Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Fotograf - Sesja z psem - próbował ktoś? :)

Majorka636 - Czw Sty 06, 2011 7:57 pm
Temat postu: Sesja z psem - próbował ktoś? :)
Mam pięknego psa i bardzo chciałabym mieć chociaż ze 2 zdjęcia ślubne z nim (nooo... ewentualnie mąż tez może się załapać) ;) ktoś z Was już testował albo widział gdzieś jakieś fajne fotki z parą i psiakiem? :) śmialiśmy się nawet że będzie do nas pasował bo to malamut - wygląda jak wilk,wpasuje się w kolorystykę strojów :D
Co myślicie o takich zdjęciach ze zwierzakami? :)

agulka1989 - Czw Sty 06, 2011 8:08 pm

Majorka636, jestem za, widziałam kilka takich sesji (w tym jedną u mojego kuzyna).
Ale pod warunkiem, że pies nie będzie najważniejszy :wink:

Bian - Czw Sty 06, 2011 8:12 pm

Majorka636 świetny pomysł :) Szczególnie, że macie malamuta, a one robią niesamowite wrażenie wizualne :)

Ja widziałam fajne foto z pleneru z psem w roli głównej u jednego z piotrkowskich fotografów:
http://chomicz.art.pl/zdj...e5bd7443e83.jpg

Majorka636 - Czw Sty 06, 2011 8:18 pm

Eeeee...znając mojego psa to on na pewno zrobi wszystko żeby właśnie być NAJWAŻNIEJSZY ;)

Bian - jaki śliczny ten psiunio :) ale mój po pierwsze nie aporter więc raczej z bukietem biegał nie będzie, a po drugie smakosz - więc jakby taki bukiet dostał to by go najprędzej zjadł ;)

Verenica - Pią Sty 07, 2011 8:46 am

Ja jestem jak najbardziej za. Bardzo fajny pomysł i super pamiątka. Mam fioła na punkcie moje "bestii" i też planowałam kilka zdjęć z nią. Nie wiem czy coś z tego wyjdzie bo jest trochę "narwana" :mrgreen:

Kiedyś widziałam piękną sesję pary młodej z psami. Na jednym pies miał nawet krawacik - rezultat był niesamowity.

PositiveAga - Pią Sty 07, 2011 1:15 pm













Majorka636 - Pią Sty 07, 2011 5:29 pm

Superowe te fotki :) ale podejrzewam że nasze zdjęcia będą robione raczej w ruchu ;) no chyba że fotograf wykaze sie ogromną cierpliwością bo mój Nanook ma motorek w tyłku, a jak jeszcze zobaczy takie śliczne kwiatki i taką białą sukienkę to o pozowaniu wogóle b ędziemy mogli zapomniec :/
kaczorowski_fot - Pią Sty 07, 2011 8:35 pm

Hej. Sesja z psiakiem to fajny pomysł. Można zrobić kilka ciekawych fotek.
Fijołkowa - Wto Sty 18, 2011 3:52 pm

W ślubnej sesji plenerowej mojego kuzyna i jego żony brał udział ich pies- husky, zwany Zefirem :) O ile mnie pamięć nie myli, zdjęcia robił wspomniany wcześniej fotograf Cezary Chomicz z Piotrkowa. Zdjęcia wyszły ciekawie, choć pies za wszelką cenę unikał obiektywu ;)
agulka1989 - Wto Sty 25, 2011 1:59 am




Malena - Wto Sty 25, 2011 12:37 pm

Mnie się podobają tylko zdjecia z psem, jesli sa mocno reportażowe, przypadkowe (jak psiunio pod kiecką śłubną powyżej), ale jak para pozuje z psem..no to kompletnie jakoś w moim guście nie jest.
madziuja - Wto Sty 25, 2011 12:48 pm

My też bedziemy chcieli żeby nasz labrador został uwieczniony chociaż na 2 zdjęciach.Jest z nami wszedzie i zawsze także nie wyobrazam sobie zeby mogło go tam zabraknac :D
ola88 - Wto Sty 25, 2011 12:55 pm

Jeśli już bym miała mieć zdjęcia z psem, to tylko i wyłącznie z
madziuja napisał/a:
labrador
albo z golden retriverem :) żaden inny nie wchodzi w grę.
Tylko teraz to już jakaś sesja dzieciowa :P

WIDEOFILM - Sro Sty 26, 2011 10:55 pm

Bardzo fajny pomysł.Ale mówimy tu tylko o psach. A przecież po za psami są jeszcze koty. Można zrobić sesję w mini zoo np. ze zwierzętami leśnymi /sarna, jeleń, dzik itd/.
caixa - Czw Sty 27, 2011 11:03 am


martula_87 - Czw Sty 27, 2011 11:12 am

Może na plener psa nie zabierzemy ale może przy ubieraniu w domu przyplącze sie i uda się cyknąc jakąś fotke z moją Labradorką.Widziałam taką fotkę na portofolio naszej pani fotograf więc po cichu liczę żę się uda.
IwonaiPatryk - Czw Sty 27, 2011 10:08 pm

Bardzo fajny pomysł !
Hatifnatka - Czw Sty 27, 2011 10:53 pm

pomysł jest super i gdyby tylko nasz szalony beagle byłby w stanie usiedzieć w miejscu dłużej niż 5 sekund i nie skakałby na mnie, to wtedy pewnie byłby na kilku chociaż reportażowych zdjęciach z naszego cudownego dnia. ale i tak jest najkochańszym i najpiękniejszym trzpiotem :D
Majorka636 - Pią Sty 28, 2011 12:17 am

No nasz psiak to jest taka chodząca głupawka że na pewno nie będzie go podczas reportażu :( bo od razu obskoczyłby wszystkich gości, pobrudził itd. więc będzie sobie siedział na drugim podwórku, i będzie z nami na reportażu - wtedy i tak suknia może się zniszczyć ;)
M4rcysi4 - Pią Sty 28, 2011 2:43 pm

Jak się pupil daje to nawet można go wystroić :D

Amira - Pią Sty 28, 2011 8:04 pm

najwazniejsze zeby pies sluchal sie, bo inaczej nie widze tego... :roll:
bazyl - Nie Sty 30, 2011 11:55 pm

super sprawa :)
tylko fakt trzeba mieć psa który nie będzie chciał zjeść fotografa i fotografa który poradzi sobie z dodatkowym wyzwaniem :)

aguuuunia44 - Pią Lut 11, 2011 7:04 pm

my również myśleliśmy o zrobieniu paru zdjęć z naszą Luną (Labrador). Raczej lubi jak jej się robi zdjęcia, więc nie byłoby z tym problemu :) A poza tym zawsze można przekupić ją jakimś smakołykiem (dla jedzenia zrobi wszystko :) ) tylko jedyny problem to pogoda : nie mogłoby być mokro bo niestety domagając się pieszczot potrafi szybko kogoś pobrudzić :)
no ale zobaczymy :) jeszcze trochę czasu do namysłu jest :)

martitka - Pią Lut 11, 2011 8:29 pm

Ciekawy pomysł, znajomi robili zdjęcia z labradorem. Ale nie podobają mi się pieski przebrane niestety, nie przemawiają do mnie.
tulipan87 - Pią Lut 11, 2011 11:30 pm

Sam pomysł takiej sesji bardzo mi się podoba...ale tylko pod warunkiem, że wciąż to Para Młoda jest głównym bohaterem zdjęć. Natomiast wszelkim przebierankom mówię zdecydowane nie!
PositiveAga - Pią Lut 11, 2011 11:49 pm

można również tak :D



evelinka - Sob Lut 12, 2011 10:33 am

PositiveAga te ostatnie zdjęcia są bardzo fajne. Uważam, że jeśli ktoś ma swojego ukochanego pupila, to jak najbardziej można zrobić sobie taką sesję z nim.
paulii - Sob Lut 12, 2011 10:47 am

Mnie się spodobały jedynie ostatnie zdjęcia (te obrączki na nosku). Ogólnie dla mnie pomysł taki sobie, ale każdy robi jak uważa...:)

[ Dodano: Sob Lut 12, 2011 10:48 am ]
ps. caixa zdjęcie z kotem jest super, ale dlatego, że znam całą historię:)

555 - Sob Lut 12, 2011 9:26 pm

PositiveAga, super!
mietka - Sob Lut 12, 2011 9:59 pm

to ostatnie fajne, ale psy w muszkach... niee e
bazyl - Nie Lut 13, 2011 5:02 pm

jak kto lubi :)
a ktoś widział może jakieś zdjęcia z bardziej egzotycznymi zwierzętami? ;)

555 - Wto Lut 15, 2011 7:55 pm




Magdzik - Wto Lut 15, 2011 8:48 pm

Bardzo mi się podoba pomysł sesji z pupilami.Jak znam siebie,to pewnie też cyknę parę fotek z moimi pupilami ale to tak własnym aparatem w domu,nie na plenerze :smile: Uwielbiam robić zdjęcia moim zwierzakom ;)
agulka1989 - Sro Lut 16, 2011 12:48 pm


bazyl - Nie Lut 27, 2011 2:08 pm

555 to z kotkiem super dla mnie :)
Malwina_łódź - Nie Lut 27, 2011 3:03 pm

świetny jest psiak na czerwonej podusi pilnujący obrączek :)
wamaba - Pon Lut 28, 2011 5:39 pm

Zwierzęta i małe dzieci zawsze nadają wszystkim zdjęciom specyficznego uroku ;)
Karola5 - Czw Mar 10, 2011 4:25 pm

do kolekcji :)


[ Dodano: Sro Mar 16, 2011 10:15 am ]
kolejne :)

fotografialodz - Czw Mar 17, 2011 11:48 am

a moze ma ktos dostep do zaprzegu i husky , wtedy zrobie maly plenerek za free :)
Siasia - Czw Kwi 21, 2011 11:01 am

A to brązowo rude cudo, którego zdjęcie zamieściła PositiveAga!!! Po prostu boski! :P Świetny pomysł, żeby zrobić fotki ze zwierzakiem! Sesji plenerowej jeszcze nie miałam, więc może nic straconego
justysiaw - Nie Kwi 24, 2011 9:14 pm

świetny pomysł utrwalenie naszych piesków, też chyba zrobimy takie zdjęcia tylko żeby nasz fotograf robił takie sesje :lol:
kepam - Nie Cze 19, 2011 5:30 pm

temat sesji fajny ale trudny do realizacji. prałam (jako modelka) z psem się sfotografowac. skończyła się na paru siniakach, obślinieniu bluzki i nie tylko, podrapaniu i zszarpanych nerwach:) polecam koty. zdecydowanie spokojniejsze stworzenia (aczkolwiek osobiście nie posiadam).
wiolancia - Nie Cze 19, 2011 10:35 pm

My w trakcie pleneru mieliśmy trochę zdjęć z Naszą czarną suczką rasy sznaucer mini.Po odbiorze zdjęć coś wrzucę.

[ Dodano: Nie Lip 17, 2011 5:49 pm ]
Nasze zdjęcia z Nellunią


Karola5 - Czw Sie 18, 2011 4:15 pm

no padłam jak zobaczyłam


[ Dodano: Czw Sie 18, 2011 4:23 pm ]
jeszcze:

artisticzoom - Nie Lis 06, 2011 9:05 am

To ja dorzucę takie slubne zdjecie z psim przyjacielem :)



Fotografia wykonana przez jedną z najlepszych fotografek ślubnych na świecie (moim zdaniem oczywiscie) Suzan Stripling. Warto zajrzeć na jej bloga http://susanstriplingblog...tID=30&weddings

ewa.krzys - Nie Lis 06, 2011 4:42 pm

Ciekawy pomysł na sesję, choć z naszym psiakiem raczej bym się nie zdecydowała, bo podejrzewam, że zacząłby się bawić moją suknią ;P
PositiveAga - Pon Sty 02, 2012 7:18 pm

mój mały łobuz również załapał się na krótką sesję w dniu ślubu :smile: :smile:

jak na kawalera przystało specjalnie na tą okazje otrzymał muchę :smile: :smile:


(po kliknięciu na zdjęcie otwiera się większe)

suzarek - Pon Sty 02, 2012 9:42 pm

PositiveAga, fajne fotki ;)
Generalnie podobają mi się fotki ze zwierzętami, gdybym miała możliwość to zrobiłabym sobie z kotem niebieskim rosyjskim (ciągle zbieram na niego kasę :wink: ) i mam tez słabość do koni.

Brinka - Pon Sty 02, 2012 9:49 pm

Super są fotki ze zwierzakami ;)
Magdzik - Wto Sty 03, 2012 11:23 am

Ja jak miałam ślub cywilny, to chciałam zrobić z moimi psami zdjęcie ale wyleciało mi z głowy. No nic może na kościelnym nie zapomnę :D
ewcia29 - Pon Lut 20, 2012 5:31 pm

A o to nasze zdjęcia plenerowe z pieskami
Iva - Pon Lut 20, 2012 7:24 pm

Fajne takie zdjęcia ze zwierzakami. Może i mój kot (syjam) też się załapie na kilku fotkach z przygotowań do ślubu :cool:
Marlen - Wto Lut 21, 2012 12:21 am

kepam napisał/a:
temat sesji fajny ale trudny do realizacji. prałam (jako modelka) z psem się sfotografowac. skończyła się na paru siniakach, obślinieniu bluzki i nie tylko, podrapaniu i zszarpanych nerwach:) polecam koty. zdecydowanie spokojniejsze stworzenia (aczkolwiek osobiście nie posiadam).


Kepam, różnie to z kotami bywa, mam w domu cztery ;) Tylko jedna, to zawodowa modelka, przynajmniej nie ucieka przed obiektywem. Pozostałą trójcę muszę zawsze wziąć sposobem, bo jak to koty, chadzają swoimi drogami.
Jeśli dziewczyny macie jakieś zwierzaki, to koniecznie fotografujcie się z nimi. Fotografie ślubne (i nie tylko) z Waszymi kochanymi bestyjkami w kadrze, będą naprawdę fajną pamiątką. A już zazdroszczę, jeśli któraś z Was ma węża, tudzież inną egzotyczną gadzinkę... :)

Gahanova - Wto Lut 21, 2012 2:23 pm

Piekne sa te fotki, szczegolnie z obraczkami i z psem, ktory patrzy na swoja pania.
Az mi sie smutno robi, ze mojej psinki z nami nie ma... Na pewno zalapalaby sie na sesje.

klarysa - Wto Lut 21, 2012 9:28 pm

My mamy zdjęcie z naszą fretką zrobione w trakcie przygotowań w domu.
Marlen - Wto Lut 21, 2012 10:40 pm

Klarysa, super :) A możesz wkleić w wątek jedno z takich zdjęć ?
klarysa - Sro Lut 22, 2012 12:32 pm


gabrysia - Sro Lut 22, 2012 12:54 pm

tez podgladam :)
ewcia29 - Sro Lut 22, 2012 4:19 pm

Nie ma to jak Fretka :) He he Moja mama miała 3 sztuki Jedną albinoskę bardzo mądre zwierzątka no niestety ja bardziej byłam związana z naszymi pieskami dlatego mamy z nimi zdjęcia !
szaraczarownica - Sro Lut 22, 2012 7:36 pm

klarysa napisał/a:
My mamy zdjęcie z naszą fretką zrobione w trakcie przygotowań w domu.

klarysa, tak mnie zaciekawiłaś, że aż muszę podejrzeć :smile:

MadMar - Sro Lut 22, 2012 11:19 pm

klarysa napisał/a:
My mamy zdjęcie z naszą fretką
o rany! z fretką?!
Ja miałam jedno dość niesympatyczne przeżycie z fretką kolegi, ktorą karmilam i poiłam jak ten kolega wyjechał
Psy owszem- uwielbiam ale fretek od tej pory się boję :D

I to zdjęcie z obrączkami na nosie psa - cudne :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group