Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Fotograf - Piotr Pszonak - fotograf

Kati90 - Pią Sie 15, 2014 9:26 am
Temat postu: Piotr Pszonak - fotograf
Cześć!
Szukamy fotografa i natknęliśmy się na Pana Piotra Pszonak.
Nie znalazłam nigdzie opinii na jego temat.
Czy ktoś z Was może polecić???
dodam adres jak by ktoś chciał sprawdzić: piotrpszonak.pl
Będę wdzięczna za opinie.
Pozdrawiam.

madziara1 - Pią Sie 15, 2014 7:06 pm

hej
My w zeszłym roku korzystaliśmy z usług tego fotografa. Zdecydowanie możemy go polecić. Zdjęcia robione w miłej atmosferze, a w dodatku w dobrej cenie. :)
Jak interesują Cię jakieś szczegóły to pisz do mnie na priv.
Pozdrawiam.

aga_aga - Pon Sie 18, 2014 11:17 am

Cześć,
Ja miałam okazję korzystać z usług wspomnianego fotografa. Mogę z czystym sumieniem go polecić, pełen profesjonalizm, a przy tym pasja i luz. Potrafi rozluźnić nawet najbardziej spiętą parę przed ślubem jaką byliśmy my. Niedługo chrzciny i też na pewno poproszę Piotra o zrobienie zdjęć. Dodatkowy atut, który miał dla mnie znaczenie to była przystępna cena.
Pozdrawiam

Wyderka85 - Pon Sie 18, 2014 11:28 am

Ale tam na stronie to w sumie wszystkiego będzie z 10 zdjęć ślubnych, po jednym ślubie w roku. Poza tym akurat wszyscy recenzenci mają to "świeżynki" po jednym poście... czyżby reklama?
Kati90 - Wto Sie 19, 2014 7:52 am

Dzięki Madziara1 i aga za opinię. My jesteśmy już po spotkaniu z Panem Piotrem. Zdjęcia są bardzo fajne tak jak piszecie. :)
Wyderka85 ja tam widziałam więcej zdjęć ;)
Pozdrawiam :)

aga_aga - Pią Sie 22, 2014 7:46 am

Wyderka85 napisał/a:
Ale tam na stronie to w sumie wszystkiego będzie z 10 zdjęć ślubnych, po jednym ślubie w roku. Poza tym akurat wszyscy recenzenci mają to "świeżynki" po jednym poście... czyżby reklama?


W takim razie chyba nie doczytałam regulaminu w którym musi być zapisane że pierwszy komentarz wystaw negatywny lub dopiero po miesiącu od założenia konta...
Nie wiem ile sesji ma za sobą pan Piotr ale weź pod uwagę, że nie każdy klient wyrazi zgodę na wstawienie na stronę jego zdjęć - ja np. o to właśnie poprosiłam, żeby moja zestresowana twarz nie była oglądana przez każdego kto ma na to ochotę....


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group