Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Fotograf - KATARZYNA CZECH WHITE STONE STUDIO POLECAM :)

muzastrazaka - Nie Gru 04, 2011 7:46 pm
Temat postu: KATARZYNA CZECH WHITE STONE STUDIO POLECAM :)
malutka niepozorna blondyneczka robi piekne zdjecia. Cicha a zdjecia bardzo ekspresyjne :) :) do tego ma przesympatycznego tate, ktory rowniez jest fotografem.
Robila nam sesje narzezcenska - strazackie zdjecia z psami, ogniem jak i romantyczne w pasie zieleni, fotografowała ceremonie slubna, wesele oraz plener :) sesja z krowka, wozami strazackimi i woda z sikawki :)
wszyscy byli zauroczeni zdjeciami. jest mozliwosc dorobienia zdjec np z czarnobialych na kolorowe - nie robi zadnych problemow :)
tu jest jej strona - warto wejsc na blog ta sa jej zdjecia oraz my :) :) poki co w sesji narzeczenskiej :) :)



edit: usunęłam treści niezgodne z regulaminem

Aleks87 - Pon Sty 09, 2012 12:04 pm

My z narzeczonym na wczorajszych targach zdecydowaliśmy się na White Stone studio. Zachwyciły nas ich zdjęcia. Szukaliśmy niebanalnego fotografa, który uwieczni w kadrze te jedną z najważniejszych chwil naszego życia. Mam nadzieję, że wybór okaże się strzałem w dziesiątkę :)
dagii - Wto Sty 17, 2012 12:42 am

a mnie się nie podaba nazwa, nawiązuje do bardzo znanej fotografii ślubnej white smoke studio. Uważam ,że ktoś chce podrobić tych świetnych fotografów. Skoro jest tak twórczym fotografem to powinien chociaż wymyślić swoją własna nazwę.....

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group