Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Dodatki ślubne - korsarze/kwiatowe bransoletki dla druhen

klara0000 - Pią Cze 14, 2013 5:21 pm
Temat postu: korsarze/kwiatowe bransoletki dla druhen
Moze to glupie pytanie, ale robi sie to w Polsce? Moje druhny/przyjaciolki beda miec rozne sukienki, ale chcemy jakos zaakcentowac jakos, ze to one, i takze dla zagranicznych gosci to bylby znak, ze moga ich o wszystko spytac i beda znac albo udawac ze znaja odpowiedz na kazde pytanie:)
Paolina - Pią Cze 14, 2013 8:13 pm

Robi się, jak najbardziej. Sama się nad tym zastanawiałam ;) Szperałam trochę w necie. M.in. Floral Deco robi bransoletki ślubne, ale myślę, że wiele kwiaciarni podjęłoby się ich wykonania.
alekul89 - Pon Lis 03, 2014 8:47 pm

Ja planuję zamówienie bransoletki dla mojej świadkowej. Uważam, że to praktyczniejsze i wygodniejsze niż bukiet.
Karollka - Pon Lis 03, 2014 9:41 pm

alekul89 napisał/a:
Ja planuję zamówienie bransoletki dla mojej świadkowej. Uważam, że to praktyczniejsze i wygodniejsze niż bukiet.


zgadzam się :) dlatego moją świadkowa miała bransoletkę kwiatową :) o taką :

Catylyn89 - Wto Lis 04, 2014 10:40 am

alekul89 napisał/a:
Ja planuję zamówienie bransoletki dla mojej świadkowej. Uważam, że to praktyczniejsze i wygodniejsze niż bukiet.


Zależy jak ta bransoletka jest zrobiona... Moja świadkowa miała na stelażu, z przyczepioną wstążką do wiązania, ale jej się co chwilę przekręcała (później ją zdjęła).

Karollka - Wto Lis 04, 2014 12:50 pm

Catylyn89 napisał/a:
alekul89 napisał/a:
Ja planuję zamówienie bransoletki dla mojej świadkowej. Uważam, że to praktyczniejsze i wygodniejsze niż bukiet.


Zależy jak ta bransoletka jest zrobiona... Moja świadkowa miała na stelażu, z przyczepioną wstążką do wiązania, ale jej się co chwilę przekręcała (później ją zdjęła).


moja świadkowa też swoją bransoletkę miała przewiązaną wstążką i jakoś nie narzekała ;) także myślę, że wszystko zależy od osoby wykonującej zamówienie ;)

herbatnik - Wto Lis 04, 2014 12:55 pm

ja, będąc świadkową, miałam śliczną "bransoletę" z kwiatów zawiązywaną tasiemką i była wygodna(mimo moich cienkich nadgarstków); ale mojej świadkowej raczej zamówię mały bukiecik, bo mówiła, że chce czymś zająć ręce w stresującej sytuacji :)

[ Dodano: Wto Lis 04, 2014 1:00 pm ]
już zapomniałam, jaka duża była :)

ithanielle - Wto Lis 04, 2014 1:06 pm

Wow, rzeczywiście wielka :)
Ja z kolei żałuję, że nie zorganizowałam dla mojej świadkowej bransolety z kwiatów, bo na czas przysięgi trzymała mój bukiet i swój jednocześnie.

Catylyn89 - Wto Lis 04, 2014 2:19 pm

Karollka napisał/a:
także myślę, że wszystko zależy od osoby wykonującej zamówienie ;)


Wykonanie było rewelacyjne, jednak wstążka wiadomo podczas tańca co chwilę się przekręcała.

herbatnik Podobnej wielkości moja siostra miała bransoletkę. Nie przeszkadzała Ci w tańcu?

Terry - Wto Lis 04, 2014 7:54 pm

herbatnik napisał/a:
ale mojej świadkowej raczej zamówię mały bukiecik, bo mówiła, że chce czymś zająć ręce w stresującej sytuacji :)


To samo mówiła moja świadkowa. Dlatego dostała miniaturkę mojej wiązanki.

Dorotka_ - Sro Lis 05, 2014 9:27 am

a moja Świadkowa miała zamówiony bukiecik o ktorym zapomnieliśmy :smile:
Muszkowa - Pon Gru 15, 2014 6:40 pm

Ja właśnie się poważnie zastanawiam nad korsarzem dla mojej świadkowej, bo ona z kolei stwierdziła, żebym się nie warzyła dawać jej kwiatów w łapki 8)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group