Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Obrączki - obrączki z lombardu

Sycylijka - Czw Mar 19, 2015 5:34 pm
Temat postu: obrączki z lombardu
Cześć,
Dziewczyny podpowiedzcie mi jak mogę odwieść teściową od pomysłu kupna obrączek w lombardzie?
Nie wyobrażam sobie, żebym przez całe życie nosiła obrączkę po kimś :evil:
Nie chcę jej urazić, miło nam że chce pomóc, ale ten pomysł..... no nie :roll:

Może są jakieś przesądy, że cudza obrączka przynosi pecha? Muszę jej coś wkręcić, żeby odpuściła w tym temacie... a tłumaczenie, że obrączka jest na całe życie i nie chcemy po kimś nie skutkuje :(

kapatka - Czw Mar 19, 2015 5:35 pm

A czemu w ogóle to ona ma decydować? To będą Wasze obrączki więc co jej do tego?
Asiek - Pią Mar 20, 2015 12:12 pm
Temat postu: Re: obrączki z lombardu
Sycylijka napisał/a:
a tłumaczenie, że obrączka jest na całe życie i nie chcemy po kimś nie skutkuje :(

A co ma skutkować? :o Kupicie nowe i tyle - nie musicie się przed nikim tłumaczyć. Jesteście pełnoletni, prawda? :cool:

Terry - Pią Mar 20, 2015 12:49 pm

Powiedz, że po niektórych stopach złota masz uczulenie. Więc musisz mieć pewność co to. Ja tak miałam z kolczykami komunijnymi. Od tej pory nikt mi złota nie dawał. Obrączkę też nosiłam przed ślubem, żeby wiedzieć, czy nie dostanę uczulenia.

Niestety czasem przyszli teście są okropnie uparci w stawianiu na swoim. Nie jesteście z sobą za długo, więc rozumiem, że nie chcesz kłótni. Ja po 8 latach z teściem mówiłam mu wszystko, ale w pierwszych 2 latach maż ciągle powtarzał "zagryź zęby, sam da spokój".

Catylyn89 - Pią Mar 20, 2015 1:46 pm

Sycylijka, nie rozumiem, co teściowa może mieć do Waszych obrączek... Wy je będziecie nosić i to jest Wasza decyzja na całe życie :) Teściowa nie może Wam dyktować co i jak, bo po ślubie wejdzie Wam na głowy :)
Sycylijka - Sob Mar 21, 2015 12:33 pm

Catylyn89, mam nadzieję, że unikniemy tego włażenia na głowę jak po ślubie wyjedziemy za granicę :lol: oby tam za nami nie pognała :P

[ Dodano: Sob Mar 21, 2015 12:33 pm ]
Terry, dzięki wielkie! to jest dobry pomysł :)

Yaśmina - Nie Mar 29, 2015 8:52 pm

Ja jestem przesądna, w życiu bym nie chciała po kimś. To już bym wołała srebrne kupić.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group