Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Sprawy ślubno-weselne - Ślub w środę

anooleczka - Nie Wrz 26, 2010 7:08 pm
Temat postu: Ślub w środę
/Byc moze taki temat juz isnieje (ja nie znalazalm), jesli tak to prosze o przeniesienie postu w odpowiednie miejsce./

Najprawdopodobniej pobierzemy sie w srode przed Bozym Cialem. Wiem, ze sa forumowiczki, ktore skorzystaly z takiej okazji.
Chcialabym sie dowiedziec co o tym myslicie i byc moze doradzicie mi co z kosciolem.
Plusy to:
:arrow: znizki
:arrow: wolne sale
:arrow: wolne zespoly
:arrow: wolni fotogafowie
:arrow: caly tydzien wolny (o ile wezmie sie poniedzialek i piatek wolny) bo przeciez przysluguja nam 2 dni wolnego w pracy (tzw. urlop okolicznosciowy)

Minusy to:
:arrow: problem z kosciolem
:arrow: goscie moga nie przyjechac

ppola - Nie Wrz 26, 2010 9:55 pm

anooleczka, ten temat sie przewinął przy temacie o ślubie w inne dni tygodnia. Ja miałam w srode i jedno co Ci moge napisać to problemu z kosciołem nie było żadnego, jedynie nie mogło kolidować z nabożeństwem czerwcowym. a co do gości Ci co na sam slub to siłą rozpędu przyjechali po pracy ;) a w sobotę zwłaszcza dalszym znajomym się nie chce. A na sam ślub przybyli wszyscy którzy sie zadeklarowali, w sumie odmówiło nam 10 osób ale to z innych powodów (wiek, choroba)
Ja jak najbardziej polecam takie rozwiązanie :)

Brinka - Pon Wrz 27, 2010 12:07 am

Ja miałam ślub w piatek i jak dzwoniłam do kancelarii z pytaniem czy otrzymam ślub w tym dniu to ksiadz powiedział, że nawet w środę popielcową ślubu udzieli.
Nie masz się co martwić kościołem.
Jeśli chodzi o gości to u nas tylko jedna para odmówiła z powodu "braku dni urlopu", ale to było zrozumiałe bo chłopak akurat zmieniał pracę.
Ja polecam ślub w tygodniu bo można znlaeźć o dobrych dostawców w lepszej cenie.

anooleczka - Pon Wrz 27, 2010 7:32 am

no to mnie troszke uspokoilyscie dziewczyny :D
Misiak87 - Pon Wrz 27, 2010 7:50 am

Byliśmy 4.08. na ślubie i weselu mojej przyjaciółki (tak, to była środa). Nie mieli żadnych problemów z salą, zespołem itp, a co więcej mieli swobodę wyboru praktycznie wszystkiego na pół roku przed ślubem. W kościele także nie było problemów.
anooleczka - Sro Wrz 29, 2010 4:05 pm

:)
chyba sie zdecydujemy na ta srode :)

[ Dodano: Pią Paź 01, 2010 1:43 pm ]
Taaaak :D zdecydowalismy się. Będziemy ślubować 22 czerwca 2011 (środa przed Bożym Ciałem) :mar

anstac - Nie Paź 10, 2010 8:57 pm
Temat postu: My TEZ 22.11.2010
Anooleczka... gratuluje wyboru, MY tez pobieramy sie 22 czerwca 2011, mamy juz zalatwiony koscol wiec moge powiedziec ze nie mielismy z tym zadnego problemu. A w ktorym Kosciele bierzecie slub? pozdrawiam
anooleczka - Pon Paź 11, 2010 7:17 am

Super, jestesmy juz 2 :)
Parafia oo. Bernardynow w Łodzi, a Wy??

anstac - Pon Paź 11, 2010 9:12 am
Temat postu: :D
My w Matki Odkupiciela :) 18.00:) Chojny

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group