Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Dom - odświeżacze powietrza

All-me - Pon Lut 06, 2012 11:22 am
Temat postu: odświeżacze powietrza
Używacie odświeżaczy powietrza jedynie w łazience czy również tych podłączanych pod prąd do pokoju??
Czy są skuteczne?? :)

kariczeq - Pon Lut 06, 2012 11:40 am

ja używam takiego na ruch lub ustawionego na jakiś określony termin, zależy gdzie się go postawi, u nas stoi na szafce w dużym pokoju, bo w sumie o to nam chodziło, żeby duży pokój był odświeżony, ostatnio jest wyłączony, bardziej skuteczny był taki toaletowy po całym domu się zapach unosił, ale to może kwestia samego zapachu
Bian - Pon Lut 06, 2012 11:49 am

Mojego męża jakiś czas temu naszło na odświeżacz na prąd Ambi Pur o zapachu zielonej herbaty.


Nie używamy go wprawdzie codziennie, ale jak już jest podłączony to nawet nastawiony na małą moc daje fajny zapach, oczywiście najintensywniej pachnie w obrębie kontaktu. My mamy małe mieszkanie, więc jak włączamy na małą moc to w dużym pokoju pachnie tak akurat.

monic_pawlak - Pią Lut 10, 2012 11:33 pm

my używamy takiego odświeżacza do kontaktu , ten nasz ma 5 stopni intensywności , zazwyczaj mamy go ustawionego na 3 , jak był włączony cały dzień a drzwi od pokoju były zamknięte , to po powrocie z pracy zapach był nawet za intensywny ... także działają :D ja jestem zadowolona .
All-me - Wto Kwi 10, 2012 8:29 pm

czy mozna zostawic podlaczony odswiezacz do w pradu w trakcie nieobecnosci w domu??
martula_87 - Wto Kwi 10, 2012 9:01 pm

All-me, ja zostawiam.
Aga1986 - Wto Kwi 10, 2012 11:00 pm

ja też zostawiam :) nic się nie dzieje, a po powrocie pięknie pachnie :)
Kalanchoe - Sro Kwi 11, 2012 8:34 pm

kariczeq napisał/a:
ja używam takiego na ruch lub ustawionego na jakiś określony termin,


Unikam takich odświeżaczy a to dlatego, że mnie po prostu straszą! Nie mogę się przyzwyczaić do tego psikania i zawsze podskakuję...
Wolę ten na prąd, ale nie zostawiam włączonego na noc albo podczas naszej nieobecności.
Świetnie sprawdzają się też saszetki do szaf.

Pepsi - Sro Kwi 11, 2012 8:37 pm

Ja używam odświeżaczy na prąd. Ostatnio na dłużej zostałam przy tym

kasienka.1988 - Czw Kwi 12, 2012 11:38 am

Oj tak ten odświeżacz ,który wkleiła Pepsi jest naprawdy dobry!!! Wypróbowałam już kilka i jak narazie według mnie ten jest najlepszy
kakonka - Czw Kwi 12, 2012 11:40 am

i ja używam tego który wkleiła Pepsi nawet tych zapachów- rewelacja :)
Kalanchoe - Pią Kwi 13, 2012 9:52 am

kakonka, Pepsi, powiew wiosny czy coś takiego?
kakonka - Pią Kwi 13, 2012 10:35 am

Kalanchoe, no coś takiego :) Fresh New Day :)
MadMar - Pią Kwi 13, 2012 11:32 am

też używam ten odświeżacz co kakonka, kasienka.1988 i Pepsi, i dokładnie tego zapachu. Bardzo mi się podoba :D
Pepsi - Pią Kwi 13, 2012 8:35 pm

Kalanchoe napisał/a:
kakonka, Pepsi, powiew wiosny czy coś takiego?

mówiąc szczerze to nie wiem. mam kilka i mąż tylko siedzie i wymienia co chwila buteleczki "bo mu się znudził" więc nawet nie mogę się dobrze "nawąchać" :wink:

kakonka - Pią Kwi 13, 2012 10:45 pm

akurat ten zapach zawsze kupuję do sypialni :D w innych pomieszczeniach królują inne zapachy :)
paulinkaaMU - Pon Kwi 16, 2012 10:23 am

ja też preferuję odświeżacz elektryczny - jakoś z przyzwyczajenia jest to Brise, a zapachy: kwiat lotosu, "after the rain" też jest ok
misiao1983 - Wto Sie 13, 2013 11:45 am

MadMar napisał/a:
też używam ten odświeżacz co kakonka, kasienka.1988 i Pepsi, i dokładnie tego zapachu. Bardzo mi się podoba :D
no dobra dziewczyny, kupiłam ten sam odświeżacz elektryczny, na ile wam on starcza? na opakowaniu jest że nawet do 90 dni przy ustawieniu na minimum i użytkowaniu 12h dziennie. My mieliśmy ustawienie minimum włączany był na kilka godzin dziennie i buteleczki zużyły się wszystkie trzy w tydzień... jakiś felerny miałam czy co?
czy ma znaczenie w którą stronę się go podłączy? buteleczki do góry nogami czy nie. Bo się najpierw zachwyciłam zapachem świeżości w domu, ale jak to się po tygodniu kończy to jednak mało opłacalne jest...

mateosh - Sob Lip 05, 2014 7:08 am

słuchajcie a jest coś co miałoby zapach kawy świeżo palonej? albo taki "niekwiatowy" "ziołowo-wintydżowy"
Matrixx - Czw Sie 07, 2014 9:38 am

Ja używam, bo jestem wręcz zmuszona, przez brak okien w łazience... Mój ulubiony, który mnie nie dusi to Brise o zapachu bawełny... Pachnie delikatnie i tak jak świeżo zrobione pranie ;) Ja używam w spray'u ;)

Usunęłam reklamę z podpisu. Odsyłam do regulaminu forum. Moderatorka ppola


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group