Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Fotograf - Agnieszka Żołnierek

madzialenka - Sro Wrz 16, 2009 10:45 pm
Temat postu: Agnieszka Żołnierek
nie ma jeszcze wątku o naszej fotografce z której jesteśmy mega zadowoleni więc pozwoliłam sobie go założyć, bo w 1000% polecamy zdjęcia uchwyciły tak ulotne chwile...
jakby ktoś chciał to podam numer na priv, ale też jest w wątku o fotografach :)
a tymczasem sami zobaczcie :D
kilka fotek od naszej Pani fotograf :mrgreen: świeże, jeszcze gorące bo dopiero otrzymane :smile:
















Usunęłam z opisu tematu adres strony.Wszelkie namiary dostępne w wątku z namiarami.

Pusiak - Czw Wrz 17, 2009 9:10 am

Śliczne zdjęcia :) A Wy pięknie na nich wyglądacie :)
Dopisz proszę do spisu fotografów razem ze stronką i namiarami - dobrze :?:

Przy okazji - serdeczne gratulacje :)

madzialenka - Pią Wrz 18, 2009 1:54 am

dziękuję bardzo ja ciągle zachwycam się na nowo tymi zdjęciami :smile:
zanim otworzyłam ten wątek to już umieściłam namiary w odpowiednim wątku :)

Agnieszka19 - Nie Paź 25, 2009 1:46 pm

My zamówilismy ta Panią do zdjęć z chrztu i również jestesmy bardzo zadowoleni :) Zdjęcia są śliczne a sama Pani Agnieszka jest przemiłą osobą :) Również polecam :)
Anita - Nie Sie 01, 2010 4:40 pm

Również gorąco polecam skorzystanie z usług Pani Agnieszki :) Mamy dzięki niej śliczną pamiątkę z chrzcin Hani. Wg. umowy zdjęcia miały być robione podczas mszy i plener później, ale że córka marudziła to z pleneru duzo nie wyszło i p. Agnieszka zaproponowała że przyjedzie w inny dzień do nas do domu i dorobi zdjęcia :smile: Wyszło wszystko extra :)
obiektywem - Pon Sie 16, 2010 10:17 pm

bardzo się cieszę, że jesteście zadowoleni.
Dziękuję, za miłą współpracę.

juliettqa - Nie Paź 07, 2012 3:04 pm

Witam, odświeżę trochę wątek - miałam przyjemność pracować z panią Agnieszką w wakacje tego roku przy okazji ślubu kościelnego i chrzcin córeczki.
Zdjęcia w kościele wykonywał mąż pani Agnieszki, ale wszystko wyszło wspaniale! Natomiast sesja plenerowa z panią Agnieszką była po prostu niesamowita, a zdjęcia przeszły nasze najśmielsze oczekiwania!
Serdecznie polecam panią Agnieszkę (i jej męża :) ). My na pewno o niej nie zapomnimy przy kolejnych okazjach!

PS. Chciałam załączyć zdjęcia, ale niestety polityka forum mi nie pozwala :( gdyby ktoś był zainteresowany, to proszę o prywatną wiadomość!

MałaGosia83 - Sro Lut 26, 2014 6:32 pm

Mówi się, że "wspomnienia utkane są z najbardziej ulotnej materii" a zwłaszcza chwile, które chcielibyśmy uchronić od zapomnienia, które ulatują płochliwie z pamięci niczym motyle…Jedynym sposobem zatrzymania tych chwil są zdjęcia...i tu pojawiła się AGNIESZKA, której port folio od razu Nas oczarowało, uznaliśmy z mężem od razu, że tylko Osoba o artystycznej wrażliwości może zatrzymać dla Nas te szczególne chwile w Naszym życiu. Nasz album ze zdjęciami jest najcenniejszą pamiątką pewnego wrześniowego dnia, w którym złączyliśmy swoje dwa losy w jeden, zaś każda fotografia jest dziełem sztuki, który opowiada historię naszego szczęścia. Niebanalne pomysły na sesję plenerową, fachowe porady, bezpośredniość i te niezapomniane strugi deszczu spływające po Nas i po Agnieszce sprawiły, że mogliśmy się zdecydowanie odprężyć i puściliśmy wodzę fantazji.
Wspaniale zdjęcia wykonane przez Agnieszkę są więcej warte niż tysiąc słów. Dziękujemy!
Zachęcamy wszystkich do skorzystania z profesjonalnych usług Agnieszki.
Pozdrawiamy
Małgosia i Paweł.

Dorka87 - Czw Lut 27, 2014 8:44 pm

Polecam usługi Pani Agnieszki. Robiliśmy u niej sesję rodzinną i w sierpniu Pani Agnieszka będzie pstrykać fotki na Naszym ślubie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jej pracy. Pani Agnieszka jest osobą cierpliwą i do każdego klienta podchodzi w sposób bardzo indywidualny, a swoją ofertę potrafi dostosować tak, aby każdy był zadowolony. Pełen profesjonalizm-jeszcze raz POLECAM!
kryszka - Sro Kwi 23, 2014 2:53 pm

My korzystaliśmy z usług Agnieszki na chrzcie syna. Ze zdjęć jesteśmy super zadowoleni. Dodatkowym utrudnieniem był fakt, że chrzczony był kapryśny 4-latek z niechęcią do współpracy ;-) , ale dla Agnieszki nie było to większym problemem i mamy zdjęcia, którymi można się chwalić. :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group