Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Sale weselne - Klisza - Grzymkowa Wola, koło Łodzi

emi87 - Pią Wrz 13, 2013 10:33 am
Temat postu: Klisza - Grzymkowa Wola, koło Łodzi
Mam pytanie czy ktoś bawił się w tej restauracji na jakimś weselu albo sylwestrze?
jacek - Pią Wrz 13, 2013 12:46 pm

Graliśmy tam pierwsza imprezę którą robili na ok 120 osób. Jedzonko super miejsca sporo do tanca tylko musisz zwrocic uwage dla zespolu/dj ze jak pojedzie tam z dwiema kolumnami to polegnie bo jesli chodzi o naglosnienie tej sali to jest to sala dosc wymagajaca ale jesli chodzi o obsluge i jakosc jedzenia to nie mam zastrzezen. Pozdrawiam
emi87 - Pią Wrz 13, 2013 4:22 pm

Dziękuje za informacje :) Na pewno zwrócę uwagę na nagłośnienie ;)
mondry_zygmunt - Pon Maj 19, 2014 10:21 pm

Witajcie! Czy ktoś miał w ostatnim czasie wesele w Kliszy, albo może był na imprezie i mógłby się wypowiedzieć. Oglądaliśmy już tyle miejsc, że mamy w głowie mętlik. Sama restauracja działa od niedawna (chyba od roku) - obawiamy się zatem o jedzenie. Nie wiemy czy mają aż tak duże doświadczenie w organizacji tego typu imprez.

Cenową są konkurencyjni, sala ładna - lubimy taki surowy klimat.

Jeśli ktoś mógłby dorzucić coś od siebie, będziemy wdzięczni.

emi87 - Wto Maj 20, 2014 8:33 am

mondry_zygmunt, My również byliśmy zainteresowani tą salą a nawet byliśmy i ja oglądaliśmy;) ale odpadła z trzech powodów
1 dla nas za duża
2 w cenie są tylko sztuczne kwiatki za dekoracje z żywych trzeba dodatkowo płacić
3 akurat mój kolega z pracy mial tam swoje wesele i powiedział mi wprost że jedzenie bylo słabe a to jest chyba najważniejsze żeby bylo dobre i smaczne

emiiskaa - Wto Maj 20, 2014 12:32 pm

dobrze wiedziec, bo tez kiedys myslalam o tej sali :) czyli juz na pewno odpada
Vanilka - Wto Lip 15, 2014 10:59 am

Ja mam tam wesele 20 września i wiem że jedzenie jest mega dobre.
Jeśli ktoś ma wątpliwości co do kuchni proponuje przejechać się do sklepu właścicieli sali "Jędrek" na ul rydzową 20 i przekonać się samemu

olakasieska - Sob Gru 27, 2014 8:59 pm

i jak? wie ktos cos wiecej o tej sali? szczerze mowiac chyba sie na nia zdecydujemy ale wciaz jest jeszcze bardzo malo opinii i sie boimy :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group