)
bo hotel raczej odpada:/

[ Dodano: Czw Paź 05, 2006 12:21 pm ]
rety jaka ta minka :> tu brzydko wyglada jak bym sie zloscila <hahaha>
a na gg : > jest taka fajna:)

[ Dodano: Czw Paź 05, 2006 1:33 pm ]
Swoją drogą tak wlasnie pomyslalam ze po calym dniu jednak nieco stresujacym, co by nie mowic...tyle sie dzieje, chcemy pieknie wygladac...pozniej zabawa...do bialego rana...przeciez wyjdziemy ostatni...to jak na 8 dotrzemy do domu...
to bedziemy tak padnieci ze o jakies tu "nocy poslubnej" to chyba marzyc co nie ma:) sama chyba usne na stojąco :) wiec szalec ze swiecami chyba nie bede... ale zadbam o to zeby lozeczko czekalo rozlozone i zeby byla swieza, pachnaca posciel:)

kolorowa441 - Sob Paź 07, 2006 3:45 pm

Ja nie mam tego problemu na szczęście sala na której będziemy mieli wesele posiada również 12 pokoi gościnnych i 1 pokój dla młodej pary za który nie mósimy już nic płacic,

więc jeśli tylko żaden "zmęczony"wujek nam się tam nie zadomowi to będziemy mieli gdzie spac.

sylwia - Pon Lis 20, 2006 3:04 pm

My po weselu śpimy w hotelu czyli tam gdzie jest sala. :) a potem nie wiem jak to będzie bo bedziemy czekac na mieszkanie i b edzie trzeba się zastanowić czy pojdzimey do moich rodziców czy do teściów czy może każdy u siebie będzie przed te 1.5 miesiąca, dylemacik mały mamy
Agas - Wto Lis 21, 2006 10:32 am

My po całym weselu i poprawinach spaliśmy u mnie w domu
Misiamo - Wto Lis 21, 2006 10:54 am

My też spaliśmy w domku, choć wcześniej zastanawialiśmy się nad hotelem.
Nikulec - Wto Lis 21, 2006 3:01 pm

My będziemy mieć pokój dla młodych w cenie sali, także po weselu tylko parę schodków w górę i łubudu na wyreczko :]
agutka - Wto Lis 28, 2006 10:39 pm

Salę mamy bliziutko, więc będziemy spać w domu.
bajeczka - Sro Lis 29, 2006 2:41 pm

Misiamo napisał/a:
My też spaliśmy w domku, choć wcześniej zastanawialiśmy się nad hotelem.



U mnie było identycznie ;)

Agnieszka19 - Sro Lis 29, 2006 4:16 pm

My chyba wynajmiemy sobie pokoik a w naszym mieszkaniu bedą sapć goście przyjezdni. Ode mnie takiej rodziny bedzie ze 40 osób więc trzeba ich gdzies ulokować. A nie bardzo bym chciała spać w domu z nimi bo trudno żebym sie zrywała jak kto wstanie i robiła gościom herbatki i te sprawy. A łatwiej i taniej wynając pokój dla dwóch osób a z 10 przenocować u nas w domu. Ale to sie jeszcze zobaczy :)
Ciril - Sro Lis 29, 2006 6:33 pm

my będziemy spać w domku
soseczka - Sro Lis 29, 2006 8:07 pm

|Ja myslalam o jakims pięknym hotelu ,tak romantycznie i niecodziennie..:)jak szalec to szalec:)
kiciucha - Wto Lut 06, 2007 10:04 am

my mamy na sali przygotowany dla nas pokoik. Prawdopodobnie tam spedzimy tą noc.... :)
Ilona83 - Czw Mar 15, 2007 9:28 am

tak myślę i albo będziemy spać w domku albo w pokoju przygotowanym specjalnie dla nas w domu weselnym. Jeszcze sie zobaczy :)
dominiqsz - Czw Mar 15, 2007 9:35 am

Dla nas coprawda przygotowany bedzie usper pokoik w domu weselnym, ale ja chyba bede wolała wrócic do domu, gdzie bede miała wszystkie swoje rzeczy które beda mi potrzebne do przygotowania sie na porawiny. Zreszta czy na te kilka godzin spania opłaca sie wynajmowac jakis pokój? :/
Ela_i_Adam - Czw Mar 15, 2007 9:42 am

my jeszcze nie wiemy gdzie będziemy spać po weselu chcielibyśmy w hotelu ale to zalezy od tego jak starczy nam finansów i kiedy będziemy wyjezdzali w podróż poślubną :) bo może się zdażyć że prawie prosto z wesela wyjedziemy :)
mischelle22 - Czw Mar 15, 2007 11:53 am

My spaliśmy u mojej siostry.
Mieliśmy sporo osób przyjezdnych i trzeba było ich gdzieś przenocować, dlatego udostępiliśmy Nasze łóżko.

Maja_Kris - Czw Mar 15, 2007 11:57 am

my po weselu z sali wracamy piechota do domu...w strojach!! z szapmanem!!!
A spac bedziemy u siebie.... chociaz bede miala duzo przyjezdnych i nie wiem czy uda nam sierozlokowac wszystkich tak zeby u nas nie spali... bo fajnie by bylo miec troche intymnosci...

cosola - Czw Mar 15, 2007 2:55 pm

Dokładnie nie wiem, gdzie będziemy spać po weselu, ale z pewnością nie w domu, za dużo tam będzie gości i zamieszania, a przecież trzeba małżeństwo skonsumować, bo nie będzie ważne :wink: Jeśli zdecydujemy się na salę Igraszka to będzie na nas czekać łóże z baldachimem :mrgreen: kusząca perspektywa :mrgreen:
asia84 - Czw Mar 15, 2007 5:50 pm

my będziemy spać w hotelowym apartamencie :) w naszym mieszkanku nie za bardzo chcemy, ponieważ marzy nam się noc spędzona tylko we dwoje :)
MonikaZgierz - Pią Mar 16, 2007 12:05 am

My na pewno wrócimy do nas do domku.
sauvignon_blanc - Pią Mar 16, 2007 12:14 am

To jest jedna z tych kwestii która troszkę mnie przeraża. Razem mieszkamy kiedy jesteśmy w Anglii-tam zresztą mamy się zamiar wyprowadzić. Tyle że pomiędzy ślubem a wyjazdem jest jeszcze moja obrona. No i póki co się śmiejemy że po weselu on do siebie i ja do siebie-tylko że im bliżej wesela to się przestaje robić zabawne :(
dominiqsz - Pią Mar 16, 2007 7:53 am

Nie rozumiem, po slubie nie zamieszkacie razem? A nie możecie porpostu zamieszkac u jednego z was?
sauvignon_blanc - Pią Mar 16, 2007 1:16 pm

No właśnie u nas sytuacja jest skomplikowana. Oczywiście bardzo byśmy chcieli zamieszkać razem ale u mnie w domu jest troszkę mało miejsca, a u niego jest jego mama :twisted:
Mam nadzieję że jakoś to będzie i życie samo się ułoży.
Zresztą tak będzie tylko przez góra 2 miesiące więc pewnie u niego w domu wytrzymamy

asia84 - Pią Mar 16, 2007 1:23 pm

na pewno się ułoży. z resztą 2 miesiące to nie jest długo. :)
cosola - Sro Sie 29, 2007 4:29 pm

Na sali, którą zarezerwowaliśmy nie ma pokoju dla nowożeńców :kwasny: dlatego zastanawiam sie nad jakimś przytlunym pokojem hotelowym, może jakieś niedawne panny młode coś zapropomują :?:
Gabro - Czw Sie 30, 2007 9:08 am

My spaliśmy w naszym mieszkanku :)
Ela_i_Adam - Czw Sie 30, 2007 7:32 pm

My też spaliśmy w naszym wynajętym mieszkaniu bo było z niego najbliżej na sale na poprawiny ;)
fiona83 - Pią Sie 31, 2007 9:52 am

My będziemy spać w naszym 'nowym' wspólnym mieszkaniu :)
Martysia - Sro Wrz 05, 2007 6:28 pm

my w pokoju dla Nowożeńców w hotelu Ambasador, czyli w miejscu naszego wesela:) o ile będziemy w ogóle spać;)
555 - Pon Wrz 17, 2007 4:45 pm

zarezerwowalismy apartament z lozkiem z baldachimem w Hotelu Reymont, w restauracji ktorego planujemy urzadzic przyjecie weselne..
słonko - Sob Lis 03, 2007 10:42 pm

Martysia napisał/a:
my w pokoju dla Nowożeńców w hotelu Ambasador, czyli w miejscu naszego wesela:) o ile będziemy w ogóle spać;)


My na 99% tak samo :)

Mariola - Nie Lis 04, 2007 12:37 pm

My będziemy spać w pokoju dla nowożeńców , którego koszt jest wliczony w wynajem sali.
SYLWECZKA - Nie Lis 04, 2007 9:07 pm

My niestety nie mamy pokoiku do spania w lokalu weselnym, więc pewnie będziemy spali u mnie w domu.
fastyna - Nie Lis 04, 2007 9:11 pm

My w cenę sali mamy wliczony pokój dla nowożeńców :)
juta79 - Pon Lis 05, 2007 9:50 pm

A My tak samo jak Martysia i słonko :smile:
magda26 - Pon Lis 05, 2007 10:11 pm

My mieliśmy spać w pokoju dla nowożeńców, który był wliczony w koszt sali. Ale brakło nam dosłownie jednego pokoju dla gości, a nie chcieliśmy ich lokować w innym hotelu więc oddaliśmy im nasz.
Tak więc noc poślubną spędziliśmy w naszym łóżeczku,początkowo było mi troszkę smutno,ale teraz doceniam spanie na "miejscu" - miało to swoje plusy jeśli chodzi o następny dzień.Przed nami podróż poślubna więc wtedy poszlajemy z hotelem :lol:



edit: usunęłam całą powtórzoną treść posta
kryszka

zabeczka - Nie Gru 09, 2007 5:28 pm
Temat postu: a gdzie noc poślubna
a gdziela planujecie olala noc poslubna? bo my od razu jedziemy na lotnisko w podroz poslubna
MałaMi1 - Nie Gru 09, 2007 5:35 pm

suuuuper zabeczko! my jednak ustalislimy, ze jesli zdecydujemy sie na podroz poslubna to dopiero kilka dni po weselu :-) a o nocy poslubnej,slyszalam, ze wiele par deycudje sie na jakis full wypas (jakas takaopcja jest) w nowej gdyni, ale szczegolownie znam...

P.S>
odbiegamy od tematu,zaraz nam sie dostanie jakas reprymenda ;-)

zabeczka - Nie Gru 09, 2007 5:45 pm

hmm nowa gdynia, nie wiem co to jest? ale jak to takie cos fajnego to moze sie skusze i przesune podroz poslubna o jeden dzien...
MałaMi1 - Nie Gru 09, 2007 5:47 pm

nowa gdynia-to jest takie niby centrum sportu czy jakos tak z hotelem. wiem ze maja jakas specjalna oferte full wypas-z masazami, basenami,sauna itp i noclegiem.poszukaj na forum, powinno gdzies byc,bo ja to wlasnie gdzies tu wyczytalam...
zabeczka - Nie Gru 09, 2007 5:50 pm

wow, to super w sam raz cos dla nas, zaraz lece na ich stronke internetowa,moze zrobie tam wieczor panienski i zaprosze moje psiapsiolki,a wy gdzie sie wybieracie w podroz poslubna?
MałaMi1 - Nie Gru 09, 2007 6:04 pm

żabeczko zapraszam do swojego dzienniczka, tam mozemy pogadac o podrozy poslubnej i innych pierdolach i nie bedziemy odbiegac od tematu :-)
Olala - Nie Gru 09, 2007 6:16 pm

Wiem Olcia, wiem o Nowej Gdyni i tam sie wlasnie szykujemy, ale wiecej info bede miala w swieta! W kazdym razie fundujemy sobie caly weekend po slubie i nie zamierzamy wychodzic az do poniedzialku do poludnia :D :wink:

tam jest cuuudnie!

a z ta twoja kolezanka to fajnie, ale poki co jeszcze ciut za wczesnie zeby cokolwiek organizowac... ale pomysle o tym jak przyjdzie pora, dzieki serdeczne za pomoc!

zabeczka - Nie Gru 09, 2007 6:18 pm

caly weekend powiadasz :smile:
Olala - Nie Gru 09, 2007 9:29 pm

tak, bo jak pisalam w moim dzienniczku, nie dostalismy urlopu na "po slubie" na jakis dluzszy czs. Wiec spa i masaze bez ograniczen w Nowej gdyni! :)
EwaM - Pon Gru 10, 2007 6:52 pm

Zabeczko, skąd ty jesteś, że nie wiesz co to jest Nowa Gdynia? :)
Asiek - Pon Gru 10, 2007 7:13 pm

olciap6 napisał/a:

odbiegamy od tematu,zaraz nam sie dostanie jakas reprymenda ;-)

Reprymenda to nie ;) , ale temat podzieliłam. :)

zabeczka - Pon Gru 10, 2007 8:44 pm

mieszkam w brukseli do Polski jezdze niezbyt czesto, wybaczcie, ze nie wiem co to jest,a to jakis wstyd niewiedziec?
Olala - Wto Gru 11, 2007 1:02 am

To taki hotel-osrodek wypoczynkowy pod Lodzia ze spa, basenem, masazami i innymi przyjemnosciami.
EwaM - Wto Gru 11, 2007 4:02 pm

Zabeczko, po prostu w Łodzi każdy wie co to jest Nowa Gdynia. Ale skoro tu nie mieszkasz to jesteś absolutnie i całkowicie usprawiedliwiona! :)
gosc - Wto Gru 11, 2007 10:10 pm

Wątki o tej samej tematyce poŁączyŁam. Proszę nie powielać tematów. :D
Petitka - Sro Gru 12, 2007 5:40 pm

Jesli tylko bedzie mozliwosc, wynajmiemy pokoj przy sali, na ktorej bedzie wesele (ale nie wiem, czy zdaza wyremontowac do maja). Jesli nie, najprawdopodobniej wrocimy do domu, choc srednio podoba mi sie ten pomysl. Niestety, ale powod jest prosty - finanse. Nie chcemy dodatkowych kosztow.

Ale podobnie jak Olala, raczej nie wyjedziemy w podroz poslubna zaraz po weselu, dlatego mam pytanie: ile kosztuje taka "przyjemnosc" w Stacji Nowa Gdynia?

aka - Sro Gru 12, 2007 9:51 pm

My tez bedziemy spac w pokoju przy sali i chyba nawet jest on dodawany do sali :cool:
Gumisia - Pią Gru 21, 2007 10:16 pm

My sie zastanawialismy ale teraz wiemy ze bedziemy spac w pokoiku w hotelu przy sali.Mamy dwie doby do dyspozycji w cenie.Zapewne bedziemy mogli wtedy przyjac gosci w naszym domku i nie bedziemy musieli sie martwic czy wrazie czego dojada spokojnie do domkow po zabawie(nie kazdy zalatwi sobie nocleg) zwlaszcza ze wiekszosc jest z rawy maz
superbuzia - Sro Sty 23, 2008 11:11 pm

A my po weselu wrocimy do naszego "gniazdka", juz jako Pani i Pan P. :)
Pamcia - Pią Sty 25, 2008 5:36 pm

my tez chyba wrocimy do naszego mieszkanka ale to nic pewnego bo nie wiem gdzie polozymy przyjezdnych gosci :/
Alotka - Pon Sty 28, 2008 10:41 pm

HOTEL!

W domu będzie nocować z 10 osób, co nie jest problemem, bo mam własne "mieszkanko", ale noc poślubna... :oops: Szaleć w domu, gdzie śpi rodzina... nie ma 100% metod wygłuszania ścian, a ja nie mam zamiaru kontynuować studenckiego życia i pilnować czy łóżko nie skrzypi, albo chować się pod 3 poduszki i kołdrę. ;)

BTW, czy w Łódzkich hotelach są apartamenty dla nowożeńców? ^^

KaMi1982 - Sob Lut 02, 2008 3:09 pm

Jeszcze do końca nie ustaliliśmy, ale raczej wracamy do Naszego domku. Mamy jeden pokój, więc i tak nie przymujemy gości. Przygotuję jakiś odświętny wystrój i już będzie inaczej. No i jako małżeństwo! Z resztą, nie wiem, czy będziemy mieć siłę... na cokolwiek...
rusałeczka:) - Pon Lut 04, 2008 3:59 pm

Poniewaz mamy w prezencie od hotelu apartament to pewnie skorzystamy :D :wink: A juz po wszystkim wrocimy do swojego mieszkanka :)
Niebieskooka - Pią Lut 29, 2008 12:46 am

My będziemy spać w apartamencie , który dostajemy gratis na dwa dni od właścicieli restauracji i hotelu w którym mamy wesele :lol: jak tu nie skorzystać z takiej okazji 8)
Magda_M. - Czw Mar 27, 2008 12:18 pm

My dla przyjezdnych gości zamówiliśmy nocleg w domu wycieczkowym na Marysińskiej, ale nie zamówiliśmy dla moich przyszłych teściów i rodzeństwa S. i to był chyba błąd bo przecież grozi nam teraz powrót do naszego jednopokojowego mieszkanka razem z nimi. Muszę koniecznie zadzwonić do tego domu wycieczkowego może uda sie wynając jeszcze kilka miejsc. Jak nie to my sobie wynajmiemy jakiś pokoik bo nie wyobrażam sobie powrotu po weselu do domku pełnego ludzi albo razem z nimi. Fajnie że taki temat jest na forum, bo wczesniej o tym nie mysleliśmy za bardzo.
jpuasz - Wto Kwi 08, 2008 2:39 pm

A my po weselu i po poprawinach spaliśmy w Borynie w specjalnie dla nas przygotowanym pokoju :)
Agha - Pon Kwi 14, 2008 1:41 pm

My po wesele będziemy spali w pokoju w Solarisie. Na pewno gro naszych gości również zostanie w pokojach gościnnych, wtedy będziemy mogli z nimi zjeść wspólne śniadanie i pożegnać z tymi, którzy nie zostaną z nami na tzw poprawinach na działce.
słonko - Pon Kwi 14, 2008 4:32 pm

A więc zarezerwowałam dziś apartament w Hotelu Mazowieckim z jacuzzi i biczami wodnymi [smilie=222_new.gif] To właśnie te bicze wodne mnie przekonały :lol: Za 2 doby zapłacimy 458 zł.
Agha - Pon Kwi 14, 2008 10:08 pm

słonko 458zł??? to nie lepiej ciut dołożyć i np na Kretę?
słonko - Pon Kwi 14, 2008 10:15 pm

Cóż, po weselu musimy się gdzieś podziać - w domu moich rodziców będzie dość tłoczno, a chcemy mieć zapewnioną intymność. Może jestem naiwna, ale wierzę, że po wielogodzinnym weselu znajdziemy w sobie chęci i siły na małe co nieco - w końcu taka noc zdarza się raz w życiu. Poza tym to pierwsza noc małżeńska i nie chcę jej spędzać w swoim starym pokoiku w rodzinnym domu. Chcę byśmy tej nocy byli tylko we dwoje. No i te bicze wodne :mrgreen: Jestem pewna, że warto wydać te 500 stów :)
Dla wyjaśnienia dodam tylko, że wzięlibyśmy jedną dobę, ale ponieważ ta kończy się o 12 - to musieliśmy wziąć dwie. Ale za to również po poprawinach zafundujemy sobie biczowanie :lol:

Agha - Pon Kwi 14, 2008 11:05 pm

hmm, no można i tak :-) ja jednak optuję za pokojem dla młodych, mając nawet gości przez ścianę, a potem podróż poślubną i n nocy ;-)
słonko - Wto Kwi 15, 2008 12:21 am

Tylko, że my nie będziemy mieć podróży poślubnej - za mało urlopu ma K. Chcieliśmy jechać na południe Europy, ale to nam się czasowo nie opłaca, bo bylibyśmy tam tylko 5dni i musiałaby to być wycieczka w ciemno, bo biura organizują na minimum 7 dni. Zatem podróż poślubna za rok.
A co do n nocy - poślubna jest tylko jedna :) Kiedy pierwszy raz spędzamy noc jako małżonkowie - to się zdarza tylko raz i chcę, żeby było wyjątkowo.

Agha - Wto Kwi 15, 2008 1:48 pm

chyba, że tak. W takim razie życie ci slonko upojnej nocy z biczami i mężem :-)
słonko - Wto Kwi 15, 2008 3:05 pm

Dziękuję w imieniu swoim i przyszłego męża :hyhy:
elisa69 - Wto Kwi 15, 2008 3:53 pm

My spimy wraz z wszystkimi goscmi tam, gdzie jest wesele, z tym, ze dla nas jest taki specjalny apartament, odosobniony od reszty pokoi (daleko mu standardem do hotelowego :) , ale jak na te noc - wystarczy, i tak bedzie krotka :D ).
Rano mamy sniadanie z wszystkimi (zamiast poprawin) i sie rozjezdzamy - goscie do domow, a my z A. jedziemy na weekend poslubny na Warmie, do pensjonatu, gdzie bedzie baaaardzo przytulnie (juz znamy to miejsce) i zabieramy ze soba 8 osob.

słonko - Wto Kwi 15, 2008 4:21 pm

Brzmi fantastycznie!!! Już teraz życzę Wam udanej wielodniowej zabawy :D
Abudabi - Wto Kwi 15, 2008 4:39 pm

My śpimy w naszym mieszkaniu :cool: a w południe ruszamy w góry, także NOC PO?LUBNA już w Zakopanem :D
marta_s3 - Wto Kwi 15, 2008 6:58 pm

My po weselu wrócimy do naszego mieszkanka i będziemy się cieszyć nocą poślubną :)
doni_iza - Sro Kwi 16, 2008 8:52 am

A my zostaniemy w pokoju dla młodych, który mamy w cenie :) Oglądalismy go i jest naprawdę bardzo przytulny :)
fewka - Sro Kwi 16, 2008 9:20 am

A my wracamy do domku, na razie do mojego pokoju :) (cyba że zdążymy sie do tego czasu przeprowadzić) Chyba nici z nocy poślubnej bo będzie u nas spało dużo gości :(
Agha - Sro Kwi 16, 2008 10:46 am

o, biedni.
Osobiście najbardziej podobał mi się pokój dla młodych w Gracji - prześliczny z przestronna łazienką, jasny i taki radosny :-)
Nasz pokój w Solarisie, będzie taki sam jak dla innych gości, nie ma specjalnego pokoju dla młodych, ale dla nas najważniejsze będzie to, że będziemy razem :-)

justinaa - Pią Kwi 18, 2008 8:27 pm

my także zostajemy w pokoju w Borynie, który jest w cenie przez dwie doby, chociaż jeszcze go nie widziałam, ale to zawsze inaczej niż wracać do dobrze nam znanego M2 :)
Dorotka847 - Wto Kwi 22, 2008 4:39 pm

my tez zostaniemy w Borynie pokoj jest w cenie wiec czemu nie :D a jak nam sie znudzi to wracamy do domku bo wszędzie dobrze ale w domu najlepiej :D
cosola - Wto Kwi 22, 2008 6:13 pm

My nasz ranek poślubny spędzimy tutaj, wybraliśmy pokój z metalowym łożem :mar
agunia84 - Wto Kwi 22, 2008 7:31 pm

My wrócimy do domku mojego K., który stanie się też moim domem tzn. górna część :)
elisa69 - Sro Kwi 23, 2008 8:27 am

Cosolo, swietne miejsce, nie wiedzialam, ze tam jest cos takiego!!! :idea:
Dzieki Tobie juz wiem, gdzie ulokuje moich gosci ktorzy przyjada dzien przed slubem :)
Dziekuje!!! :D

Agha - Sro Kwi 23, 2008 8:48 am

Cosola, piękne miejsce :-)
555 - Sro Kwi 23, 2008 6:42 pm

a to sypialnia naszego poslubnego apartamentu (zdjecie robione rano):



poza tym w sklad apartamentu wchodzily jeszcze maly hall, duzy salon i lazienka..

gosc - Sro Kwi 23, 2008 8:34 pm

Abudabi myśmy zrobili absolutnie dokŁadnie to samo :D

Cosolka super jest ta willa i nie wiedziaŁam, że to w centrum Łodzi. ZapisaŁam sobie stronkę - może sobie z mężem zafundujemy tam noc w pierwszą rocznicę ślubu kościelnego :oops: :D

Trismegista - Czw Maj 08, 2008 6:29 pm

my tez mamy apartament w hotelu:)
Suelen - Czw Maj 08, 2008 10:25 pm

do sali dostaliśmy pokój dla nowożeńców :) przytulny i z jacuzzi :cool:
pscoolka - Sro Maj 21, 2008 2:28 pm

niestety w dworku nie ma pokoju dla nowozencow:( wiec bedziemy spac u mnie w domu. Mama sie wynosi do babci :D
elka85 - Pon Maj 26, 2008 12:57 pm

Właściciel sali poleca nam bardzo spanie w pokoju, który dostajemy od niego do dyspozycji i chyba tak zrobimy :)
izunia_82 - Nie Cze 01, 2008 8:52 pm

My śpimy w pokoju tam gdzie sala. Pokój dla nowożeńców mamy gratis. :D
kryszka - Pią Cze 06, 2008 12:43 pm

Sajonara6 napisał/a:
Cosolka super jest ta willa i nie wiedziaŁam, że to w centrum Łodzi.

?licznie tam jest, nie przeczę. Ale w życiu bym nie chciała tam spać - to jest przy samej Kopcińskiego, od ulicy odgradza tylko chodnik.

Audiolka - Pią Cze 06, 2008 12:52 pm

jako ze mieszkamy już razem,śpimy w swoim pokoju -dziecko na ten czas u babci :mrgreen: :mrgreen: ale nie w drugim pokoju tylko w innym domu :]
pscoolka - Czw Cze 19, 2008 2:02 pm

u mnie na poczatku mama powiedziala ze nam zostawi mieszkanie i pojedzie do babci.Ale swierdzilismy ze chyba jednak bedzie lepiej jak wynajmiemy pokoj w hotelu i moja mama jak sie o tym dowiedziała to tez sie ucieszyła :razz: ze nie bedzie musiała jechac ze wszystkim do babci a pozniej do nas :wink: no wiec noc posubna spedzimy w hotelu Campanille. Znacie moze jakis hotel ktory ma jakies specjalne stawki dla nowozencow??
agniesia22 - Nie Sie 24, 2008 11:38 pm

Noc poślubną spędzimy w pokoju na sali w której odbędzie się wesele. Jedna doba w pokoju jest dla nowożeńców gratis!
MalaJu - Pon Sie 25, 2008 9:22 am

a my u nas w mieszkaniu. nie mamy gratisowego pokoju, a wynajmowanie w hotelu na 3h nie ma sensu.
misia-misia - Pon Sie 25, 2008 9:29 am

MalaJu napisał/a:
a my u nas w mieszkaniu. nie mamy gratisowego pokoju, a wynajmowanie w hotelu na 3h nie ma sensu.


u nas było dokładnie to samo...

wróciliśmy do mnie do domu i u mnie spaliśmy. Gdybym wynajmowała dla nas pokój to skorzystałabym z niego dosłownie na 3 może 4 godziny bo tyle spaliśmy. Więc większego sensu w zamawianiu dla nas pokoju nie widzieliśmy

marysia - Pon Sie 25, 2008 10:18 am

Jak napisały powyżej moje przedmówczynie nie ma sensu brać pokoju na 3-4h więc My tez na pewno wrócimy do naszego mieszkanka bo nie ma jak to spać w swoim łóżeczku ;)
asia84 - Pon Sie 25, 2008 10:22 am

My spaliśmy w pokoju małżeńskim, w hotelu, w którym były przez nas wynajęte noclegi dla gości :)
fiona83 - Pon Sie 25, 2008 4:53 pm

My spaliśmy w naszym nowym mieszkaniu. Chociaż prędzej nazwałabym to drzemką - raptem 2 godziny snu :lol:
Malwina_łódź - Pon Sie 25, 2008 9:40 pm

My będziemy spać w pokoju, który dla nowożeńców jest gratis ;)
Ola.P - Sro Wrz 03, 2008 10:49 pm

My tak samo. Sala , w której będzie wesele ma pokoje gościnne na górze,zresztą w ktoych nocować bedzie część gości weselnych. Pokój dla nowożeńców jest gratis. ;)
Kociadło - Sro Wrz 03, 2008 11:32 pm

Będziemy spać w pokoju nad salą w której mamy wesele.
MałaMi1 - Czw Wrz 11, 2008 11:57 pm

my mięliśmy sędzać naszą nic poślubną w akademiku, w naszym pooju ;) jednak na kilka dni rpzed weselem stwierdziliśmy, że raz się żyje i raz się ma noc poślubną :D i w końcu wykupiliśmy nocleg w hotelu Focus na Łąkowej, pokój 223 ;) byłobardzo przyjemnie, pokoje czysciutkie i milutkie :)
karola8207 - Sob Wrz 13, 2008 11:56 pm

fiona83 napisał/a:
My spaliśmy w naszym nowym mieszkaniu.


my również spaliśmy u siebie. :smile:
pokój mieliśmy gratis, ale nie skorzystaliśmy z niego, noo może poza tym że biegaliśmy tam na siusiu, bo duużo miejsca miałam. :wink:

MNE - Nie Wrz 14, 2008 12:14 pm

Mamy upatrzony apartament dla nowożeńców w Revelo, normalnie secesyjny przepych :twisted:
Karolka_23 - Czw Cze 18, 2009 10:28 am

Na dzień dzisiejszy planujemy spać w pokoju dla nowożeńców, który mamy gratis.
Ale nie jestem tego pewna na 100% bo może wrócimy do domu...dam znać jak już będę po.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group