Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Kwiaty i dekoracje - Balony z helem na wesele

Mazikowo - Czw Wrz 04, 2014 10:37 pm
Temat postu: Balony z helem na wesele
Byłam ostatnio na weselu widziałam jak para młoda wypuszczała balony z helem? Ktos sie kiedys spotkał z taką atrakcją etc? ile to kosztuje i w ogóle?
Miał ktoś takie doświadczenia?

Terry - Wto Wrz 09, 2014 11:40 am

My kupowaliśmy 20 balonów z helem, by przyczepić go do stołu dla dzieci. Zamówiliśmy je w porcie, za 70 zł. Ważne żeby balony odebrać w sobotę, bo my kupiliśmy je w czwartek i na niedzielę były padnięte, mimo impregnacji balonów.
Julia_ja - Sob Wrz 13, 2014 2:50 pm

a mogę wiedzieć w którym dokładnie miejscu w porcie i jak duże były te balony?
Terry - Nie Wrz 14, 2014 11:24 am

Balony standardowego rozmiaru. My wybraliśmy zwykłe, ale są też trwalsze z folii. Stoisko jest w pobliżu empiku. Wysepka na środku ścieżki.
E-kwiaty - Czw Paź 16, 2014 11:32 am

Moim zdaniem to ciekawa atrakcja ale głównie dla dzieci,bo żeby większość gości jakoś specjalnie zwróciła na to uwagę - już raczej średnio z tym bywa:)
Terry - Czw Paź 16, 2014 12:02 pm

Dla dorosłych to też świetna atrakcja, gdy zaczynają się bawić helem. :razz:
tynnnka - Czw Paź 16, 2014 12:32 pm

Mazikowo, my mieliśmy balony z helem, ogólnie miały zastąpić wypuszczanie lampionów ze względu na większe bezpieczeństwo,po północy mieliśmy wyjść na dwór, każdy miał na balonie coś dla nas napisać i mieliśmy razem wypuścić, ale ze względu na pogode nie wypaliło mimo to wszyscy mieli z tymi balonami świetną zabawe, zarówno gadania helem jak i tańców z balonami :D My płaciliśmy rok temu 2 zł za balona z transportem.
Catylyn89 - Czw Paź 16, 2014 3:33 pm

Terry napisał/a:
Dla dorosłych to też świetna atrakcja, gdy zaczynają się bawić helem. :razz:


U mojego kuzyna śpiewaliśmy "Sto lat" Młodej Parze z helem w płucach :D 40-stu ludzi z "mysim" głosem :D Przekomicznie to wyszło :razz:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group