Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Sale weselne - Hotel Aviator Pabianice

nisja - Wto Cze 04, 2013 4:21 pm
Temat postu: Hotel Aviator Pabianice
Witam,

proszę o opinie na temat hotelu Aviator w Pabianicach.

Planuję wesele i byłam dzisiaj oglądać salę i jestem bardzo miło zaskoczona.Mogą pomieścić do 180 osób.

Dwie sale bankietowe, bardzo elegancko zaprojektowane, bez zbędnych udziwnień.
Dużo miejsc noclegowych - ponad 70 i apartament dla nowożeńców ze śniadaniem do łóżka gratis. Można zorganizować wesele w jednej sali, albo w jednej mieć stoły a w drugiej parkiet do tańczenia.

Aha no i parking na ok 50 aut z tyłu hotelu i chatę grillową stawiają - np na poprawiny dla ok 30 osób.

Menu ok 180,00pln/os ale mogą dostosować się do potrzeb gości.
Sami podobno pieką torty i dekorują wg naszych pomysłów.

No i bardzo miła Pani oprowadziła po całym obiekcie i polecała ciekawe atrakcje np. dekorację sali światłem ?!!!, fotobudkę albo grillowe menu na poprawiny.

Dajcie znać co o niej myślicie i jakie macie opinie.

Dostałam zdjęcia na maila więc wrzucam

keyka - Wto Cze 04, 2013 8:14 pm

wrzuć zdjęcia prosze jeszcze raz, bo nie wyświetlają się :)
nisja - Sro Cze 05, 2013 8:49 am
Temat postu: Hotel Aviator Pabianice
jeszcze raz postaram się wrzucić zdjęcia

a i zapomniałam że np Pani powiedziała, że ostatnio para młoda zamiast tej dekoracji za krzesłami miała wyświetlaną na ekranie nad sobą prezentację ze zdjęciami z dzieciństwa i filmikami ze wspólnych wakacji - dajcie znać co o tym myślicie?

[ Dodano: Sro Cze 05, 2013 8:54 am ]
dobra i jeszcze te. Mam nadzieję ze teraz widać.

Proszę o opinie.

[ Dodano: Wto Sie 27, 2013 11:06 am ]
Witam wszystkich,

byłam na weselu kuzynki w hotelu Aviator w Pabianicach i chciałam podzielić się wrażeniami.

Sala piękna, super udekorowana.
Jedzenia tak dużo, że nie byłam w stanie wszystkiego spróbować do tego pięknie podane jak przystało na 3 gwiazdkowy hotel. Dania przepyszne ale ciasta, to już poezja.

Stół słodki z kolorowymi musami i wiejski też prezentowały się bardzo okazale.

Obsługa sprawna i dyskretna - taka jak powinna być.

Aha i była piękna pogoda a my mogliśmy korzystać z nowej altany przed hotelem, chociaż sala ma klimatyzację i wewnątrz też było idealnie.

Zwracałam uwagę na szczegóły bo sama planuję tam wesele i teraz nie mam już wątpliwości - sala zarezerwowana i w przyszłym roku będę bawiła się tam już na własnym weselu.

Mam nadzieję że namówię kuzynkę żeby wrzuciła tu swoje zdjęcia.


Pozdrawiam.

kas707 - Pią Paź 10, 2014 1:01 pm

Jakiś czas temu oglądałam z rodziną salę w Aviatorze. Przywitała nas znudzona właścicielka, z której każdą informację trzeba było wyciągać, ponieważ sama milczała i czekała tylko na pytania. Nie było żadnej chęci i inicjatywy ze strony tej Pani. Jej zachowanie negatywnie wpłynęło na odbiór sali. Sama sala jest ładna, choć muszę przyznać, że na zdjęciach wydaje się większa. Oferta też jest niczego sobie - 190zł za 4 posiłki. Dla mnie minusem jest brak ogrodu. Przy parkingu znajduje się chata grillowa, ale to nie to samo. Mimo przystępnej ceny i ładnego wyglądu sali, przez zachowanie właścicielki nie miałam ochoty tam wracać i w końcu znalazłam swoją wymarzoną salę w innym miejscu.
Missouri86 - Sob Lis 01, 2014 9:34 pm

Witam,
prosiłabym o jakieś opinie na temat sali :-)
Jakie jedzenie? trochę się obawiam, że może być go mało.
Jak wyglądała współpraca z dekoratorką i jaki był ostateczny koszt ozdobienia sali?
Wiem, że dodatkowy koszt to pokrowce na krzesła i właśnie dekoracja sali ale czy coś jeszcze? (jakieś inne ukryte opłaty o których nam nie wspomniano :wink: )

Widać po zajętych terminach, że sala cieszy się powodzeniem. Jednak brak opinii trochę nas martwi, dlatego fajnie byłoby żeby pary które miały tam wesele opowiedziały o szczegółach :eek:

monikaku - Wto Kwi 14, 2015 2:15 pm
Temat postu: Hotel Aviator Pabianice
Chciałabym podzielić się moimi wspomnieniami z mojego ubiegłorocznego wesele w hotelu Aviator w Pabianicach. Sala piękna , nasze wesele na 104 os. Obsługa bez zarzutów, jedzenie bardzo smaczne i elegancko podane. Jedyny mankament, że było wg mnie za dużo kelnerów, którzy bez przerwy wymieniali talerzyki na czyste i uzupełniali półmiski.

Na zewnątrz chata grillowa z eleganckimi dekoracjami - świecami i tiulami. Przyjemnie było spokojnie posiedzieć i porozmawiać.

Chętnie odpowiem na pytania dotyczące tej sali - piszcie.

Monika K.

kasia i wiktor - Czw Kwi 16, 2015 2:10 pm
Temat postu: Wesele w Hotel Aviator
A nasze wesele już za nami kwiecień 2015!!!! Super, Super, Super
Nie mamy zastrzeżeń. A obsługa od ustalania szczegółów aż do rozliczenia ;-) super.
Wyrozumiali ludzie odpowiadali na dziesiątki naszych maili przed weselem ;-)
Polecamy i dziękujemy właścicielom jeszcze raz.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group