Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Sprawy ślubno-weselne - Rocznica ślubu

emigrantka - Sob Kwi 24, 2010 8:49 am
Temat postu: Rocznica ślubu
Witam
Na naszym weselu ktore odbedzie sie 10 lipca :wink: beda obchodzic rocznice slubu siostry mojego przyszlego meza bedzie to 5 i 10 rocznica :) i chcielibysmy kupic im jakis fajny drobiazg badz zrobic jakas niespodzianke i tutaj zwracam sie do Was o pomoc moze macie podobna sytulacje badz jakis fajny pomysl :mrgreen: (wspomne tylko ze 5 lat temu najstarsza siostra obchodzac 5 letnia rocznice dostala wiazanke i zagrali im piosenke ktora tanczyli jako pierwszy tanie na wlasnym weselu ) z gory dzieki za jakiekolwiek odpowiedzi pozdrowionka ;)

ola88 - Sob Kwi 24, 2010 9:38 am

To i ja również się do tego przyłączam, chociaż ja mam ciut gorzej, bo to akurat na naszym weselu rodzice będą mieli swoją 34 rocznicę ślubu :) i też jesteśmy w kropce. Jedynie co jak narazie udało mi się załatwić, to to żeby zespół zagrał piosenkę moich rodziców :) ( a łatwo nie było, bo kiedyś tata chciał żeby na innym weselu ten nasz zespół zagrał tą piosenkę, a oni jej nie mieli :D ale teraz mają mieć), też coś myślimy z siostrami, żeby coś zrobić, myśleliśmy, o jakimś duuużym naszym zdjęciu w ramce, ale to jeszcze jest do uzgodnienia, no i u nas to rodzice są, a u Ciebie to szwagierki są :P
emigrantka - Sob Kwi 24, 2010 9:48 am

wczoraj na allegro znalazlam grawer na butelkach (szampan ,wino, whisky.wodka ) cena to 35 zl +butelka wydaje mi sie ze to troche drogawo tym bardziej ze butelka wiecznie nie bedzie stala prawda :wink:
Jeszcze myslalam o koszu upominkowym tzn Jakies winko i do tego jakies slodycze lepszej marki jak fererro roche. rafaelo. jakies czekolady itp tyle ze nie wiem jaki bylby tego koszt a moze daloby sie gdzies zakupic wszystko od reki i dac poprostu do ulozenia i zapakowania tego komus profesionalnie ,juz sama nie wiem .Nie chcialabym raczej dawac wiazanek bo to takie oklepane i nic wsumie wyrozniajacego :oops:

ola88 - Sob Kwi 24, 2010 9:53 am

emigrantka napisał/a:
Jeszcze myslalam o koszu upominkowym tzn Jakies winko i do tego jakies slodycze lepszej marki jak fererro roche. rafaelo. jakies czekolady itp
z tym pomysłem to myślimy czy to dać rodzicom, na podziękowania :) w liceum dawaliśmy nauczycielowi naszemu i ładnie to wyglądało, taki wielki kosz, ładnie przybrany :) i w środku była wódka dębowa ( na wzór takiego granatu) i ładnie to wyglądało :) ale nie mogę sobie przypomnieć po ile to kosztowało, a zamówiliśmy to w sklepie monopolowym :)
emigrantka - Wto Kwi 27, 2010 7:20 pm

?? ? widze ze nikt nie ma zadnego pomyslu myslam ze pojdzie lepiej no coz bede zagladac hehe
Yoanna - Sro Maj 19, 2010 1:47 pm

Na Twoim miejscu poprosiłabym orkiestrę o zagranie dla dwóch "młodych par" gorzkiej wódki i wręczyła taki kosz alkoholowo-słodkościowy ;) Może jeszcze jeden taniec z dedykacja dla nich.

Poza tym uważam, że to jest Wasz dzień i to na Was powinna być zwrócona uwaga. Nie ma cudować z prezentami- najbardziej liczy się pamięć :razz:
Takie jest moje zdanie.

emigrantka - Sro Maj 19, 2010 5:54 pm

dzieki wlasnie szukam takiego kosza z alkocholem i slodyczami ale z tego co juz mi wiadomo to wyjde na tym najlepiej jesli sama wszystko kupie i poprostu dam komus do udekorowania dlatego ze kupno juz gotowego wychodzi naprawde drogo niestety :roll:
owieczka_foto - Sro Maj 19, 2010 6:07 pm

ja lubię kosze z Almy, wg mnie rozsądne cenowo, ładnie przygotowane i tyłka z domu mozna nie ruszac ;)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group