Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Dom - Odkurzacz samojezdny

ola88 - Czw Lut 27, 2014 7:24 pm
Temat postu: Odkurzacz samojezdny
Może któraś z Was ma takie cudo jak odkurzacz samojezdny i może dać parę wskazówek, czy warto kupować, czy to taki świetny cud techniki :mrgreen: czy jednak nie ma sensu wydawać pieniądze na takie coś?

Główną przyczyną dlaczego chciałabym taki odkurzacz, to to że ostatnio kot (nie wychodzi w ogóle na dwór) generuje bardzo dużo sierści, a też przy dziecku chcę żeby tak ta sierść nie fruwała :D

Blue - Pią Lut 28, 2014 8:53 am

Chodzi ci o coś takiego jak irobot Roomba?

Moja kolezanka była bardzo zadowolona,natomiast anegdotą do dziś
wsrod znajomych jest opowiesc jak ustawila jak codzien przed wyjsciem z pracy
swoją rumbę,a tej cos sie popitoliło i wjechała w szafkę RTV (a wg czujników powinna ją ominąć),zwalając tv i inne sprzęty.Jak kolezanka wrocila do domu to myslala ze
ktos sie wkradl do mieszkania taki sajgon byl.Potem ze znajomymi sie smialismy zeby
uwazali bo nie znaja dnia i godziny i ich moze to zaatakowac :smile:
Oczywiscie to sa zarty,bo z czyszczenia podlog byla zadowolona.

Rusałka_Maja - Pią Lut 28, 2014 10:17 am

Blue, kurcze to niezłą to musi mieć moc skoro tak przywaliło w szafkę, że aż wszystko pospadało ;) a ja się zastanawiałam jak on sobie radzi jak z płytek czy paneli natrafi na dywan :p ale wychodzi na to, że to żaden problem :D
Juska - Pią Lut 28, 2014 12:54 pm

U mnie pomysł takiego odkurzacza odpada, bo mam wykładzinę z długim włosem ;P
Ale również dlatego:
https://www.youtube.com/watch?v=Of2HU3LGdbo
:smile:

ola88 - Pią Lut 28, 2014 1:02 pm

Juska, no ciekawe czy nasz chciałby korzystać z takiej przejażdżki :D
Terry - Pią Lut 28, 2014 1:04 pm

hahahaha Ubawiłam się. Ale uważam, że to argument za kupieniem go. Pomyśl ile radości dajesz swojemu kotu.
Rusałka_Maja - Pią Lut 28, 2014 10:23 pm

Terry napisał/a:
hahahaha Ubawiłam się. Ale uważam, że to argument za kupieniem go. Pomyśl ile radości dajesz swojemu kotu.



Taaaak siedział niewzruszony nawet jak odkurzacz obijał się o meble (swoją drogą ciekawe jak z kondycją mebli po "n"tym uderzeniu takiego robota) i jeździł sobie i tylko mu ten ogonek chodził, a kostium po prostu czaderski :D

ola88 - Sob Mar 01, 2014 12:31 am

Rusałka_Maja, a później człowiek się dziwi czemu kot gruby :lol:
karolina84 - Pią Sie 29, 2014 10:03 am

Ja polecam odkurzacz Sencor,mamy od miesiąca i super się sprawdza,a nie kosztuje tyle co iRobot Roomby :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group