Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Fotograf - Fotograf Belchatow/Piotrkow -ktory,kogo polecacie?

gizdin - Wto Wrz 24, 2013 4:46 pm
Temat postu: Fotograf Belchatow/Piotrkow -ktory,kogo polecacie?
Witam, jak w temacie: kogo polecacie na fotografa slubnego?
Zakres to plener i reportaz slubny. Poniewaz nie mamy wesela, jedynie slub zalezy nam na dobrych i pieknych zdjeciach :P Cena az tak bardzo nie gra roli ale jak wiadomo nie moga byc to astronomiczne sumy:)
CHodzi mi o fotogrtafa, ktory zrobi zdjecia ale nie beda one przekombinowane w obrobce. Jedynie(albo AZ) proste kolorowe zdjecia z uchwyceniem tych najpiekniejszych i jedych w zyciu emocji... :)
Mozecie kogos polecic na terenie Piotrkowa lub Belchatowa?

W glowie mam Pana Kaczorowskiego, Majewskiego,,, Urbanski,Rutkowski,,, a moze inny...:)
Kogo polecacie?:)

aapsik - Wto Wrz 24, 2013 9:10 pm

Polecam fotografów z Łodzi Multifoto Domiza. Zajrzyj na ich stronę - zdjęcia przepiękne.
ava - Sro Wrz 25, 2013 8:07 pm

gizdin, może ten wątek Ci pomoże http://www.forum.wesele-l...opic.php?t=7571
meggi2334 - Pon Sty 06, 2014 3:00 pm

Ja mogę polecić z Piotrkowa:media and more. Robili zdjęcia u dwóch par moich znajomych i byli bardzo zadowoleni. Według mojej opinii zdjęcia nie są przekombinowane i mają to coś. Sporo przejrzałam zdjęć i jak dla mnie ich foto są najlepsze. Sama chciałam ich wziąć ale niestety mają już zajęty termin.
Polecam zerknąć na ich stronkę.

lena222 - Czw Sty 09, 2014 11:46 pm

tez ich znam sa ok :wink:
M4rcysi4 - Pią Sty 10, 2014 2:34 pm

Ja ostatnio wpadłam na strone tego Pana: http://www.fotomuszkin.pl/ Przyznam, że zdjęcia na prawdę ładne ;)
Karyna - Czw Sty 30, 2014 9:55 pm

Byłam na ślubie, gdzie zarówno zdjęcia jak i film robił duet z dwudziestadruga.pl . Jeżeli zależy Ci na dobrym reportażu ślubnym, to koniecznie sprawdź ich realizacje. Jak dla mnie są fenomenalne. Potrafią znaleźć się w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie, a przy tym wszystko wychodzi mega naturalnie. Znajomi mieli oczywiście sesję w plenerze – mówili, że było luźno i zabawnie, co zresztą widać po zdjęciach i filmie – już dawno nie widziałam tak fajnie zrobionych materiałów ślubnych. Para jest ze Śląska, ale raczej nie będzie to dla nich problemem, bo ja ich spotkałam na ślubie w Rzeszowie :)
mjaro - Sro Kwi 09, 2014 10:40 pm

Witam,
poszukuję fotografa-AMATORA, który wykonałby zdjęcia w dniu wesela i poprawin. Zależy mi na dużej ilości zdjęć (niekoniecznie muszą być obrabiane). Cena do 1000zł.
E-mail: matikjaro@o2.pl


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group