Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Sale weselne - Revelo

Elora - Sro Wrz 22, 2010 11:03 pm
Temat postu: Revelo
Witam,czy ktoś ma jakieś wrażenia z wesela w Revelo(albo inne informacje na ich temat,np.warunki przygotowania wesela)? Szukam po forum,ale nie ma za wiele danych,a zależy mi na miejscu z ogrodem.
mikado - Nie Paź 03, 2010 12:20 pm

załatwiałam tam kolację firmową, a nie wesele, ale organizacja i kontakt były ok. Przed kolacją kontaktowałam się z nimi tylko telefonicznie i mailowo. Na maila przysłali mi też propozycję manu. Po prostu zadzwoń, powiedz im o co ci chodzi.
Jedzenie było bardzo dobre.

badman - Nie Paź 17, 2010 9:47 pm

Byliśmy tam na małym weselu (ok. 60 osób). Jedzenie bardzo dobre, obsługa też spoko. Polecamy :)
funny233 - Pon Sty 28, 2013 7:26 pm

Odświeżam temat, czy ktoś miał ostatnio może tam przyjęcie weselne, szukam opinii
karolineo - Pią Sty 03, 2014 7:52 pm

Podbijam znów temat. Czy któraś z Was organizowała lub była na weselu w Revelo?
Wyderka85 - Nie Cze 22, 2014 12:45 pm

Byłam na komunii niedawno, było naprawdę nieźle, nie wiem jak z weselami bo to raczej mały lokal ale ogólny odbiór jest bardzo pozytywny.
JakubW - Nie Cze 22, 2014 4:17 pm
Temat postu: Revelo Łódź wesele przyjęcie ślubne Stanowczo Odradzam
STANOWCZO ODRADZAM !!
Revelo na 2dni przed zaplanowanym u nich weselem odwołało imprezę z powodu przeoczenia menagera.
Zawarliśmy z Revelo pisemną umowę na w/w imprezę ponad 3miesiące wcześniej wpłacając również zaliczkę.
Zamówienie zostało przyjęte, sala i termin potwierdzone, menu ułożone … wszystko dopięte na ostatni guzik włącznie z oprawą muzyczną zorganizowaną przez Revelo.
Na 3dni przez imprezą miałem zgłosić się do Revelo aby zamówić tort weselny – podczas spotkania menager wraz z właścicielem ogromnie zaskoczeniu, że za 3dni ma się u nich odbyć moje wesele (??!!).
Całe szczęście udało im się odszukać moją rezerwacje jednakże poinformowali mnie, że nie mają wolnych miejsc bo wszystko jest zarezerwowane.
Pragnę dodać że w dniu podpisania umowy, na dzień 21/06/2014 wraz z nami były tylko dwie rezerwacje.
Niestety właściciel Revelo nie poczuwa się w najmniejszym stopniu do zrekompensowania tej sytuacji oprócz słów „przepraszam” oraz „mogę oddać zaliczkę”.

paquarette - Pon Paź 27, 2014 5:09 pm
Temat postu: Revelo
Hej
Jestem tu nowa :) szukam miejsca z klimatem na nasze małe przyjęcie na sierpień przyszłego roku. Spodobało mi się Revelo, jednak czytam Wasze opinie - i zwłaszcza ta ostatnia trochę mnie przestraszyła.. :( :(


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group